g2a_rgb_white_achrogiftcard
PC Games, Software, Gift Cards and more - Shop Online at G2A.COM

Sign in / Register

Categories

Kamera Ip Blitzwolf Bw-Shc1, Wifi, 1080P

Kamera na miarę Twoich potrzeb Możliwość podglądu na smartfonie, odtwarzanie nagranego materiału, przechowywanie go w chmurze, komunikacja głosowa, możliwość nagrywania w nocy - wszystkie te funkcje sprawiają, że kamera ...

Product temporarily not available.
Specifications

Specifications

 • Brand:Other
Product description

Product description

Kamera na miarę Twoich potrzeb
 
Możliwość podglądu na smartfonie, odtwarzanie nagranego materiału, przechowywanie go w chmurze, komunikacja głosowa, możliwość nagrywania w nocy - wszystkie te funkcje sprawiają, że kamera Blitzwolf jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.
 
 

Prosta w obsłudze

Kontroluj kamerę ze swojego smartfona. Możliwe są trzy opcje połączenia aplikacji z urządzeniem: skan kodu QR, tryb AP Mode oraz połączenie się przy pomocy sieci wi-fi.W aplikacji możesz w szybki i prosty sposób przeglądać nagrany materiał. Wideo będzie dostępny jedynie, gdy w kamerze zostanie zamontowana karta SD, w przeciwnym razie dostępny jest jedynie podgląd na żywo.

Wysoka jakość
Kamera nagrywa w jakości HD 1080P, a przy pomocy trybu nocnego jest w stanie nagrywać również czysty obraz w ciemnym otoczeniu. Kamera jest w stanie obracać się w poziomie o 355° oraz pionowo o 110°. Dodatkowo jest wyposażona w mikrofon oraz głośnik, dzięki czemu możesz komunikować się z osobą znajdującą się przed nią.
 Bądź na bieżąco

Dzięki funkcji śledzenia kamera jest w stanie uchwycić ruch człowieka lub zwierzęcia i przesłać o tym komunikat na telefon. Aby skorzystać z tej opcji należy włączyć w aplikacji funkcję detekcji ruchu oraz odblokować powiadomienia push na smartfonie. W przypadku wykrycia ruchu otrzymasz obraz z kamery. Urządzenie sprawdzi ponownie ślady ruchu po upływie minuty.Przeglądaj z każdego miejsca

Kamera obsługuje karty SD do 64GB. Gdy umieścisz kartę wewnątrz niej, odblokuje się opcja podglądu nagrania na telefonie, natomiast jeśli chcesz odtworzyć nagranie na komputerze, będziesz musiał pobrać program specific.exe, aby odszyfrować zawartość karty SD. Możesz też wykupić subskrypcję w chmurze, gdzie będą przechowywane odszyfrowane materiały, dzięki czemu zawsze i wszędzie będziesz mieć do nich dostęp.


 
Specyfikacja

 

 

ModelBW-SHC1
Sposób łączeniakod QR, WiFi Direct, Hotspot
Kąt obrotu355° w poziomie, 110° w pionie i 80° obiektyw
Maksymalna rozdzielczość1080p (1920 x 1080)
Wersja kompresji wideoH.264
Wersja kompresji audioG.711a/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/AAC
Szyfrowanie bezprzewodoweWEP/WPA/WPA2
Obsługiwane protokołyTCP/IP, DHCP, WPS
Port ładowaniaMicro USB
Wejście5V/1A
Maksymalny pobór mocy5W
Standard WiFi2.4 GHz ~ 2.4835 GHz
Kompatybilne platformyAndroid/iOS
Temperatura robocza-10°C ~ 40°C
Wilgotność robocza≤95%
Zasięg wykrywania ruchu8-10 m
 
 • G2A Goldmine

  Earn every time someone buys this product using your reflink.

 • Start earning now

  Start earning now

  Join G2A Business to buy and sell this product in large quantities

  Join now