g2a_rgb_white_achrogiftcard

Hulajnoga elektryczna Ms Energy, 8 cali 250W, LCD

Selected offer from:
No feedback yet|0
This seller does not issue invoices
0
0
See other products

Hulajnoga elektryczna Neutron n1 W ostatnich latach pojazdy elektryczne takie jakie jak hulajnogi elektryczne rowery elektryczne rovery czy inne gadżety elektryczne do przemieszczania się stają się coraz popularniejsze. ...

Cannot be shipped to: United States
Price
338.46 USD
14-Day return policy
You must be logged in to add products to your wishlist.
Specifications

Specifications

  • Material:Metal
Product description

Product description

Hulajnoga elektryczna Neutron n1
W ostatnich latach pojazdy elektryczne takie jakie jak hulajnogi elektryczne rowery elektryczne rovery czy inne gadżety elektryczne do przemieszczania się stają się coraz popularniejsze. Jest kilka powodów które wpływają na ten fakt. Po pierwsze znacząco spadła cena tych produktów i w chwili obecnej staja się coraz bardziej dostępne. Po drugie jakość produktów jest zdecydowanie lepsza a akumulatory i silniki są coraz efektywniejsze. I w końcu po trzecie w naszym społeczeństwie jest coraz większa świadomość związana z zanieczyszczeniem środowiska.
Rowery elektryczne oraz hulajnogi oprócz tego że spełniają bardzo funkcjonale zadania takie jak chociażby dojazd do pracy to również jazda stanowi świetną zabawę i niespotykane wrażania. Przemieszanie się urządzeniami elektrycznymi jeszcze nigdy dotąd nie było tak łatwe i proste. Odpowiednio dobrane koła wystarczająca moc odpowiednio dobrana bateria mała waga to są na pewno unikatowe parametry tej hulajnogi elektrycznej. Wyświetlacz LCD który w sposób precyzyjny informuje o parametrach jazdy hulajnogi elektryczne zdecydowanie stanowi największy benefit tego produktu.
Specyfikacja techniczna hulajnogi elektrycznej:
Koła: 8 cali
Rodzaj silnika: Banghof
Moc silnika: 250W
Bateria: 24V8ah
Zasięg: 0d 18 do nawet 22 kilometrów
Hamulec: Tylny mechaniczny hamulec tarczowy
Prędkość maksymalna: 25km/h
Waga produktu: 12,5kg
Rodzaj ramy: aluminiowa
Maksymalna waga użytkownika: do 120kg
Kolor: czarny
Zawieszenie: przednie
Wyświetlać: kolory wyświetlacz LCD z parametrami jazdy.
Naszą hulajnogą elektryczną w bardzo szybki sposób dojedziesz do pracy podjedziesz do linii metra czy autobusu. Składana rama oraz niska waga nie będą uciążliwe podczas przenoszenia urządzenia. Nowoczesny wygląd oraz odpowiednio dobrane parametry techniczne dostarczą niesamowitych wrażeń podczas jazdy hulajnogą elektryczną.
More information

More information

Invoices

This seller does not provide invoices.

Start earning now

Start earning now

Join G2A Business to buy and sell this product in large quantities

Join now