Doładuj kartą podarunkową G2A Gift Card
SupportHub
1 Znalazłeś niższą cenę? Kupiłeś przedmiot na G2A Marketplace a teraz znalazłeś go taniej online?
2 Sprawdź naszą politykę zwrotu kosztów Pamiętaj, że produkt musi pasować do wersji, zawartości i regionu żeby się kwalifikować. Zobacz Warunki Użytkowania.
3 Zażądaj zwrotu pieniędzy Wypełnij formularz G2A Support. Odpowiedź powinna nadejść w przeciągu 48 godzin.

Dishonored 2 Steam Key GLOBAL

Dostępne od sprzedawców

%d osób szuka tego produktu.

Dishonored 2 na platformę Steam jest produktem cyfrowym – nie zawiera pudełka.

PC Release date: 11-11-2016

 • Dostępne języki:
  5988adc85bafe30b14409172
  5988ae7bae653a3f223053f4
  5988ae9b5bafe3e4791e6743
  5988aea55bafe3195d45ced2
  5988aebf5bafe3083175a1f2
  5988aec95bafe3195d45ced3
  5988aed05bafe3f4f90db0b4
  5988af3bae653a2e09338f02
  5988af5b5bafe3f5482ef184
  5988af51ae653a3f223053f5
  5988af885bafe30af63a9b92
 • Region:
  GLOBAL
 • Platforma:
Jak aktywować?

Aktualne oferty sprzedających:

12,83 zł
UŻYTKOWNIK
EXTERIOR
CENA

Jak działa Goldmine?

 • 1

  Powiadom innych

  Dziel się informacją wszędzie gdzie to tylko możliwe. Podziel się informacją o Goldmine z przyjaciółmi – razem zwiększajcie swoje zarobki!

 • 2

  Popatrz, jak rosną Twoje zyski

  Usiądź wygodnie i podziwiaj owoce swojej pracy! Użyj narzędzi i wskazówek jakie dla Ciebie przygotowaliśmy, żeby zmaksymalizować efekty.

 • 3

  Odbierz swoje pieniądze

  Za każdą dobrze wykonaną pracę należy się wypłata. Z nami chyba się nie przemęczyłeś? Wybierz preferowany rodzaj wypłaty i odbierz zgromadzony zysk!

Zacznij teraz
 • Opis produktu

  Tron Dunwall znów potrzebuje ochrony. Akcja rozgrywa się 15 lat po wydarzeniach z jedynki, a gra Dishonored 2 daje Ci wybór. Wciel się w Corvo Attano, mistrza skrytobójstwa i królewskiego obrońcę znanego z pierwszej części, który znów zmuszony jest żyć w cieniu, lub graj jako Emily - kiedyś dziecko ocalone w Dishonored 1, teraz Cesarzowa i wytrenowana przez Corvo wojowniczka. Oboje obdarzeni zostali unikatowymi umiejętnościami przez wciąż tajemniczego Outsidera.


  Podwójna rozgrywka

  Bohaterowie Dishonored 2 posiadają inne moce dane im przez Outsidera. Corvo zatrzymał zdolności znane każdemu weteranowi jedynki włączając w to Mignięcie (Blink) i Opętanie (Possession), podczas gdy Emily otrzymała zupełnie nowe moce, odpowiednie dla jej cesarskiego urodzenia. Ich zdolności wpływają na to w jaki sposób przejdziemy kolejne poziomy oraz pozwalają lepiej poznać osobowość bohaterów.


  Nowe, tajemnicze supermoce

  Outsider, tajemnicza piekielna postać, obdzielił Emily pięcioma zupełnie nowymi mocami, które w dużej mierze różnią się od tych, którymi włada Corvo. Cesarzowa potrafi wezwać totem, który pochłania całą uwagę tych, którzy znajdują się w pobliżu. Jej podstawową mocą do szybkiego podróżowania jest Far Reach- cienisty hak którym można łapać odległe gzymsy, przedmioty czy głowy przeciwników. Może ona również zmienić się w obłok czarnego dymu aby zakradać się i rozczłonkowywać swoich przeciwników. Każda moc, również te które posiada Corvo, oferuje szereg ulepszeń co pozwala dostosować doświadczenie do oczekiwań.


