g2a_rgb_white_achrogiftcard

GAME OF THRONE GRA o TRON: Królewski Namiestnik KARCIANA GALAKTA

Selected offer from:
84%|70
This seller issues invoices
59
11
See other products
 • Players: 2 - 4

Gry wydawnictwa Galakta gwarantują najwyższą jakość, produkty wykonane zostały z najlepszych materiałów. Akcesoria marki odznaczają się znakomitymi parametrami i niezawodnością. Wygodną i przyjemną grę zapewniają elemen ...

Cannot be shipped to: United States
Price
10.56 USD
14-Day return policy
You must be logged in to add products to your wishlist.
Specifications

Specifications

 • Min. Number of Players:2
 • Max. Number of Players:4
 • Theme:Fantasy
 • Type of player:For beginners, For couples, For expert players, For kids, For parties, For family
Product description

Product description

Gry wydawnictwa Galakta gwarantują najwyższą jakość, produkty wykonane zostały z najlepszych materiałów. Akcesoria marki odznaczają się znakomitymi parametrami i niezawodnością.

Wygodną i przyjemną grę zapewniają elementy wykonane wytrzymałego papieru i tworzyw sztucznych.

Zawartość pudełka:

 • 35 kart postaci
 • 1 karta Varysa
 • 14 kart popleczników
 • 7 żetonów herbów
 • 4 żetony trzyokiej wrony
 • instrukcja

Gra o Tron: Królewski Namiestnik

Wieść niesie, że król zwołał wielką ucztę, na której wybierze swojego nowego Namiestnika. Wszystkie rody odpowiedziały na wezwanie i każdy snuje własną sieć intryg w celu zdobycia zaufania Varysa, Pająka. Tylko najbardziej bezwzględny i zdeterminowany ród może osiągnąć sukces i zostać prawą ręką króla.

Królewski Namiestnik to dynamiczna gra o sprytnych, dyplomatycznych układach. W każdej turze gracze będą walczyć ze sobą o wpływy, korzystając w tym celu z pomocy Varysa, który może przekonywać inne Wielkie Rody Westeros. Jednak by osiągnąć sukces, trzeba wiedzieć kiedy zawrzeć pokój i kiedy zdradzić swoich przyjaciół.

Wezwij swoich sojuszników

Na początku gry gracze zastaną na stole cały dwór Królewskiej Przystani. Trzydzieści pięć postaci (i Varys) zostaje rozłożonych przed graczami w losowej kolejności w siatce o układzie 6×6 kart. Zadaniem gracza jest zdobycie jak największej liczby chorągwi Wielkich Rodów, ponieważ na końcu gry, ten z graczy, który kontroluje ich najwięcej, zostaje nowym Królewskim Namiestnikiem.

Aby zdobyć chorągwie, najpierw należy zdobyć zaufanie dam i lordów doń należących i nakłonić ich do dołączenia do spisku. Z pomocą przychodzi niezawodny Varys. W każdej turze gracz będzie mógł raz użyć Varysa, aby nazwać jeden ród, po czym przenieść go w linii prostej na jedną z postaci tego rodu. Po wykonaniu tego ruchu, gracz otrzymuje postać, na której Varys zakończył swój ruch, jak i wszystkie inne postaci tego rodu, które minął po drodze.

W powyższym przykładzie gracz wybrał dla Varysa ruch w lewo i ród Starków. Varys zakończył swój ruch na Eddardzie Starku, a po drodze minął Brana Starka. Po tym ruchu gracz zdobywa obie te postaci. Po tym, jak gracz zdobędzie co najmniej tyle postaci danego rodu, ile ma którykolwiek z przeciwników – zdobywa także chorągiew tego rodu.

Do każdego rodu należeć będzie inna liczba postaci, co sprawia, że trudniej lub łatwiej będzie zdobyć jego zaufanie. Co więcej, kiedy gracz zdobędzie ostatnią postać z danego rodu, może skorzystać ze zdolności jednego z sześciu towarzyszy, którzy zostają ujawnieni na początku gry. Każdy z nich może przyczynić się w znacznym stopniu do osiągnięcia zwycięstwa. Sandor Clegane pozwala zabić dowolną postać w Królewskiej Przystani, na stałe usuwając ją z gry, a Ramsey Snow pozwala zamienić dwie postaci miejscami – każda zdolność wpływa na przebieg rozgrywki.

Zostań Królewskim Namiestnikiem

Królewski Namiestnik to druga najważniejsza osoba w królestwie (a często nawet najważniejsza). Co więcej ma jedną przewagę nad samym królem – często udaje mu się uniknąć przykrych konsekwencji królewskich decyzji. Odpowiedzialność jest na głowie króla, władza – w rękach Namiestnika. Zdobądź zaufanie Wielkich Rodów Westeros i przekonaj je do swojej sprawy!


More information

More information

Invoices

This seller provides invoices. To receive one, you can contact them once you place an order.

Start earning now

Start earning now

Join G2A Business to buy and sell this product in large quantities

Join now