g2a_rgb_white_achrogiftcard

Defunc Earbud BASIC TALK Pink

Selected offer from:
No feedback yet|0
This seller issues invoices
0
0
See other products

Słuchawki przewodowe różowe Słuchawki Defunc Earbud Basic w wariancie +TALK przeznaczone są dla zagorzałych rozmówców. Świetnie sprawdzają się na spacerach, podczas jazdy samochodem, w podróży, podczas wykonywania czynno ...

Cannot be shipped to: United States
Price
10.12 USD
14-Day return policy
You must be logged in to add products to your wishlist.
Specifications

Specifications

  • Headphones Features:Microphone
  • Headphones Types:Earbuds
  • Earpice:Earbud (In Ear)
  • Connectivity:3.5mm Jack
  • Color:Pink
  • Brand:Other
Product description

Product description

Słuchawki przewodowe różowe

Słuchawki Defunc Earbud Basic w wariancie +TALK przeznaczone są dla zagorzałych rozmówców. Świetnie sprawdzają się na spacerach, podczas jazdy samochodem, w podróży, podczas wykonywania czynności zajmujących ręce i w każdej innej sytuacji, w której przydatny jest zestaw słuchawkowy. Mimo, że przystosowane są głównie do rozmów to poza swoją główną funkcją na słuchawkach mogą również odtwarzać muzykę.

Przewód 1,2m

Przewód o długości 1,2m zapewnia komfortowe użytkowanie w każdych warunkach. Niezależnie czy chcesz słuchać muzyki na telefonie, tablecie, odtwarzaczu czy na komputerze Defunc Earbud Basic spełnią Twoje oczekiwania. Dodatkowo na kablu umieszczony został mikrofon, który może służyć również jako przycisk włączania i wyłączania odtwarzania na niektórych urządzeniach.

Zawsze w pogotowiu

  Ile razy zdarzyło Ci się żałować, że nie masz słuchawek przy sobie? W pociągu, w autobusie, w tramwaju, w drodze do pracy lub na zajęcia, na spacerze z psem lub na rowerze? Defunc Earbud Basic to codzienne słuchawki przewodowe różowe o lekkiej i trwałej konstrukcji, które możesz mieć zawsze przy sobie. Niewielka cena, ergonomia oraz użyteczność sprawiają że słuchawki Defunc to praktyczny wybór dla każdego, kto dużo rozmawia lub potrzebuje mieć niedrogi sprzęt na wszelki wypadek.

Experience the sound

Defunc Earbud BASIC TALK is a typical in-ear with comfortable plugs in silicon, the obvious choice for musical listening. Deep bass, clear treble and balanced midtones.

More information

More information

Invoices

This seller provides invoices. To receive one, you can contact them once you place an order.

Start earning now

Start earning now

Join G2A Business to buy and sell this product in large quantities

Join now