g2a_rgb_white_achrogiftcard

Cart is empty

Defunc Earbud BASIC TALK Black

Add to wishlist
You must be logged in to add products to your wishlist.

offer-from

This seller issues invoices
0
0
Ver otros productos

Precio

9.00 EUR
What is a Hot Deal?A great offer when compared to other sites. Get it fast!
Cannot be shipped to: United States
  • 14-day return policy

    Shop with confidence. You'll get the product you ordered or your money back. Learn more

Specifications

Specifications

  • Headphones Features:Microphone
  • Headphones Types:Earbuds
  • Earpice:Earbud (In Ear)
  • Connectivity:3.5mm Jack
  • Color:Black
  • All Brands:Other
Descripción del producto

Descripción del producto

Słuchawki przewodowe czarne

Słuchawki Defunc Earbud Basic w wariancie +TALK przeznaczone są dla zagorzałych rozmówców. Świetnie sprawdzają się na spacerach, podczas jazdy samochodem, w podróży, podczas wykonywania czynności zajmujących ręce i w każdej innej sytuacji, w której przydatny jest zestaw słuchawkowy. Mimo, że przystosowane są głównie do rozmów to poza swoją główną funkcją na słuchawkach mogą również odtwarzać muzykę.

Przewód 1,2m

Przewód o długości 1,2m zapewnia komfortowe użytkowanie w każdych warunkach. Niezależnie czy chcesz słuchać muzyki na telefonie, tablecie, odtwarzaczu czy na komputerze Defunc Earbud Basic spełnią Twoje oczekiwania. Dodatkowo na kablu umieszczony został mikrofon, który może służyć również jako przycisk włączania i wyłączania odtwarzania na niektórych urządzeniach.

Zawsze w pogotowiu

  Ile razy zdarzyło Ci się żałować, że nie masz słuchawek przy sobie? W pociągu, w autobusie, w tramwaju, w drodze do pracy lub na zajęcia, na spacerze z psem lub na rowerze? Defunc Earbud Basic to codzienne słuchawki przewodowe czarne o lekkiej i trwałej konstrukcji, które możesz mieć zawsze przy sobie. Niewielka cena, ergonomia oraz użyteczność sprawiają że słuchawki Defunc to praktyczny wybór dla każdego, kto dużo rozmawia lub potrzebuje mieć niedrogi sprzęt na wszelki wypadek.

Experience the sound

Defunc Earbud BASIC TALK is a typical in-ear with comfortable plugs in silicon, the obvious choice for musical listening. Deep bass, clear treble and balanced midtones.


Start earning now

Start earning now

Join G2A Business to buy and sell this product in large quantities

Join now