PC Games, Software, Gift Cards and more - Shop Online at G2A.COM
Categories
Cybershoes buty do wirtualnej rzeczywistości - 1
Cybershoes buty do wirtualnej rzeczywistości - 2
Cybershoes buty do wirtualnej rzeczywistości - 3
Cybershoes buty do wirtualnej rzeczywistości - 4
Cybershoes buty do wirtualnej rzeczywistości - 5
Cybershoes buty do wirtualnej rzeczywistości - 6
Cybershoes buty do wirtualnej rzeczywistości - 7
Cybershoes buty do wirtualnej rzeczywistości - 8
1/8
Cybershoes buty do wirtualnej rzeczywistości - 1
Cybershoes buty do wirtualnej rzeczywistości - 2
Cybershoes buty do wirtualnej rzeczywistości - 3
Cybershoes buty do wirtualnej rzeczywistości - 4
Cybershoes buty do wirtualnej rzeczywistości - 5
Cybershoes buty do wirtualnej rzeczywistości - 6

Cybershoes buty do wirtualnej rzeczywistości

Cybershoes to buty które odzwierciedlają nasze ruchy nogami w wirtualnej rzeczywistości. Wraz z butami wysyłany jest specjalny dywan. Obuwie wymaga także krzesła obrotowego lub stołka – nie da się w nich chodzić. W podes ...

Read More
offer from seller

Price

411.76USD
MONEY BACK GUARANTEEfor digital products, offered by seller
 • Cybershoes to buty które odzwierciedlają nasze ruchy nogami w wirtualnej rzeczywistości. Wraz z butami wysyłany jest specjalny dywan. Obuwie wymaga także krzesła obrotowego lub stołka – nie da się w nich chodzić. W podeszwę butów wbudowana jest bowiem rolka, która przekłada nasze ruchy na odpowiednie czynności wewnątrz rzeczywistości wirtualnej. Cybershoes to wysokiej klasy rozwiązanie lokomocyjne do domowego użytku, które pozwala poczuć się jak w grze. Jest kompatybilne z okularami Oculus, HTC oraz Windows Mixed Reality.
   
  Cybershoes są kompatybilne z wieloma grami VR i są pierwszą bieżnią zintegrowaną ze SteamVR. Teraz możesz wkroczyć do gry jak nigdy dotąd dzięki Cybershoes®, akcesorium VR, które pozwala dosłownie chodzić i biegać po wirtualnej rzeczywistości. Cybershoes są przymocowane bezpośrednio do twoich stóp, a siedząc na obrotowym stołku barowym, możesz rozpocząć swoją przygodę z VR. Pobierz swoją ulubioną grę VR, włącz Cybershoes i po raz pierwszy poczujesz się, jakbyś eksplorował starożytne ruiny krasnoludów lub uciekał przed hordą nieumarłych. Para butów Cybershoes® jest dostarczana z dedykowanym bezprzewodowym odbiornikiem. Odbiornik łączy się przez USB z komputerem. Cybershoes® wykorzystuje częstotliwość radiową, a nie Bluetooth, dla stabilności i wydajności. 3 godziny ładowania (Micro USB) zapewniają 8-10 godzin odtwarzania.
   
  Zawarte elementy:
  Cybershoes
  Cybercarpet
  Podnośnik gazowy
  Odbiorca
  Zarządzanie kablami
  Maksymalnie 2 Cybershoes mogą pracować obok siebie. W przypadku korzystania z automatu wybierz wersję biznesową.
  Uwaga: Cybershoes może zwiększyć Twój poziom sprawności.
   

   
  Możesz używać swoich Cybershoes z tymi zestawami VR:
  HTC Vive, adapter bezprzewodowy HTC, HTC Vive Pro, HTC Vive Pro Eyes, HTC Vive Focus z Riftcat, Valve Index, Oculus Rift, Oculus Rift S, Oculus Quest z kablem Virtual Desktop lub Link, Pimax, wszystkie zestawy słuchawkowe Windows Mixed Reality: Samsung Odyssey +, Acer WMR, Lenovo WMR, Dell Visor, Medion WMR
   
  Śledzenie aktywności: użytkownicy mogą teraz śledzić swoją aktywność fizyczną podczas korzystania z Cybershoes i określać odległość ich wirtualnych podróży.
   

  Steam VR: dzięki nowemu oprogramowaniu do obsługi bieżni od Valve, Cybershoes integruje się teraz optymalnie ze SteamVR, zapewniając bardziej wciągające wrażenia. Pobierz oprogramowanie ze Steam i wejdź do rzeczywistości wirtualnej.
   
  Więcej zastosowań poza grami; Korzyści Cybershoes wykraczają poza granie, ponieważ można je wykorzystać podczas szkolenia i planowania obiektów przemysłowych, programów rehabilitacji fizycznej dla osób starszych oraz podglądów architektury i konstrukcji.
   
  Cechy produktu:
  Łatwa konfiguracja + 360 stopni swobody: Kalibracja i łączenie z Twoim sprzętem VR jest proste, a przygotowanie do gry jest tak łatwe, jak siedzenie na 360-stopniowym Cyberchair i przypinanie Cybershoes do stóp.

  Koniec z chorobą VR: Podczas gdy nogi użytkowników poruszają się, a ich głowa podskakuje w ruchu przypominającym prawdziwy chód, Cybershoes może znacznie zmniejszyć chorobę lokomocyjną.

  Skalowanie Z: Pozycja siedząca uniemożliwia podnoszenie rzeczy z ziemi. Dlatego wymyśliliśmy skalowanie Z. Wtedy możesz dosięgnąć wirtualnej ziemi i w razie potrzeby całkowicie się schylić. Plus: wysokość oczu można skalibrować w locie.
   
  Fitness - aktywna gra: spalaj kalorie, grając w swoje ulubione gry. Niski poziom stresu połączone z łatwym w użyciu butami pozwala ćwiczyć podczas gry. 
   
   
 • Invoices
  This seller does not provide invoices.
G2A Plus - premium benefits and special offers

Get bonus discounts and a free game each month!

Unlock membership
G2A Plus
G2A LOOT - PC game loot cases

Pop some cases open and see what you'll end up with. Get cool games for cheap!

Go to G2A Loot
G2A loot
G2A Goldmine - affiliate program

Share links to marketplace products to make extra money in a fast and easy way!

Start earning now
G2A goldmine
Payment methods:visamastercardpaypaland 200+ more

31/F, Tower Two, Times Square, 1 Matheson Street
Causeway Bay, Hong Kong
Incorporation number: 2088957
Business registration number: 63264201

Customer (support) services are granted by G2A PL Sp. z o.o.
Address:
G2A PL Sp. z o.o.
53 Emilii Plater Street
00-113 Warsaw

G2A.COM FacebookG2A.COM TwitterG2A.COM YoutubeG2A.COM InstagramG2A.COM LinkedInG2A.COM TwitchG2A.COM Reddit image

Use of this Web site constitutes acceptance of the Terms and Conditions and Privacy policy. All copyrights, trade marks, service marks belong to the corresponding owners.