PC Games, Software, Gift Cards and more - Shop Online at G2A.COM

Sign in / Register

Categories
Adapter Myszy/Klawiatury Genesis Tin 200 Do Ps4/Xone/Ps3/Switch - 1
1/1
Adapter Myszy/Klawiatury Genesis Tin 200 Do Ps4/Xone/Ps3/Switch - 1

Adapter Myszy/Klawiatury Genesis Tin 200 Do Ps4/Xone/Ps3/Switch

Appropriate For:

Gaming

Funkcje dodatkowe: Informacje dodatkowe: GENESIS TIN 200 – ADAPTER MYSZY/KLAWIATURY KONSOLA? JUŻ NIE TYLKO GAMEPAD! Świat konsol i PCtów dla graczy przenika się coraz bardziej. Coraz więk liczba tytułów oraz samo oprogra ...

Read More
offer from seller

Price

36.12USD
39.13USD
-8%
MONEY BACK GUARANTEEfor digital products, offered by seller
 • NameParameters
  Appropriate ForGaming
 • Funkcje dodatkowe:
  Informacje dodatkowe: GENESIS TIN 200 – ADAPTER MYSZY/KLAWIATURY KONSOLA? JUŻ NIE TYLKO GAMEPAD! Świat konsol i PCtów dla graczy przenika się coraz bardziej. Coraz więk liczba tytułów oraz samo oprogramowanie konsol umożliwia granie na nich przy pomocy osprzętu dla graczy. Podłączenie myszy lub klawiatury zamias gamepada, może znacznie poprawić wrażenia z rozgrywki. Dlatego odpowiadając na potrzeby graczy, Genesis stworzył adapter TIN 200 NIEWIELKI ADAPTER, DUŻE MOŻLIWOŚCI Genesis TIN 200 to niewielki adapter umożliwiający granie na konsolach, n klawiaturze i myszce zamiast klasycznego gamepada. Urządzenie jest kompatybilne z konsolami: PS4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Obsługa jest bardzo prosta i wymaga jedynie podłączenia urządzeń zgodnie ze schemate (instrukcja), bez konieczności instalowania adaptera, konfiguracji lub jakiegokolwiek oprogramowania. KOMFORTOWA ROZGRYWKA Adapter Genesis charakteryzuje się bardzo krótkim czasem reakcji, co bezpośrednio przekłada się na komfort i jakość grania. Myszki PC to w najprecyzyjniejszy typ urządzeń wejściowych dostępnych dla gier. Klawia natomiast posiada niepodważalny atut intuicyjnego dostępu do większości klawiszy używanych w grach. W połączeniu z błyskawicznym czasem reakcji adaptera, konsolowi gracze – szczególnie Ci nie mający dość czasu by opanować arkana precyzyjnego ruszania gałką za pomocą kciuka – mogą bez frustracji w przyciągające ich uwagę tytuły. Adapter Genesis pozwal wykorzystanie klawiatury i myszki w niemal każdej grze, oraz jest kompatybilna z większością urządzeń dostępnych na rynku*. ROZWOJOWE OPROGRAMOWANIE SPRZĘTOWE Rynek gier i akcesoriów związanych z grami ciągle ewoluuje. Genesis TIN został zaprojektowany z myślą o przyszłości. Adapter umożliwia aktual oprogramowania sprzętowego przez USB (wymagany komputer PC). Obecnie klawisze przypisane są domyślnie, w przyszłości wraz z aktualizacją oprogramowania sprzętowego będzie można konfigurować je ręcznie wg upo użytkownika. *Mimo dołożenia wszelkich starań, nie jest możliwe zagwarantowanie kompatybilność z każdym urządzeniem dostępnym na rynku. W przypadku napotkania trudności z obsługą i/lub problemami z działaniem sprawdź s wsparcia.
  Kolor obudowy: Czarny (Black)
  Opis ogólny: Adapter myszy/klawiatury Genesis Tin 200 do PS4/XOne/PS3/Switch
  Typ złącza: USB 2.0
 • Invoices
  This seller provides invoices. To receive one, you can contact them once you place an order.
  Refund policy
  Complaint policy
G2A Plus - premium benefits and special offers

Get bonus discounts and a free game each month!

Unlock membership
G2A Plus
G2A LOOT - PC game loot cases

Pop some cases open and see what you'll end up with. Get cool games for cheap!

Go to G2A Loot
G2A loot
G2A Goldmine - affiliate program

Share links to marketplace products to make extra money in a fast and easy way!

Start earning now
G2A goldmine
Payment methods:visamastercardpaypaland 200+ more

31/F, Tower Two, Times Square, 1 Matheson Street
Causeway Bay, Hong Kong
Incorporation number: 2088957
Business registration number: 63264201

Customer (support) services are granted by G2A PL Sp. z o.o.
Address:
G2A PL Sp. z o.o.
53 Emilii Plater Street
00-113 Warsaw

G2A.COM FacebookG2A.COM TwitterG2A.COM YoutubeG2A.COM InstagramG2A.COM LinkedInG2A.COM TwitchG2A.COM Reddit image

Use of this Web site constitutes acceptance of the Terms and Conditions and Privacy policy. All copyrights, trade marks, service marks belong to the corresponding owners.