g2a_rgb_white_achrogiftcard

Lampka Nocna Z Czujnikiem Zmierzchu Yeelight Sensor Plug-In

 Praktyczna lampka nocnaDzięki praktycznej lampce nocnej Yeelight z czujnikiem zmierzchu, już nigdy nie uderzysz się w mebel idąc nocą do łazienki. Lampka delikatnie oświetla pomieszczenie, nie rażąc w oczy. Doskonale sp ...

Product temporarily not available.
You must be logged in to add products to your wishlist.
Specifications

Specifications

  • Brand:Yeelight
Product description

Product description

 
Praktyczna lampka nocna
Dzięki praktycznej lampce nocnej Yeelight z czujnikiem zmierzchu, już nigdy nie uderzysz się w mebel idąc nocą do łazienki. Lampka delikatnie oświetla pomieszczenie, nie rażąc w oczy. Doskonale sprawdzi się w sypialni, przedpokoju, czy pokoju dziecka.
 

 
 
Tryb automatyczny
Dzięki wbudowanemu czujnikowi światła, lampka wykrywa światło otoczenia, więc kiedy zapada zmrok, włącza się automatycznie. Natomiast kiedy w pomieszczeniu jest wystarczająco jasno - wyłącza się w celu oszczędności energii.
 

 
 
Zapomnij o ciemności
Z lampką nocną Yeelight możesz zapomnieć o ciemności. Doskonale sprawdza się w sypialniach, kiedy nocą chcesz wyjść z pokoju, nie budząc przy tym innych domowników, ale także w przedpokoju, kiedy idziesz do łazienki i potrzebujesz delikatnego oświetlenia, które nie razi w oczy i nie rozbudza. Jest nieoceniona w pokojach dzieci. Możesz bez obaw wejść do pokoju dziecka i nie martwić się, że światło je obudzi.
 


 
 
Delikatne i ciepłe światło
Temperatura barwowa nocnej lampki Yeelight to 2700K, co sprawia, że świeci delikatnym, ciepłym światłem. Umożliwia zaśnięcie przy lekkim natężeniu światła.
 
Ekonomiczna
Plug-in sensor zużywa minimalne ilości energii, ponieważ mniej niż 0.5W, co stawia ją na półce jednych z najbardziej energooszczędnych lampek nocnych.
 


 
 
Łatwe i wygodne użytkowanie
Lampka z wtyczką jest uniwersalna, ponieważ możesz ją stosować w każdym pomieszczeniu, w którym znajduje się gniazdko.
 

 
Specyfikacja
ModelYLYD11YL
KolorBiały
ZasilanieGniazdko
Moc 0,5 W
Temperatura barwowa2700 K
CzujnikiCzujnik światła
Start earning now

Start earning now

Join G2A Business to buy and sell this product in large quantities

Join now