g2a_rgb_white_achrogiftcard

Dron Quadrocopter Hubsan X4 H501S Advanced

Najlepszy model HubsanaH501S to jeden z flagowych i najbardziej zaawansowanych technicznie dronów z serii x4 firmy Hubsan. Urządzenie posiada wiele zaawansowanych funkcji np. stabilizację GPS, utrzymanie wysokości a takż ...

Product temporarily not available.
You must be logged in to add products to your wishlist.
Specifications

Specifications

  • Brand:HUBSAN
Product description

Product descriptionNajlepszy model Hubsana

H501S to jeden z flagowych i najbardziej zaawansowanych technicznie dronów z serii x4 firmy Hubsan. Urządzenie posiada wiele zaawansowanych funkcji np. stabilizację GPS, utrzymanie wysokości a także rzadziej spotykane modelach w tej kategorii cenowej tryby inteligentnego lotu jak śledzenie i powrót do punktu startu. Największym atutem drona jest świetna kamera nagrywająca w jakości Full HD. Dron nadaje się dla każdego, funkcja GPS zapewnia stabilność w trakcie lotu i precyzję pozycjonowania, co sprawia, że nawet nowicjusze, którzy nie mieli wcześniej styczności z latającymi modelami RC nie będą mieli problemów z opanowaniem modelu. Po wyciągnięciu drona z pudełka, wystarczy zamocować śmigła i urządzenie jest gotowe do lotu.
Samodzielny powrót drona

Hubsan x4 H501S posiada funkcję powrotu do punktu startowego (Return-To-Home). W razie problemów w trakcie lotu np. utraty orientacji, wystarczy pojedyncze naciśnięcie odpowiedniego przycisku, aby dron samodzielnie wrócił do punktu, z którego rozpoczął lot. Co więcej, funkcja RTH zostanie automatycznie aktywowana w przypadku utraty sygnału GPS, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo podczas korzystania z urządzenia.

 

Tryb śledzenia

H501S posiada znaną z modeli z najwyższej półki funkcje podążania za operatorem drona (follow me). Wystarczy włączyć funkcję na nadajniku, naciskając lewy lub prawy drążek (w zależności od trybu pracy), a dron będzie poruszał się razem z Tobą. Możesz skupić się na własnych zajęciach, a nad Tobą będzie krążył Twój osobisty fotograf z kamerą full HD.


 

Inteligentne zasilanie

Hubsan H501S waży niecałe pół kilograma, a dzięki inteligentnemu akumulatorowi LiPo o wysokiej pojemności (2700 mAh) może spędzić w powietrzu nawet 20 minut na jednym naładowaniu.
  

Nadajnik FPV

W zestawie z dronem znajduje się wielofunkcyjny nadajnik FPV. Nadajnik posiada ekran LCD o rozmiarze 4,3 cala, na którym możemy obejrzeć obraz z kamery drona w czasie rzeczywistym. Nadajnik posiada intuicyjnie ułożone przyciski, co zapewnia wysoki komfort użytkowania.
 W zestawie
 
Hubsan x4 H501S-HIGH
Akumulator Li-Po 7,4 V
Ładowarka USB
Nadajnik
Śmigła x8
Klucz
Instrukcja obsługi
 Specyfikacja

 

ModelX4 H501S
Częstotliwość 2,4 GHz
Ilość kanałów4
Zasięg sygnałuOk. 300 m
Wymiary220 x 220 x 70 mm
Masa410 g
Czas lotu 18-20 minut
Czas ładowania akumulatora Ok. 150 minut
Silnik 4 bezszczotkowe silniki KV1650 PM1806
AkumulatorLi-Po 7,4 V (2S), 2700 mAh, 35 g
Zasilanie nadajnika4 baterie AA (brak w zestawie)
KameraHD 1080 p
DodatkowoŻyroskop, wskaźniki LED
Tryby pracyHeadless, utrzymanie wysokości za pomocą GPS, RTH
 KolorCzarny
 
Start earning now

Start earning now

Join G2A Business to buy and sell this product in large quantities

Join now