PC Games, Software, Gift Cards and more - Shop Online at G2A.COM
Categories
Cybershoes Gaming Station buty do VR - 1
Cybershoes Gaming Station buty do VR - 2
Cybershoes Gaming Station buty do VR - 3
Cybershoes Gaming Station buty do VR - 4
Cybershoes Gaming Station buty do VR - 5
Cybershoes Gaming Station buty do VR - 6
Cybershoes Gaming Station buty do VR - 7
Cybershoes Gaming Station buty do VR - 8
Cybershoes Gaming Station buty do VR - 9
1/9
Cybershoes Gaming Station buty do VR - 1
Cybershoes Gaming Station buty do VR - 2
Cybershoes Gaming Station buty do VR - 3
Cybershoes Gaming Station buty do VR - 4
Cybershoes Gaming Station buty do VR - 5
Cybershoes Gaming Station buty do VR - 6

Cybershoes Gaming Station buty do VR

Cybershoes to buty które odzwierciedlają nasze ruchy nogami w wirtualnej rzeczywistości. Wraz z butami wysyłany jest specjalny dywan oraz krzesło obrotowe.W podeszwę butów wbudowana jest rolka, która przekłada nasze ruch ...

Read More
offer from seller

Price

547.91USD
MONEY BACK GUARANTEEfor digital products, offered by seller
 • Cybershoes to buty które odzwierciedlają nasze ruchy nogami w wirtualnej rzeczywistości. Wraz z butami wysyłany jest specjalny dywan oraz krzesło obrotowe.
  W podeszwę butów wbudowana jest rolka, która przekłada nasze ruchy na odpowiednie czynności wewnątrz rzeczywistości wirtualnej. Cybershoes to wysokiej klasy rozwiązanie lokomocyjne do domowego użytku, które pozwala poczuć się jak w grze. Jest kompatybilne z okularami Oculus, HTC oraz Windows Mixed Reality.
  Dzięki Cybershoes Gaming Station masz pełną konfigurację do wejścia w swoje ulubione gry! Czy łączy nas to samo marzenie z dzieciństwa, aby wejść do gier wideo? Teraz faktycznie możemy! Mając Cybershoes na nogach, nosisz buty swojej ulubionej postaci z gry.
   

   

  Buty Cybershoes są przypięte bezpośrednio do twoich stóp, a siedząc na swoim Cyberchair, możesz rozpocząć swoją przygodę z VR. Cybershoes są kompatybilne z wieloma grami VR i bezpośrednio zintegrowane ze SteamVR. Pobierz swoją ulubioną grę VR, włącz Cybershoes i po raz pierwszy poczujesz się, jakbyś eksplorował starożytne ruiny krasnoludów lub uciekał przed hordą nieumarłych.
  Głębsze zanurzenie: intuicyjnie kontrolujesz swój ruch w wirtualnej rzeczywistości za pomocą nóg zamiast palców na kontrolerze.
  Rozmiar uniwersalny. Łatwa konfiguracja i połączenie z systemem VR: przypnij Cybershoes, umieść na Cyberchair, uruchom grę i wejdź do gry.
  Bezprzewodowa łączność z komputerem z systemem Windows i kompatybilność z zestawami VR: HTC Vive, adapter bezprzewodowy HTC, HTC Vive Pro, HTC Vive Pro Eyes, HTC Vive Focus z Riftcat, Valve Index, Oculus Rift, Oculus Rift S, Oculus Quest z Virtual Desktop lub Link, Pimax, wszystkie zestawy słuchawkowe Windows Mixed Reality: Samsung Odyssey +, Acer WMR, Lenovo WMR, Dell Visor, Medion WMR
  Aktywne gry: spalaj kalorie, grając w swoje ulubione gry VR. Śledź swoją aktywność fizyczną za pomocą Cybershoes i określ dystans pokonany w grach VR. Odblokuj swoje osiągnięcia Steam jako codzienną motywację.
   
