g2a_rgb_white_achrogiftcard

Defunc BT Speaker TRAVEL Goldish

Selected offer from:
No feedback yet|0
This seller issues invoices
0
0
See other products

Przenośny głośnik Bluetooth TRAVEL Defunc TRAVEL to uniwersalny i stylowy przenośny głośnik Bluetooth, który sprawdzi się w wielu sytuacjach. W podróży, na imprezie, na pikniku, w domu lub w pracy, wszędzie tam gdzie pot ...

Cannot be shipped to: United States
Price
40.42 USD
14-Day return policy
You must be logged in to add products to your wishlist.
Specifications

Specifications

  • Shape:Square
  • Connectivity:Bluetooth
  • Color:Gold
  • Brand:Other
Product description

Product description

Przenośny głośnik Bluetooth TRAVEL

Defunc TRAVEL to uniwersalny i stylowy przenośny głośnik Bluetooth, który sprawdzi się w wielu sytuacjach. W podróży, na imprezie, na pikniku, w domu lub w pracy, wszędzie tam gdzie potrzebujesz niewielkiego urządzenia do odtwarzania dźwięku. Głośnik przenośny zapewnia dostęp do muzyki za pośrednictwem urządzeń obsługujących technologię Bluetooth aż do 10 metrów.

Szwedzki design

Współpraca ze szwedzkimi designerami pozwoliła stworzyć produkt stylowy, nietuzinkowy i zapadający w pamięć. Sprawdź recenzję głośnika przenośnego TRAVEL.

Żywotny akumulator

Wbudowany akumulator o pojemności 1000 mAh na pełnym naładowaniu pozwala na bezprzewodowe odtwarzanie muzyki aż do 6 godzin. Czas ładowania to tylko około dwie i pół godziny. Nawet jeśli przenośny głośnik Bluetooth TRAVEL rozładuje się to wciąż możesz z niego korzystać za pomocą dołączonego kabla 3,5 mm (jack).

Głośnik przenośny z mikrofonem

Wbudowany mikrofon pozwala na odbieranie rozmów telefonicznych. Nie musisz martwić się przełączaniem między głośnikiem, a telefonem w przypadku nadchodzącego połączenia. Wystarczy nacisnąć przycisk sterujący aby odebrać lub zakończyć rozmowę.

Przenośny głośnik Bluetooth z charakterem

  Oryginalny charakter Defunc TRAVEL uzyskany został za pomocą płaskich płaszczyzn i geometrycznych kształtów bryły. Minimalistyczny, prosty design to kwintesencja szwedzkiego stylu życia. Nie podążaj za trendami, wyznaczaj je. Poczuj wolność z marką Defunc.

CO W ZESTAWIE

Niewielkie pudełko zawiera przenośny głośnik Bluetooth Defunc TRAVEL, kabel micro USB do ładowania oraz dodatkowy przewód audio. Dzięki niemu możemy odtwarzać muzykę nawet w przypadku braku zasilania lub na urządzeniach, które nie obsługują Bluetooth.

Bluetooth

Bezprzewodowa łączność za pomocą technologii Bluetooth to gwarancja braku zakłóceń i wysokiej jakości dźwięku oraz rozmów. Połącz się z bezprzewodowym głośnikiem Defunc TRAVEL i korzystaj z urządzenia nawet do 10 metrów. W zestawie również kabel do podłączenia przewodowego.

Playtime: 10 h

Charging time: 4 h

Bluetooth version: 4.2

Wireless distance range: 10 m

Battery capacity: 2*2400 mAh


More information

More information

Invoices

This seller provides invoices. To receive one, you can contact them once you place an order.

Start earning now

Start earning now

Join G2A Business to buy and sell this product in large quantities

Join now