g2a_rgb_white_achrogiftcard
PC Games, Software, Gift Cards and more - Shop Online at G2A.COM

Sign in / Register

Categories

KLAWIATURA GAMINGOWA HIRO FALCON, MEMBRANOWA, PODŚWIETLANA RGB, USB Gray

Selected offer from seller:
99%|1487
This seller issues invoices
Recognized sellerThis seller has yet to receive more ratings on G2A.COM, but has a proven track record of satisfied customers in other places, as shown by the external rating.
 • Color:
  • Gray

HIRO® Falcon to klawiatura membranowa o niezwykle wytrzymałej konstrukcji, wzbogacona o prawdziwie gamingowy charakter i niezwykły design. Pełne podświetlenie RGB klawiszy, pomaga rozgrywać bitwy wieczorami a za dnia nad ...

Cannot be shipped to: United States
Price
19.16 USD
14-Day return policy
Specifications

Specifications

 • Appropriate For:Gaming
 • Type:Membrane
 • Keyboard Layout:QWERTY (Standard)
 • Features:Illuminated
 • Interface:USB
Product description

Product description

HIRO® Falcon to klawiatura membranowa o niezwykle wytrzymałej konstrukcji, wzbogacona o prawdziwie gamingowy charakter i niezwykły design. Pełne podświetlenie RGB klawiszy, pomaga rozgrywać bitwy wieczorami a za dnia nadają jej świetnego wyglądu. Podświetlenie można wyłączyć. Niezwykle wygodny profil klawiatury powoduje, że nadgarstki nie męczą się podczas bardzo długich sesji. Podpórka w dolnej części klawiatury posiada możliwość odkręcenia a jej kształt wymusza prawidłowe i komfortowe ułożenie rąk na klawiaturze. Dodatkowe 12 klawiszy multimedialnych, pomaga i przyspiesza korzystanie z odtwarzaczy muzyki, wideo czy kontrolowania dźwięku w grze. 

Klawiatura do gier Falcon, posiada wzmacnianą konstrukcję, wykonaną z metalu. Zdecydowanie usztywnia to całą konstrukcję, dzięki czemu HIRO®Falcon wytrzyma wiele lat rozgrywek. Jeżeli dodamy do tego także kabel w tekstylnym oplocie, który posiada ta klawiatura jest to gwarancją jej długowieczności. Zastosowanie takiego zabezpieczenia wpływa pozytywnie na jego trwałość, dzięki czemu nie przeciera się on i nie pęka przy częstym przesuwaniu klawiatury po biurku. Jej niezwykłą wytrzymałość potwierdzają testy, które wykazały żywotność każdego z klawiszy na poziomie aż 8 milionów kliknięć!

Zaskakujący i niespotykany design klawiatury Falcon, tworzy jej klasyczny kształt, wysokie klawisze imitujące mechaniczne przełączniki a także wysokiej jakości, gruby plastik i powłoka wykonana z czesanego aluminium.

HIRO® Falcon bierze swoją nazwę od jednego z najskuteczniejszych drapieżników w świecie ptaków. Jej charakter nawiązuje do niego i pokazuje swoją precyzję, wytrzymałość, szybkość i prawdziwy gamingowy pazur!

More information

More information

Invoices

This seller provides invoices. To receive one, you can contact them once you place an order.

 • G2A Goldmine

  Earn 0.77 USD every time someone buys this product using your reflink.

 • Start earning now

  Start earning now

  Join G2A Business to buy and sell this product in large quantities

  Join now