g2a_rgb_white_achrogiftcard
PC Games, Software, Gift Cards and more - Shop Online at G2A.COM

Sign in / Register

Categories

Defunc BT Speaker TRAVEL Goldish

Przenośny głośnik Bluetooth TRAVEL Defunc TRAVEL to uniwersalny i stylowy przenośny głośnik Bluetooth, który sprawdzi się w wielu sytuacjach. W podróży, na imprezie, na pikniku, w domu lub w pracy, wszędzie tam gdzie pot ...

Product temporarily not available.
Specifications

Specifications

 • Shape:Square
 • Connectivity:Bluetooth
 • Color:Gold
 • Brand:Other
Product description

Product description

Przenośny głośnik Bluetooth TRAVEL

Defunc TRAVEL to uniwersalny i stylowy przenośny głośnik Bluetooth, który sprawdzi się w wielu sytuacjach. W podróży, na imprezie, na pikniku, w domu lub w pracy, wszędzie tam gdzie potrzebujesz niewielkiego urządzenia do odtwarzania dźwięku. Głośnik przenośny zapewnia dostęp do muzyki za pośrednictwem urządzeń obsługujących technologię Bluetooth aż do 10 metrów.

Szwedzki design

Współpraca ze szwedzkimi designerami pozwoliła stworzyć produkt stylowy, nietuzinkowy i zapadający w pamięć. Sprawdź recenzję głośnika przenośnego TRAVEL.

Żywotny akumulator

Wbudowany akumulator o pojemności 1000 mAh na pełnym naładowaniu pozwala na bezprzewodowe odtwarzanie muzyki aż do 6 godzin. Czas ładowania to tylko około dwie i pół godziny. Nawet jeśli przenośny głośnik Bluetooth TRAVEL rozładuje się to wciąż możesz z niego korzystać za pomocą dołączonego kabla 3,5 mm (jack).

Głośnik przenośny z mikrofonem

Wbudowany mikrofon pozwala na odbieranie rozmów telefonicznych. Nie musisz martwić się przełączaniem między głośnikiem, a telefonem w przypadku nadchodzącego połączenia. Wystarczy nacisnąć przycisk sterujący aby odebrać lub zakończyć rozmowę.

Przenośny głośnik Bluetooth z charakterem

  Oryginalny charakter Defunc TRAVEL uzyskany został za pomocą płaskich płaszczyzn i geometrycznych kształtów bryły. Minimalistyczny, prosty design to kwintesencja szwedzkiego stylu życia. Nie podążaj za trendami, wyznaczaj je. Poczuj wolność z marką Defunc.

CO W ZESTAWIE

Niewielkie pudełko zawiera przenośny głośnik Bluetooth Defunc TRAVEL, kabel micro USB do ładowania oraz dodatkowy przewód audio. Dzięki niemu możemy odtwarzać muzykę nawet w przypadku braku zasilania lub na urządzeniach, które nie obsługują Bluetooth.

Bluetooth

Bezprzewodowa łączność za pomocą technologii Bluetooth to gwarancja braku zakłóceń i wysokiej jakości dźwięku oraz rozmów. Połącz się z bezprzewodowym głośnikiem Defunc TRAVEL i korzystaj z urządzenia nawet do 10 metrów. W zestawie również kabel do podłączenia przewodowego.

Playtime: 10 h

Charging time: 4 h

Bluetooth version: 4.2

Wireless distance range: 10 m

Battery capacity: 2*2400 mAh


 • G2A Goldmine

  Earn every time someone buys this product using your reflink.

 • Start earning now

  Start earning now

  Join G2A Business to buy and sell this product in large quantities

  Join now