PC Games, Software, Gift Cards and more - Shop Online at G2A.COM

Sign in / Register

Welcome!
Continue with FacebookpaypalContinue with PayPalSign in
By clicking Continue with Google, Facebook, or PayPal, you agree to G2A’s Terms & Conditions and Privacy Policy.
Don't have an account?Register
  Categories
  Catan: Gwiezdni Osadnicy - 1
  1/1
  Catan: Gwiezdni Osadnicy - 1

  Catan: Gwiezdni Osadnicy

  Language:

  Polish

  Players:

  3-4

  Age level:

  12+

  Play time:

  1h to 2h

  Catan: Gwiezdni osadnicyPodczas kosmicznych misji osadnicy będą musieli stawić czoła wyzwaniom na miarę galaktyki. W swoich ogromnych statkach kosmicznych eksplorują niezliczone zakątki wszechświata i bogate w surowce sy ...

  Read More

  Sold out

  Money Back Guaranteefor digital products provided by sellers
  • NameParameters
   Min. Number of Players3
   Game TypeExpansion, Economy
   Max. Number of Players4
   MechanicsDeck building, Combat
   ThemeSpace Exploration, Industry
   Type of playerFor beginners, For geeks, For family, For anybody, For adults, For expert players, For gamers, For parties
   LanguagePolish
   Play time1h to 2h
   Age Level12+
  • Catan: Gwiezdni osadnicy

   Podczas kosmicznych misji osadnicy będą musieli stawić czoła wyzwaniom na miarę galaktyki. W swoich ogromnych statkach kosmicznych eksplorują niezliczone zakątki wszechświata i bogate w surowce systemy planetarne. Podbój kosmosu wiąże się z budowaniem i rozwojem swoich placówek handlowych, portów kosmicznych i kolonii. Osadnicy muszą zapewnić sobie stały dopływ zasobów potrzebnych do budowy nowych statków kosmicznych. W trakcie swych międzygwiezdnych wędrówek będą napotykać pokojowo nastawione rasy, które mogą stać się cennymi sojusznikami. Jednak zdobywcy gwiazd muszą być ostrożni w swych przedsięwzięciach, ponieważ niektóre z niezbadanych światów mogą być siedliskiem kosmicznych piratów! Z odpowiednią strategią, pomocą sojuszników i dodatkową motywacją są gotowi na wszystko! Nowe kolonie, placówki handlowe i wygrane starcia z piratami pozwalają zdobywać punkty zwycięstwa.

   Gwiezdni osadnicy, bazujący na klasycznej grze CATAN, oferują klimatyczną oprawę graficzną, odświeżone zasady pogłębiające złożoność gry i dużo bardziej zróżnicowaną strukturę rozgrywki.


   Nowe elementy:

   Pudełko Gwiezdnych osadników jest wypełnione po brzegi. Poniżej możecie zobaczyć najciekawsze elementy, jakie w nim znajdziecie!

   Statek-matka

   Warto przyjrzeć się, jak zbudowany jest nasz główny statek. Jego ulepszenia zwiększą możliwości całej naszej floty, więc opłaca się w niego inwestować. Działo pomoże w walce z piratami, zaś większa ładownia pozwoli nam zbierać więcej surowców z planet bogatych w złoża. No i silniki. Nie zapominajmy o silnikach! To one pozwolą nam dostać się na orbitę niezbadanych planet.


   Na początku rozgrywki każdy gracz otrzymuje duży statek-matkę. Statek-matka gracza reprezentuje statystyki wszystkich statków kosmicznych, jakimi dysponuje gracz. Kolorowe kulki w dolnej części służą do wyznaczania podstawowej szybkości statków kosmicznych oraz podstawowej wartości bojowej. Kiedy podczas rozgrywki gracz rozbudowuje swój statek-matkę o nowe silnikidziała i ładownie, zwiększa w ten sposób kolejno: szybkość,  wartość bojową oraz ładowność swoich małych statków kosmicznych. Wszystkie statystyki statku-matki zawsze odnoszą się do wszystkich znajdujących się na planszy statków kosmicznych gracza.

   Zasoby:

   Gwiezdne skarby – to, co pozwoli nam się rozwinąć. I jeszcze zasoby! Warto je mieć, zwłaszcza jeśli kontrolujemy planetę bogatą w surowce, których nieustannie brakuje innym graczom.

   Sojusznicy i Piraci:

   W trakcie podbijania kolejnych planet natrafimy na obce rasy. Z reguły wszyscy są nastawieni przyjaźnie. Może spróbujemy z nimi pohandlować? Wydają się nastawieni pokojowo. Jednak trafiają się też kosmiczne wyrzutki, zwane też kosmicznymi piratami, które będą mieli chrapkę na nasz ładunek.

   Na kartach sojuszników znajdują się portrety obcych z danej rasy oraz opis premii, które karta zapewnia posiadaczowi. Karty sojuszników działają do końca gry i nie można ich utracić.
   Dla każdej rasy obcych dostępnych jest 5 kart – po jednej za każdą placówkę handlową, którą można założyć na posterunku. Kosmiczni piraci nie są osobną rasą. To wyjęci spod prawa przedstawiciele wszystkich ras, którzy zgromadzili się pod czarną piracką banderą. Swoimi ciężko uzbrojonymi statkami przemierzają ostępy znanej galaktyki i napadają na pokojowo nastawione statki kolonialne i handlowe

  G2A Plus - premium benefits and special offers

  Get bonus discounts and a free game each month!

  Unlock membership
  G2A Plus
  G2A LOOT - PC game loot cases

  Pop some cases open and see what you'll end up with. Get cool games for cheap!

  Go to G2A Loot
  G2A loot
  G2A Goldmine - affiliate program

  Share links to marketplace products to make extra money in a fast and easy way!

  Start earning now
  G2A goldmine
  Payment methods:visamastercarddiscoverpaypaland 200+ more

  31/F, Tower Two, Times Square, 1 Matheson Street
  Causeway Bay, Hong Kong
  Incorporation number: 2088957
  Business registration number: 63264201

  Customer (support) services are granted by G2A PL Sp. z o.o.
  Address:
  G2A PL Sp. z o.o.
  53 Emilii Plater Street
  00-113 Warsaw

  G2A.COM FacebookG2A.COM TwitterG2A.COM YoutubeG2A.COM InstagramG2A.COM LinkedInG2A.COM TwitchG2A.COM Reddit image

  Use of this Web site constitutes acceptance of the Terms and Conditions and Privacy policy. All copyrights, trade marks, service marks belong to the corresponding owners.