g2a_rgb_white_achrogiftcard
PC Games, Software, Gift Cards and more - Shop Online at G2A.COM

Sign in / Register

Categories

Figurka Bobble Head - Jarosław Kaczyński z Kotem

Selected offer from seller:
99%|5892
This seller issues invoices
Recognized sellerThis seller has yet to receive more ratings on G2A.COM, but has a proven track record of satisfied customers in other places, as shown by the external rating.

Model składa się z dwóch części: korpusu oraz głowy. Oba elementy połączone są ze sobą sprężyną. Jest ona na tyle giętka by głowa "telepała się" przy lekkim dotknięciu oraz wracała do pozycji wyjściowej gdy żadna siła ni ...

Cannot be shipped to: United States
Price
8.63 USD
9.06 USD5%
14-Day return policy
Product description

Product description

Model składa się z dwóch części: korpusu oraz głowy. Oba elementy połączone są ze sobą sprężyną. Jest ona na tyle giętka by głowa "telepała się" przy lekkim dotknięciu oraz wracała do pozycji wyjściowej gdy żadna siła nie wpływa na figurkę. Dzięki temu świetnie sprawi się w roli umilającego podróż kompana który lekko kiwać będzie głową nawet gdy jednostajnie jedziemy dobrej jakości drogą.
Figurka ma też wspaniałe zastosowanie jako dekoracja w domu bądź miejscu pracy (ponoć niezależnie od profesji bardzo dobrze pomagają w zbieraniu napiwków!)
Statuetka ręcznie malowana z dbałością o zachowaniem szczegółów jednak może nieznacznie różnić się od tej ukazanej na zdjęciach. Wytrzymała na wysokie temperatury, nie straszny jej gorąc panujący wewnątrz zaparkowanego w słońcu samochodu.
Bardzo wierne oddanie, ręczne wykończenie oraz kompaktowy kształt czynią z tej figurki doskonały prezent! Pojawienie się uśmiechu na ustach obdarowanego, niezależnie od wyznawanej przez niego opcji politycznej praktycznie gwarantowane

Materiał użyty do produkcji figurki to konglomerat ceramiczno-alabastrowy. Jest on mieszaniną żywic powszechnie wykorzystywaną w produkcji pamiątek, ozdób oraz elementów modelarskich.
 • Wysokość: ok. 10cm,
 • Waga: ok. 80g

More information

More information

Invoices

This seller provides invoices. To receive one, you can contact them once you place an order.

 • G2A Goldmine

  Earn 0.35 USD every time someone buys this product using your reflink.

 • Start earning now

  Start earning now

  Join G2A Business to buy and sell this product in large quantities

  Join now