g2a_rgb_white_achrogiftcard

Apple AirPods 2019 (Etui Ładowane Bezprzewodowo)

Apple Airpods 2019 Konstrukcja słuchawek: douszne Mikrofon: tak Łączność: bezprzewodowa Czas pracy do 25h Typ mikrofonu: dwukierunkowy Apple AirPods i etui ładowane bezprzewodowo Zanurz się ...

Product temporarily not available.
You must be logged in to add products to your wishlist.
Specifications

Specifications

  • Connectivity:Bluetooth
Product description

Product description

Apple Airpods 2019

  • Konstrukcja słuchawek: douszne
  • Mikrofon: tak
  • Łączność: bezprzewodowa
  • Czas pracy do 25h
  • Typ mikrofonu: dwukierunkowy
Apple AirPods i etui ładowane bezprzewodowoZanurz się w muzyce. Sięgnij po Apple New AirPods 2019 z bezprzewodowym etui ładującym – zestaw, który pozwoli Ci obcować z nutami 24 godziny na dobę. A każda z nich brzmi śpiewająco. Z resztą nie tylko ona. Słuchawki AirPods 2019 genialnie sprawdzają się w rozmowach, a udoskonalony chip H1 bezbłędnie odbiera sygnał z iPhone i Apple Watch.
Gdy przyjdzie czas naładować słuchawki, po prostu włóż je do etui. Ono zajmie się resztą, uzupełniając w 15 minut energię na kolejne 3 godziny słuchania.Całkowicie bezprzewodoweUmieść słuchawki AirPods 2019 w uszach. Gotowe. Parowanie ze smartfonem lub zegarkiem już się dokonało, a Tobie pozostaje wybrać utwór. Nie ten, kolejny. O tak. Ten lepiej pasuje do ćwiczeń. A jeśli chcesz się odprężyć przewiń jeszcze kilka kawałków.
Co ważne, słuchawki AirPods wiedzą, że są w uszach i wiedzą, kiedy je wyciągasz. Wtedy stopują odtwarzanie. Wiedzą też, kiedy nadchodzi połączenie i same przełączają się na rozmowę. Bajka, prawda?Zawsze naładowaneWszystko, co musisz zrobić, to umieścić słuchawki w etui ładującym. Gotowe. Słuchawki właśnie pobierają energię, a Ty wiesz o tym dzięki migającej diodzie. Wszystko dzieje się szybko, sprawnie i bez kabli. I najlepsze - ładowanie jest błyskawiczne.
Chcesz wiedzieć, ile energii w nich jeszcze zostało? Przyłóż do iPhone’a. On da Ci odpowiedź. A jeśli akumulatory słuchawek są w pełni naładowane, będą grać do 5 godzin bez przerwy.Doskonała kompozycjaSubtelny design etui ładującego genialnie łączy się z wzornictwem słuchawek AirPods 2019. Nic dziwnego. Są dla siebie stworzeni. Jak dwie połówki jabłka. Słuchawki gładko chowają się w środku i równie sprawnie opuszczają etui, by rozpocząć symfonię dźwięków.
Mało tego, AirPodsy 2019 nie wymagają konfiguracji. Rozpakuj słuchawki, włóż je do uszu i wybierz AirPodsy na swoim iPhone lub Apple Watch. One rozpoznają swojaka od razu.Konstrukcja słuchawek
Douszne
Wbudowany mikrofon
Tak
Typ mikrofonu Dwukierunkowy
Łączność Bezprzewodowe
Kolor
Biały
Dodatkowe informacje
Czas pracy do 25 h (przy użyciu etui ładującego)
Moduł Bluetooth
Etui ładowane za pomocą podkładki do ładowania bezprzewodowego zgodnej ze standardem Qi
Etui ładowane poprzez złącze Lightning
Przyspieszeniomierz wykrywający ruch
Przyspieszeniomierz wykrywający mowę
Dwa czujniki optyczne
Dwa mikrofony kształtujące wiązkę akustyczną
Obsługa funkcji Hey, Siri
Funkcja Live Listen
Złącze Lightning w etui ładującym
Automatyczne włączanie i łączenie z urządzeniem
Płynne przełączanie między urządzeniami
Wysokość
40,5 mm
Szerokość 18 mm
Głębokość 16,5 mm
Waga 4g (słuchawka)
Gwarancja
12 miesięcy (gwarancja producenta)


Start earning now

Start earning now

Join G2A Business to buy and sell this product in large quantities

Join now