  Cybershoes są kompatybilne z wieloma grami VR i są pierwszą bieżnią zintegrowaną ze SteamVR. Teraz możesz wkroczyć do gry jak nigdy dotąd dzięki Cybershoes®, akcesorium VR, które pozwala dosłownie chodzić i biegać po wirtualnej rzeczywistości. Cybershoes są przymocowane bezpośrednio do twoich stóp, a siedząc na obrotowym stołku barowym, możesz rozpocząć swoją przygodę z VR. Pobierz swoją ulubioną grę VR, włącz Cybershoes i po raz pierwszy poczujesz się, jakbyś eksplorował starożytne ruiny krasnoludów lub uciekał przed hordą nieumarłych. Para butów Cybershoes® jest dostarczana z dedykowanym bezprzewodowym odbiornikiem. Odbiornik łączy się przez USB z komputerem. Cybershoes® wykorzystuje częstotliwość radiową, a nie Bluetooth, dla stabilności i wydajności. 3 godziny ładowania (Micro USB) zapewniają 8-10 godzin odtwarzania.
    
  Śledzenie aktywności: użytkownicy mogą teraz śledzić swoją aktywność fizyczną podczas korzystania z Cybershoes i określać odległość ich wirtualnych podróży.
   

  Steam VR: dzięki nowemu oprogramowaniu do obsługi bieżni od Valve, Cybershoes integruje się teraz optymalnie ze SteamVR, zapewniając bardziej wciągające wrażenia. Pobierz oprogramowanie ze Steam i wejdź do rzeczywistości wirtualnej.
   
  Więcej zastosowań poza grami; Korzyści Cybershoes wykraczają poza granie, ponieważ można je wykorzystać podczas szkolenia i planowania obiektów przemysłowych, programów rehabilitacji fizycznej dla osób starszych oraz podglądów architektury i konstrukcji.
   
  Cechy produktu:
  Łatwa konfiguracja + 360 stopni swobody: Kalibracja i łączenie z Twoim sprzętem VR jest proste, a przygotowanie do gry jest tak łatwe, jak siedzenie na 360-stopniowym Cyberchair i przypinanie Cybershoes do stóp.

  Koniec z chorobą VR: Podczas gdy nogi użytkowników poruszają się, a ich głowa podskakuje w ruchu przypominającym prawdziwy chód, Cybershoes może znacznie zmniejszyć chorobę lokomocyjną.

  Skalowanie Z: Pozycja siedząca uniemożliwia podnoszenie rzeczy z ziemi. Dlatego wymyśliliśmy skalowanie Z. Wtedy możesz dosięgnąć wirtualnej ziemi i w razie potrzeby całkowicie się schylić. Plus: wysokość oczu można skalibrować w locie.
   
  Fitness - aktywna gra: spalaj kalorie, grając w swoje ulubione gry. Niski poziom stresu połączone z łatwym w użyciu butami pozwala ćwiczyć podczas gry. 
   
  W zestawie:
  Cybershoes - buty do VR
  Cybercarpet - specjalny dywan do poruszania sie w butach
  Cyberchair - krzesłow obrotowe
  Podnośnik gazowy
  Odbiorca
  zasilacz
  Kable USB
  Zarządzanie kablami
  Maksymalnie 2 stanowiska do gier mogą być obsługiwane obok siebie. W przypadku korzystania z salonów gier wybierz produkt biznesowy.
  Uwaga: Cybershoes może zwiększyć Twój poziom sprawności.
   
 • Invoices
  This seller does not provide invoices.
G2A Plus - premium benefits and special offers

Get bonus discounts and a free game each month!

Unlock membership
G2A Plus
G2A LOOT - PC game loot cases

Pop some cases open and see what you'll end up with. Get cool games for cheap!

Go to G2A Loot
G2A loot
G2A Goldmine - affiliate program

Share links to marketplace products to make extra money in a fast and easy way!

Start earning now
G2A goldmine
Payment methods:visamastercardpaypaland 200+ more

31/F, Tower Two, Times Square, 1 Matheson Street
Causeway Bay, Hong Kong
Incorporation number: 2088957
Business registration number: 63264201

Customer (support) services are granted by G2A PL Sp. z o.o.
Address:
G2A PL Sp. z o.o.
53 Emilii Plater Street
00-113 Warsaw

G2A.COM FacebookG2A.COM TwitterG2A.COM YoutubeG2A.COM InstagramG2A.COM LinkedInG2A.COM TwitchG2A.COM Reddit image

Use of this Web site constitutes acceptance of the Terms and Conditions and Privacy policy. All copyrights, trade marks, service marks belong to the corresponding owners.