  Zmiana scenerii

  Fabuła Dishonored 2 zabierze Cię do miasta Karnac znajdującego się na wyspie Serkonos - ojczyźnie Corvo. Miejsce akcji inspirowane Grecją, Hiszpanią i Włochami jest skąpanym w słońcu miastem dręczonym przez roje krwawych much mnożących sie w zwłokach oraz agresywne burze piaskowe w Dust District. Słoneczna sceneria Karnac dodaje nieco światła i koloru serii, a silnik graficzny Void gwarantuje przepiękne efekty wizualne dobrze oddające atmosferę miejsca.


  Graj kreatywnie

  Zupełnie jak w poprzedniku, Dishonored 2 zachęca graczy aby samodzielnie wybierali sposób w jaki podejdą do każdej misji czy lokacji. Jesteś ograniczony jedynie swoją wyobraźnią - czy użyjesz mocy Domino jako Emily aby połączyć los kilku ludzi i zrzucić ich z wysokości czy zatrzymasz czas jako Corvo i opętasz kilku przeciwników żeby się nawzajem pozabijali, nie ma znaczenia. Architektura poziomów daje Ci niezliczone możliwości i zachęca do ponownego przejścia poszczególnych misji aby odkryć wszystkie opcje skrytego, bojowego i kreatywnego pozbywania się tych, którzy stoją na Twojej drodze.

 • Kluczowe cechy

  Dishonored 2 rozgrywa się 15 lat po wydarzeniach z pierwszej części i opowiada historię dorosłej już Emily, Cesarzowej Dunwall, i znanego z jedynki Corvo Attano. Gra dopracowuje formułę Dishonored 1 i daje graczom nową przestrzeń do zabawy - słoneczne miasto Karnac.


  Dishonored 2 cechuje

  • Nowe moce... - Dishonored 2 obdarzyło Emily pięcioma mocami - Far Reach, Shadow Walk, Domino, Mesmerize i Doppelganger. Wszystkie mogą zostać ulepszone o zarówno śmiercionośne jak i pokojowe zastosowania

  • ...oraz te stare- Corvo używa znanych już mocy, jednak są one rozszerzone i mogą być ulepszane zupełnie jak te, którymi dysponuje Emily

  • Dwoje protagonistów - możesz zagrać jako Emily lub Corvo co daje możliwość przechodzenia misji na różne sposoby

  • Nowa lokacja - Dishonored 2 zabierze Cię na wyspę Serkonos. Miejsce wizualnie i tematycznie inspirowane europejskimi państwami śródziemnomorskimi.

  • System chaosu  -jest to moralny system w Dishonored 2, który zwraca uwagę na to, kto został zabity - i tak, jak zabójstwo skorumpowanego oficera czy wrogów zostanie wybaczone, tak niewinnych ludzi już nie.


  Inne wersje Dishonored 2

  Ten produkt dostępny jest również w następujących wersjach. NIE SĄ ONE ZAWARTE w tym zakupie.  • Dishonored 2 PlayStation 4

  • Dishonored 2 Xbox One

 • Minimalne wymagania
  • System operacyjny:
   Windows 7/8/10 (64-bit versions)
  • Procesor:
   Intel Core i5-2400/AMD FX-8320
  • Pamięć:
   8 GB RAM
  • Karta Graficzna:
   NVIDIA GTX 660 2GB/AMD Radeon HD 7970 3GB
  • Dysk Twardy:
   60 GB
 • Zawartość z ograniczeniem wiekowym

Brak ofert od tego sprzedającego

Ten sprzedawca sprzedał produkt lub usunął swoją ofertę.

Nie ma żadnych ofert dla tego produktu

Niestety, ten produkt nie jest aktualnie dostępny.

Wciąż możesz sprawdzić pełną ofertę na G2A.com.

Profitable buying & selling
in large quantities starts here

Join Now
Are you sure you want to deactivate G2A Shield?
Compare all your options
Without
G2A Shield
G2A Shield
One-Time
G2A Shield Subscription
Problem solving via Ticket System
& Resolution Center
Instant help in 24/7 Live Chat
Up to 10% Cashback
40% fee reduction when selling
in-game items
Free 30-day trial, then €1 monthly
Deactivate
Keep Active €3 per purchase