PC Games, Software, Gift Cards and more - Shop Online at G2A.COM
Categories
Catan: Gwiezdni Osadnicy - 1
1/1
Catan: Gwiezdni Osadnicy - 1

Catan: Gwiezdni Osadnicy

Language:

Polish

Players:

3-4

Age level:

12+

Play time:

1h to 2h

Catan: Gwiezdni osadnicyPodczas kosmicznych misji osadnicy będą musieli stawić czoła wyzwaniom na miarę galaktyki. W swoich ogromnych statkach kosmicznych eksplorują niezliczone zakątki wszechświata i bogate w surowce sy ...

offer from seller

Price

55.53USD
79.49USD
-30%
MONEY BACK GUARANTEEfor digital products, offered by seller
 • NameParameters
  Min. Number of Players3
  Game TypeExpansion, Economy
  Max. Number of Players4
  MechanicsDeck building, Combat
  ThemeSpace Exploration, Industry
  Type of playerFor beginners, For geeks, For family, For anybody, For adults, For expert players, For gamers, For parties
  LanguagePolish
  Play time1h to 2h
  Age Level12+
 • Catan: Gwiezdni osadnicy

  Podczas kosmicznych misji osadnicy będą musieli stawić czoła wyzwaniom na miarę galaktyki. W swoich ogromnych statkach kosmicznych eksplorują niezliczone zakątki wszechświata i bogate w surowce systemy planetarne. Podbój kosmosu wiąże się z budowaniem i rozwojem swoich placówek handlowych, portów kosmicznych i kolonii. Osadnicy muszą zapewnić sobie stały dopływ zasobów potrzebnych do budowy nowych statków kosmicznych. W trakcie swych międzygwiezdnych wędrówek będą napotykać pokojowo nastawione rasy, które mogą stać się cennymi sojusznikami. Jednak zdobywcy gwiazd muszą być ostrożni w swych przedsięwzięciach, ponieważ niektóre z niezbadanych światów mogą być siedliskiem kosmicznych piratów! Z odpowiednią strategią, pomocą sojuszników i dodatkową motywacją są gotowi na wszystko! Nowe kolonie, placówki handlowe i wygrane starcia z piratami pozwalają zdobywać punkty zwycięstwa.

  Gwiezdni osadnicy, bazujący na klasycznej grze CATAN, oferują klimatyczną oprawę graficzną, odświeżone zasady pogłębiające złożoność gry i dużo bardziej zróżnicowaną strukturę rozgrywki.


  Nowe elementy:

  Pudełko Gwiezdnych osadników jest wypełnione po brzegi. Poniżej możecie zobaczyć najciekawsze elementy, jakie w nim znajdziecie!

  Statek-matka

  Warto przyjrzeć się, jak zbudowany jest nasz główny statek. Jego ulepszenia zwiększą możliwości całej naszej floty, więc opłaca się w niego inwestować. Działo pomoże w walce z piratami, zaś większa ładownia pozwoli nam zbierać więcej surowców z planet bogatych w złoża. No i silniki. Nie zapominajmy o silnikach! To one pozwolą nam dostać się na orbitę niezbadanych planet.


  Na początku rozgrywki każdy gracz otrzymuje duży statek-matkę. Statek-matka gracza reprezentuje statystyki wszystkich statków kosmicznych, jakimi dysponuje gracz. Kolorowe kulki w dolnej części służą do wyznaczania podstawowej szybkości statków kosmicznych oraz podstawowej wartości bojowej. Kiedy podczas rozgrywki gracz rozbudowuje swój statek-matkę o nowe silnikidziała i ładownie, zwiększa w ten sposób kolejno: szybkość,  wartość bojową oraz ładowność swoich małych statków kosmicznych. Wszystkie statystyki statku-matki zawsze odnoszą się do wszystkich znajdujących się na planszy statków kosmicznych gracza.

  Zasoby:

  Gwiezdne skarby – to, co pozwoli nam się rozwinąć. I jeszcze zasoby! Warto je mieć, zwłaszcza jeśli kontrolujemy planetę bogatą w surowce, których nieustannie brakuje innym graczom.

  Sojusznicy i Piraci:

  W trakcie podbijania kolejnych planet natrafimy na obce rasy. Z reguły wszyscy są nastawieni przyjaźnie. Może spróbujemy z nimi pohandlować? Wydają się nastawieni pokojowo. Jednak trafiają się też kosmiczne wyrzutki, zwane też kosmicznymi piratami, które będą mieli chrapkę na nasz ładunek.

  Na kartach sojuszników znajdują się portrety obcych z danej rasy oraz opis premii, które karta zapewnia posiadaczowi. Karty sojuszników działają do końca gry i nie można ich utracić.
  Dla każdej rasy obcych dostępnych jest 5 kart – po jednej za każdą placówkę handlową, którą można założyć na posterunku. Kosmiczni piraci nie są osobną rasą. To wyjęci spod prawa przedstawiciele wszystkich ras, którzy zgromadzili się pod czarną piracką banderą. Swoimi ciężko uzbrojonymi statkami przemierzają ostępy znanej galaktyki i napadają na pokojowo nastawione statki kolonialne i handlowe

 • Invoices
  This seller provides invoices. To receive one, you can contact them once you place an order.
G2A Plus - premium benefits and special offers

Get bonus discounts and a free game each month!

Unlock membership
G2A Plus
G2A LOOT - PC game loot cases

Pop some cases open and see what you'll end up with. Get cool games for cheap!

Go to G2A Loot
G2A loot
G2A Goldmine - affiliate program

Share links to marketplace products to make extra money in a fast and easy way!

Start earning now
G2A goldmine
Payment methods:visamastercarddiscoverpaypaland 200+ more

31/F, Tower Two, Times Square, 1 Matheson Street
Causeway Bay, Hong Kong
Incorporation number: 2088957
Business registration number: 63264201

Customer (support) services are granted by G2A PL Sp. z o.o.
Address:
G2A PL Sp. z o.o.
53 Emilii Plater Street
00-113 Warsaw

G2A.COM FacebookG2A.COM TwitterG2A.COM YoutubeG2A.COM InstagramG2A.COM LinkedInG2A.COM TwitchG2A.COM Reddit image

Use of this Web site constitutes acceptance of the Terms and Conditions and Privacy policy. All copyrights, trade marks, service marks belong to the corresponding owners.