g2a_rgb_white_achrogiftcard

GAMING COMBO SET 4IN1 FURY THUNDERSTREAK KEYBOARD + MOUSE + HEADPHONES + MOUSEPAD, US LAYOUT

THUNDERSTREAK 2.0 ZESTAW GRACZA  PEŁNA GOTOWOŚĆ DO ZWYCIĘŻANIA Odpowiednie przygotowanie jest kluczowe, gdy mamy w planie przystąpić do ważnej rozgrywki. Dużo łatwiej się zwycięża, gdy każdy element układanki spełnia swo ...

Product temporarily not available.
You must be logged in to add products to your wishlist.
Specifications

Specifications

  • Brand:Fury
Product description

Product description

THUNDERSTREAK 2.0 ZESTAW GRACZA 


PEŁNA GOTOWOŚĆ DO ZWYCIĘŻANIA 
Odpowiednie przygotowanie jest kluczowe, gdy mamy w planie przystąpić do ważnej rozgrywki. Dużo łatwiej się zwycięża, gdy każdy element układanki spełnia swoją rolę i pomaga właśnie wtedy, gdy jest to najbardziej konieczne. Dlatego ważnym elementem oprócz umiejętności i strategii jest dobrze dobrany zestaw peryferii. Z myślą o graczach, którzy chcą podejść do gry odpowiednio przygotowani, stworzyliśmy zestaw 4 w 1 – Fury Thunderstreak 2.0, składający się z myszy, podkładki, klawiatury oraz słuchawek. 

FUNKCJONALNA KLAWIATURA

W zestawie Thunderstreak 2.0, gracz otrzymuje funkcjonalną i trwałą klawiaturę membranową, z funkcją wielokolorowego podświetlenia, 12 klawiszami funkcyjnymi, anti-ghostingiem dla większości klawiszy oraz wydłużoną dolną część konstrukcji stanowiącą podporę pod nadgarstki. Ponadto klawiatura posiada specjalne otwory odprowadzające wodę w przypadku jej zalania. Gracz zyskuje pewność, że rozgrywka pozostanie pod jego kontrolą, nawet, gdy zrobi się naprawdę gorąco.  

DŹWIĘK W JAKOŚCI STERO

Kolejnym elementem zestawu Thunderstreak 2.0 są słuchawki z jakością dźwięku stereo. Dzięki parametrom takim jak: Dynamika głośników na poziomie 108 dB, pasmo przenoszenia 20-20000 Hz czy też impedancji 32 Ohm, gracz otrzymuje odpowiedni poziom dźwięku a bardzo czuły mikrofon na obrotowym wysięgniku sprawia, że komunikacja z sojusznikami staje się samą przyjemnością. Słuchawki Fury gwarantują też optymalną wygodę rozgrywki dzięki miękkim i dużym padom nauszników, które zostały pokryte ekoskórą oraz możliwości regulacji położenia mikrofonu. 

PRECYZJA GODNA PIORUNA

Mysz Thunderstreak to gryzoń, który został wyposażony w precyzyjny sensor optyczny o rozdzielczości maksymalnej do 1600 DPI. Ponadto dzięki specjalnemu przyciskowi DPI Switch, umieszczonemu na szczycie myszy, mamy możliwość zmiany poziomu DPI w locie w trzech wariantach. Całość uzupełnia podświetlenie LED, które nadaje jej odpowiedniego charakteru.  

SOLIDNA PODKŁADKA

Nawet najbardziej klasowa mysz, do odpowiedniego działania potrzebuje solidnej podkładki. Podkładki w parze z dobrą myszką potrafią znacznie poprawić naszą skuteczność i szybkość na wirtualnym polu bitwy.  
Podkładka w zestawie Thunderstreak 2.0 wykonana jest z wysokiej jakości materiału, który redukuje tarcie myszy o powierzchnie praz gwarantuje wysoką precyzję śledzenia ruchów myszy. Warstwa wierzchnia typu „speed” sprawia, że nasze ruchy będą szybkie i precyzyjne, a gumowa warstwa od spodu da nam pewność, że podkładka nie przesunę się w najmniej oczekiwanym momencie.  

Podkładki współpracują z każdym rodzajem sensora.

SPECYFIKACJA KLAWIATURY 

Komunikacja z PC: Przewodowa 
Mechanizm klawiszy: Membranowy 
Długość przewodu klawiatury: 1,8 m 
Wymiary klawiatury: 480 x 225 x 30 mm 
Liczba klawiszy: 104 
Liczba klawiszy: multimedialnych:12 
Wymagania Systemowe Windows®: XP/Vista/7/8/10, Linux, Android 

SPECYFIKACJA MYSZY 

Typ sensora:: Optyczny 
Rozdzielczość: 800 - 1200 -1600 DPI 
Maksymalna akceleracja: 20G 
Maksymalna szybkość śledzenia: 24 ips 
Przyciski:
Wymiary myszy: 117 x 66 x 38 mm 
Długość przewodu: 1,8 m 
Wymagania Systemowe Windows®: XP/Vista/7/8/10, Linux, Android 

SPECYFIKACJA SŁUCHAWEK 

Wtyki: 2x 3,5mm stereo mini jack 
Pasmo przenoszenia: 20-20000 Hz 
Dynamika głośników: 108 dB 
Impedancja głośników: 32 Ohm 
Czułość mikrofonu: -56 dB 
Długość Przewodu: 1,8 m 
Wymagania Systemowe Windows®: XP/Vista/7/8/10, Linux 

SPECYFIKACJA PODKŁADKI 

Rodzaj materiału: Tkanina/Guma 
Wymiary: 320x240x3mm

Start earning now

Start earning now

Join G2A Business to buy and sell this product in large quantities

Join now