g2a_rgb_white_achrogiftcard

Klawiatura Gamingowa SAVIO Tempest RX Outemu BROWN

Selected offer from:
No feedback yet|0
This seller issues invoices
0
0
See other products

Klawiatury mechaniczne Savio Tempest RX Kto bezkromisowe polączenie najwyższej jakości i niskiej ceny. Specjalnie zaprojektowane klawisze metodą „double-injection” zostały połączone z niezawodnymi przełącznikami OUT ...

Cannot be shipped to: United States
Price
24.57 USD
14-Day return policy
You must be logged in to add products to your wishlist.
Specifications

Specifications

  • Appropriate For:Gaming
  • Switch Type:Outemu Blue
Product description

Product description

Klawiatury mechaniczne Savio Tempest RX Kto bezkromisowe polączenie najwyższej jakości i niskiej ceny. Specjalnie zaprojektowane klawisze metodą „double-injection” zostały połączone z niezawodnymi przełącznikami OUTEMU BROWN.

Tempest RX to klawiatura TKL (tenkeyless), czyli klawiatura turniejowa bez bloku numerycznego o łącznej liczbie 87 klawiszy.

Switch Outemu BROWN jest to uniwersalny, cichy przełącznik do pisania, jak i grania z wyczuwalnym oporem jak w przypadku przełącznika BLUE, ale bez charakterystycznego kliku. Niska siła nacisku - zaledwie 55g z wyczuwalną odpowiedzią w momencie aktywacji.

WYMIARY

UKŁAD KLAWISZY US

Klawiatura mechaniczna TKL (tenkeyless) jest to klawiatura turniejowa bez bloku klasycznego numerycznego. Posiada 87 nieścieralnych przycisków wyprodukowanych metodą "double incjection".

Niewielki wymiar: 357mm na 125mm oraz wysokość 38mm sprawia, że pasuje w każdym środowisku.

Aby zapewnić jak najlepszą jakość podczas użytkowania, klawiatura została wyposażona w gumowe stopki zapobiegające jej przemieszczaniu na biurku.

Jeśli szukasz kompromisu pomiędzy switchami OUTEMU RED a OUTEMU BLUE, czyli brakiem kliku a oporem klawisza – wybierz klawiaturę Tempest RX z przełącznikami BROWN.

JESZCZE LEPSZA JAKOŚĆ

ALUMINIOWA POWIERCHNIA

Klawiatury mechaniczne to nie tylko switche, ale też użyte materiały. TOP klawiatury SAVIO TEMPEST RX jesy wykonany z aluminium, które zapewnia odpowiednią wagę i sztywność, a co za tym idzie niebywałą jakość produktu.

NKRO I ANTIGHOSTING

N-KEY ROLLOVER

Nasze klawiatury posiadają funkcję NKRO, czyli pełnego antighostingu.

Co to oznacza dla Ciebie? Niezależenie od liczby wciśniętych klawiszy, każdy klawisz zostanie zarejestrowany. Nie wierzysz? Naciśnij klawisze obydwoma dłońmi.

PODŚWIETLENIE

10 EFEKTÓW PODŚWIETLENIA

Klawiatura mechaniczna SAVIO TEMPEST RX została dodatkowo wyposażona w 10 trybów podświetlenia. Co to oznacza dla graczy? To oni mogą decydować, który tryb i efekt będzie dla nich najlepszy podczas rozgrywki. Dodatkowo funkcja RECORD pozwala na indywidualny wybór i zaprogramowanie podświetlanych klawiszy, co daje możliwość personalizacji do każdej gry.

Dodatkowo efekty świetlne ożywią stanowisko gamingowe.

PRZEŁĄCZNIKI MECHANICZNE OUTEMU BROWN

Z ŻYWOTNOŚCIĄ 50 000 000 WCIŚNIĘĆ

Z charakterystyki Outemu BROWN jest to odpowiednik Cherry MX Brown/Kailh Brown. Co to oznacza?

Klik przypomina jakbyśmy przełącznikom Cherry MX RED/Kailh RED dodali charakterystyczny próg aktywacji samego klawisza. Na uwagę zwraca fakt, że jest on bardziej wyczuwalny od tych wersji, więc jest to lżejsza i gładsza w kliku wersja MX Brown/Kailh Brown, z lepiej zaakcentowanym punktem aktywacji.

More information

More information

Invoices

This seller provides invoices. To receive one, you can contact them once you place an order.

Start earning now

Start earning now

Join G2A Business to buy and sell this product in large quantities

Join now