Doładuj kartą podarunkową G2A Gift Card
SupportHub
1 Znalazłeś niższą cenę? Kupiłeś przedmiot na G2A Marketplace a teraz znalazłeś go taniej online?
2 Sprawdź naszą politykę zwrotu kosztów Pamiętaj, że produkt musi pasować do wersji, zawartości i regionu żeby się kwalifikować. Zobacz Warunki Użytkowania.
3 Zażądaj zwrotu pieniędzy Wypełnij formularz G2A Support. Odpowiedź powinna nadejść w przeciągu 48 godzin.

7 Days to Die Steam Key GLOBAL

Dostępne od sprzedawców

%d osób szuka tego produktu.
 • Dostępne języki:
  5988af885bafe30af63a9b92
 • Region:
  GLOBAL
 • Platforma:
Jak aktywować?

Aktualne oferty sprzedających:

12,85 zł
UŻYTKOWNIK
EXTERIOR
CENA

Jak działa Goldmine?

 • 1

  Powiadom innych

  Dziel się informacją wszędzie gdzie to tylko możliwe. Podziel się informacją o Goldmine z przyjaciółmi – razem zwiększajcie swoje zarobki!

 • 2

  Popatrz, jak rosną Twoje zyski

  Usiądź wygodnie i podziwiaj owoce swojej pracy! Użyj narzędzi i wskazówek jakie dla Ciebie przygotowaliśmy, żeby zmaksymalizować efekty.

 • 3

  Odbierz swoje pieniądze

  Za każdą dobrze wykonaną pracę należy się wypłata. Z nami chyba się nie przemęczyłeś? Wybierz preferowany rodzaj wypłaty i odbierz zgromadzony zysk!

Zacznij teraz
 • Opis produktu

  7 Days to Die to sandboksowy FPS osadzony w klimatach postapokaliptycznych. Jest to debiutancki projekt amerykańskiego studia The Fun Pimps Entertainment.Akcja toczy się w niedalekiej przyszłości, po tym jak rozpoczęta w 2034 roku wojna atomowa doprowadziła do niemal kompletnej zagłady ludzkiej cywilizacji. Co gorsza, duża część ocalałej populacji została zarażona wirusem, który zabija w ciągu siedmiu dni, a następnie przeobraża nosicieli w zombie. Gracze wcielają się w jednego z garstki wciąż zdrowych ludzi próbujących przeżyć w amerykańskim hrabstwie Navezgane. Nazwa ta w języku Apaczów oznacza zabójcę potworów i tym się właśnie głównie zajmujemy.

  7 Days to Die osadzone jest w świecie o otwartej strukturze, w dużej mierze składającego się z voxeli. Gra umożliwia destrukcję większości elementów otoczenia w oparciu o rozbudowany silnik fizyczny, który oblicza wytrzymałość poszczególnych obiektów. Zaletą produkcji jest duża różnorodność lokacji, zwiedzamy m.in. miasta, lasy, pustynie i góry. Co godne pochwały, gracze mogą wejść do każdego napotkanego budynku.

  Świat gry zamieszkują nie tylko zombiaki - często przyjdzie nam się zmierzyć również z mutantami, zaś równie niebezpiecznym zagrożeniem są też głód i pragnienie, wymuszające na graczu gromadzenie prowiantu. Przeżycie ułatwia system rzemiosła, w ramach którego gracze zbierają surowce i konstruują z nich nowe przedmioty. Wszystko to zostało zrealizowane w intuicyjny sposób, dzięki czemu nie trzeba przeglądać sieciowych poradników w poszukiwaniu pomocy. Pojawiła się również opcja naprawiania oraz ulepszania istniejących budynków. Rozgrywkę wzbogacają elementy RPG pozwalające na rozwijanie umiejętności bohatera.

  W 7 Days to Die nie zabrakło również wątku fabularnego. Gra wyposażona została w system dopasowujący kolejne elementy opowieści do naszych poczynań, który sprawia, że zawsze mamy co robić. Poza trybem dla pojedynczego gracza, dostępne są rozgrywki multiplayer - zarówno kooperacyjne, jak i te oparte na rywalizacji z innymi użytkownikami.

 • Kluczowe cechy


  • Create and Destroy - The world terrain, structures and items can be destroyed or scrapped for resources. Re-purpose collected materials to build custom structures and fortification by hand, placing building pieces into the world in real time. 

  • Structural Integrity - Buildings and terrain formations which are too unstable can fall apart if proper supports are not built. Some building materials are stronger than others and pieces which break off and fall can be dangerous or deadly if they fall on you or enemies. 

  • Item Crafting & Degradation - With a continually growing list of over 160 recipes, gather resources such as plant fibers, wood and metal to create weapons and tools such as hand made crossbows, knives and hammers. As your tools wear out over time, use your crafting skills to repair them. 

  • Plants and Animals - Locate seeds to plant and grow vegetables, and head out into the wilderness to hunt animals once the cabinets in abandoned buildings are already plundered. 

  • Horde Mode - For times when you and your friends want a fast paced blend of combat, construction, shorter game play sessions and a chance to practice with weapons, Horde Mode places you in a small map area to defend against nightly attacks while the military support air-drops supplies during the day. 

  • Cooperative Mode - Tired of zombie apocalypses that are more about fighting humans than zombies? Team up with your friends to work with other survivors rather than against them, using group efforts to build settlements and safety.

 • Wymagania

  • System operacyjny:
   Windows XP
  • Procesor:
   2.4 Ghz Dual Core
  • Pamięć:
   4 GB
  • Karta Graficzna:
   Nvidia 8800 GTX
  • Dysk Twardy:
   1 GB
 • Zawartość z ograniczeniem wiekowym

Brak ofert od tego sprzedającego

Ten sprzedawca sprzedał produkt lub usunął swoją ofertę.

Nie ma żadnych ofert dla tego produktu

Niestety, ten produkt nie jest aktualnie dostępny.

Wciąż możesz sprawdzić pełną ofertę na G2A.com.

Profitable buying & selling
in large quantities starts here

Join Now
Are you sure you want to deactivate G2A Shield?
Compare all your options
Without
G2A Shield
G2A Shield
One-Time
G2A Shield Subscription
Problem solving via Ticket System
& Resolution Center
Instant help in 24/7 Live Chat
Up to 10% Cashback
40% fee reduction when selling
in-game items
Free 30-day trial, then €1 monthly
Deactivate
Keep Active €3 per purchase