g2a_rgb_white_achrogiftcard
PC Games, Software, Gift Cards and more - Shop Online at G2A.COM

Sign in / Register

Categories

Hecht 54125 Orange Quad Spalinowy Samochód Terenowy Auto Jeździk Pojazd

Selected offer from seller:
No feedback yet|0
This seller issues invoices
0
0
See other products

HECHT 54125 ORANGE QUAD SPALINOWY SAMOCHÓD TERENOWY AUTO JEŹDZIK POJAZD ZABAWKA DLA DZIECI - EWIMAX OFICJALNY DYSTRYBUTOR - AUTORYZOWANY DEALER HECHT 8595614923439 HECHT CZECHY Quad Hecht 54125 pozwoli przeżyć Twojemu ...

Cannot be shipped to: United States
Price
1204.86 USD
14-Day return policy
Product description

Product description

HECHT 54125 ORANGE QUAD SPALINOWY SAMOCHÓD TERENOWY AUTO JEŹDZIK POJAZD ZABAWKA DLA DZIECI - EWIMAX OFICJALNY DYSTRYBUTOR - AUTORYZOWANY DEALER HECHT 8595614923439 HECHT CZECHY Quad Hecht 54125 pozwoli przeżyć Twojemu dziecku niezapomniane chwile radości oraz interesujących doświadczeń. Mała wersja pojazdu jest spełnieniem marzeń dziecięcych i radością rodziców z wyobraźnią. https://www.ewimax.pl/data/gfx/pictures/large/0/9/2190_19.jpg


HECHT 54125 ORANGE QUAD SPALINOWY
SAMOCHÓD ZABAWKA 
DLA DZIECI 

QUAD SPALINOWY HECHT 54125 ORANGE pozwoli przeżyć Twojemu dziecku niezapomniane chwile radości oraz interesujących doświadczeń. Mała wersja pojazdu jest spełnieniem marzeń dziecięcych i radością rodziców z wyobraźnią. Jest idealnym prezentem, zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Stworzy niesamowitą atmosferę zabawy oraz zajmie pociechę na wiele godzin. Ponadto pojazd firmy Hecht pozwala na urozmaicenie spacerów. Z powodzeniem może zastąpić rowerek, hulajnogę, czy inne jeżdżące zabawki.
HECHT 54125 Quad napędzany silnikiem czterosuwowym o pojemności 125 cm 3 o mocy 7,6 KM. Wyposażony w przednie hamulce bębnowe i tylne hamulce tarczowe. Maksymalne obciążenie wynosi 120 kg. Maksymalna prędkość wynosi 45 km / h. Maszyna jest wyposażona w rozrusznik elektryczny zasilany akumulatorem 12 V 5 Ah. Prędkość 3+1 kontrolowana za pomocą dźwigni na prawej poręczy.
Produkt ten otrzymał pozytywne opinie ze względu na wysoką jakość wykonania i funkcjonalność.
Nie od dziś wiemy że motoryzacja to dziedzina, która fascynuje nie tylko dorosłych mężczyzn jak i małych chłopców. Wyścigi, szybkie auta, duże prędkości to właściwie świat prawdziwych mężczyzn niezależnie od wieku. Zabawka Hecht 54125 idealnie imituje prawdziwy pojazd. Możemy być pewni że nasze pociechy będą cieszyły się zabawą przez długie godziny a my w tym czasie będziemy mogli się zrelaksować. Hecht 54125 to idealny pomysł na prezent urodzinowy. Hecht 54125 jest wykonany z mocnego odpornego na eksploatacje materiału, duże koła zapewniają stabilizacje pojazdu i komfort zabawy. 
 Charakterystyka:
 • Tylna oś jest wyposażona w hamulce tarczowe, przednie koła są hamowane przez hamulce bębnowe.
 • Quad jest wyposażony w przednie reflektory LED, tylne światła odblaskowe, ale nie jest on przeznaczony do jazdy po drogach publicznych.
 • Na tylnej części quad jest wyposażony we flagę na długim pręcie, co sprawia, że jesteśmy bardziej widoczni dla innych pojazdów.
 • Rozrusznik elektryczny
 • Prędkość 3 + 1
 • Kolor pomarańczowy
 • Idealnie imituje prawdziwy pojazd
 • Wykonany z mocnego odpornego na eksploatacje materiału


Dane Techniczne:
 • Model: Hecht 52145 Orange
 • Silnik - 4-suwowy 125 cm3, 7,6 KM
 • Waga - 105 kg
 • Max. prędkość - 45 km/h
 • Pojemność zbiornika - 4 l
 • Max. obciążenie - 120 kg
 • Wymiary - 142 x 96 x 97 cmDLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

Oficjalny sklep HECHT

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki HECHT 

Gwarancja

Wszystkie oferowane przez nas produkty są fabrycznie nowe i posiadają gwarancję producenta

Realizacja zamówień

Zamówienia realizujemy z pełną starannoscią, niezależnie od ilości przedmiotów zakupionych na naszych aukcjach płacisz tylko za jedną przesyłkę

14 dni na zwrot

Konsument posiada prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny
Narzędzia czeskiej marki HECHT wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz rozbudowana sieć serwisów zapewniająca naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne.
Gwarancja na produkty HECHT
Wszystkie oferowane przez nas produkty są fabrycznie nowe i posiadają 24 miesięczną gwarancję producenta. Do każdego sprzedawanego urządzenia dodawany jest paragon fiskalny lub faktura VAT co jest podstawą do rozpatrzenia reklamacji.
Firma HECHT zapewnia najlepszy system gwarancyjny "DOOR TO DOOR" - w przypadku uszkodzenia urządzenia wysyłka kurierem do centralnego serwisu na koszt producenta.
Ponad to Firma HECHT zapewnia najbardziej rozbudowaną sieć autoryzowanych serwisów w całym kraju.Możliwość skorzystania z gwarancji w systemie "door to door" - wysyłka do serwisu i z powrotem odbywa się na koszt producenta.
Infolinia serwisowa - doświadczony serwisant udzieli porady nt. konserwacji, drobnych napraw i użytkowania.
PRODUKT POCHODZI Z OFICJALNEJ DYSTRYBUCJI NA RYNEK POLSKI !


More information

More information

Invoices

This seller provides invoices. To receive one, you can contact them once you place an order.

 • G2A Goldmine

  Earn 48.19 USD every time someone buys this product using your reflink.

 • Start earning now

  Start earning now

  Join G2A Business to buy and sell this product in large quantities

  Join now