g2a_rgb_white_achrogiftcard
PC Games, Software, Gift Cards and more - Shop Online at G2A.COM

Sign in / Register

Categories

Etui Alogy Ring Holder Clear Armor do Xiaomi Redmi K30/ Poco X2 czarne

Selected offer from seller:
No feedback yet|0
0
0
See other products

Etui Alogy Ring Holder Clear Armor do Xiaomi Redmi K30/ Poco X2Etui ring holder firmy Alogy dedykowane do Xiaomi Redmi K30 oraz Poco X2 to produkt wykonany z połączenia dwóch wysokiej jakości materiałów; elastycznego TPU ...

Cannot be shipped to: United States
Price
7.29 USD
14-Day return policy
Specifications

Specifications

 • Type:Rugged Case
Product description

Product description

Etui Alogy Ring Holder Clear Armor do Xiaomi Redmi K30/ Poco X2

Etui ring holder firmy Alogy dedykowane do Xiaomi Redmi K30 oraz Poco X2 to produkt wykonany z połączenia dwóch wysokiej jakości materiałów; elastycznego TPU oraz wytrzymałego poliwęglanu. Elastyczne i odporne TPU zastosowano w ramce etui do Xiaomi Redmi K30/ Poco X2, aby jego montaż był jeszcze prostszy. Dodatkowo w TPU zaimplementowano w każdym z narożników system poduszek powietrznych, które odpowiadają za amortyzację w trakcie niespodziewanych upadków. Obudowa dzięki mocnej i trwałej budowie skutecznie zabezpiecza smartfon przed niechcianymi uszkodzeniami oraz absorbuje siłę uderzenia powstałą podczas upadku z niewielkiej wysokości. Dla zwiększenia atrakcyjności, etui posiada karbonowe zdobienia na wzór włókna węglowego.
Plecki obudowy są wykonane z przezroczystego poliwęglanu, na środku którego znajduje się wbudowany, funkcjonalny uchwyt w kształcie pierścienia, który obraca się o 360 stopni. Może służyć jako podstawka, dzięki czemu można komfortowo przeglądać zawartość urządzenia czy też oglądać filmy. W centralnej części posiada metalową płytkę, która jest kompatybilna z wszystkimi magnetycznymi uchwytami. Ponadto pierścień może służyć również jako zaczep na palec dla zapewnienia pewnego chwytu. Pokrowiec posiada również rant ochronny wystający delikatnie ponad krawędź wyświetlacza oraz aparatu, chroniąc je przed porysowaniem i uszkodzeniem (brak styczności z podłożem).
Etui posiada wszelkie wycięcia na sloty i wejścia, natomiast przyciski zostały pokryte TPU. Są one wykonane w formie aktywnych przycisków, co pozwoli na utrzymanie przycisków Xiaomi Redmi K30/ Poco X2 w czystości.

Najważniejsze cechy produktu:

 • W 100% oryginalne etui firmy Alogy
 • Idealnie dopasowane do Xiaomi Redmi K30/ Poco X2
 • Logo producenta umieszczone na pierścieniu
 • Posiada pierścień, który pełni 3 funkcje: blaszki magnetycznej, podstawki oraz zaczepu na palec
 • Wykonany z wysokiej jakości elastycznego TPU i poliwęglanu odpornego na uszkodzenia 
 • Swobodny dostęp do wszystkich przycisków i slotów
 • Wzmocniony w narożnikach
 • Kompatybilny z uchwytami magnetycznymi 
 • Rant ochronny, który zabezpiecza wyświetlacz oraz aparat przed uszkodzeniem - brak styczności z podłożem
 • Gwarantuje bezpieczeństwo urządzenia w trudnych sytuacjach
 • Łatwy montaż oraz demontaż
Alogy to nowoczesna linia produktów specjalizująca się w tworzeniu przede wszystkim etui na telefony i tablety. Każdy produkt marki Alogy charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz wyjątkową stylistyką, która trwale podążą za najnowszymi, aktualnie panującymi trendami. Różnorodność akcesoriów marki Alogy sprawia, że każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie. Ponadto akcesoria gsm stworzone przez firmę Alogy zostały zaprojektowane tak, aby zachować pełną funkcjonalność każdego urządzenia mobilnego. Wszystkie produkty są idealnie dopasowane do urządzeń oraz spełniają najwyższe standardy ochrony. Alogy to marka przyszłości, która stawia przede wszystkim na rozwój i chęć tworzenia coraz lepszych produktów. Dzięki takim założeniom produkty Alogy mogą spełnić oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.
More information

More information

Invoices

This seller does not provide invoices.

 • G2A Goldmine

  Earn 0.29 USD every time someone buys this product using your reflink.

 • Start earning now

  Start earning now

  Join G2A Business to buy and sell this product in large quantities

  Join now