g2a_rgb_white_achrogiftcard
PC Games, Software, Gift Cards and more - Shop Online at G2A.COM

Sign in / Register

Categories

Etui portfel Alogy wallet do Xiaomi Mi 9T/ 9T Pro/ K20/ K20 Pro Granatowe

Selected offer from seller:
No feedback yet|0
0
0
See other products

Etui portfel Alogy wallet do Xiaomi Mi 9T/ 9T Pro/ K20/ K20 ProEtui Alogy do Xiaomi Mi 9T i Mi 9T Pro oraz Redmi K20 i Redmi K20 Pro to wysokiej jakości etui, które zostało wykonane z połączenia skóry ekologicznej (zewnę ...

Cannot be shipped to: United States
Price
6.57 USD
14-Day return policy
Specifications

Specifications

 • Type:Wallet case
Product description

Product description

Etui portfel Alogy wallet do Xiaomi Mi 9T/ 9T Pro/ K20/ K20 Pro

Etui Alogy do Xiaomi Mi 9T i Mi 9T Pro oraz Redmi K20 i Redmi K20 Pro to wysokiej jakości etui, które zostało wykonane z połączenia skóry ekologicznej (zewnętrzna warstwa) oraz twardego poliwęglanu (wewnętrzna warstwa), tworząc niezawodną ochronę dla naszego urządzenia oraz nadając eleganckiego oraz stylowego designu. 
Etui na telefon Alogy zapewnia pełną funkcjonalność urządzenia, uwzględniając wszelkie wymagane wycięcia na sloty i przyciski. Jednym z atutów jest bardzo praktyczna funkcja podstawki, dzięki której możemy oprzeć nasze urządzenie i korzystać z urządzenia: oglądać filmy, zdjęcia czy przeglądać internet. Dodatkowo od wewnątrz portfel posiada bardzo funkcjonalną kieszeń, w której zmieści się karta płatniczą, pieniądze lub dokumenty.
Etui również pozwala na prowadzenie rozmów, gdy etui jest zamknięte, a to za sprawą specjalnego wycięcia w górnej części pokrowca. Wewnątrz obudowa posiada specjalne miejsce, w które wpina się smartfon, miejsce to zostało wykonane z mocnego poliwęglanu, który posiada w swojej konstrukcji wszystkie niezbędne wycięcia na przyciski oraz złącza, zapewniając pełną funkcjonalność urządzenia.

Najważniejsze cechy produktu:

 • Oryginalny produkt firmy Alogy
 • Idealnie dopasowany do Xiaomi Mi 9T i Mi 9T Pro oraz Redmi K20 i Redmi K20 Pro
 • Wykonane ze skóry ekologicznej oraz tworzywa sztucznego PC (wewnętrzne etui do zamontowania telefonu)
 • Bardzo wysoka jakość wykonania
 • Eleganckie i bardzo praktyczne
 • Kieszonka na dokumenty/ kartę
 • Umożliwia bezproblemowy dostęp do wszystkich przycisków i slotów
 • Doskonale chroni urządzenie przed zanieczyszczeniem oraz uszkodzeniem
 • Sygnowane logiem producenta 
Alogy to nowoczesna linia produktów specjalizująca się w tworzeniu przede wszystkim etui na telefony i tablety. Każdy produkt marki Alogy charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz wyjątkową stylistyką, która trwale podążą za najnowszymi, aktualnie panującymi trendami. Różnorodność akcesoriów marki Alogy sprawia, że każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie. Ponadto akcesoria gsm stworzone przez firmę Alogy zostały zaprojektowane tak, aby zachować pełną funkcjonalność każdego urządzenia mobilnego. Wszystkie produkty są idealnie dopasowane do urządzeń oraz spełniają najwyższe standardy ochrony. Alogy to marka przyszłości, która stawia przede wszystkim na rozwój i chęć tworzenia coraz lepszych produktów. Dzięki takim założeniom produkty Alogy mogą spełnić oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.
More information

More information

Invoices

This seller does not provide invoices.

 • G2A Goldmine

  Earn 0.26 USD every time someone buys this product using your reflink.

 • Start earning now

  Start earning now

  Join G2A Business to buy and sell this product in large quantities

  Join now