g2a_rgb_white_achrogiftcard
PC Games, Software, Gift Cards and more - Shop Online at G2A.COM

Sign in / Register

Categories

Leap Motion

Selected offer from seller:
97%|32
0
0
See other products

Kontroler Leap Motion to ...... Moduł wyposażony w kilka kamer oraz czujnik światła IR potrafiący wykrywać ruch w przestrzeni 3D. Śledzi ruchy obu rąk oraz 10 palców w dużą precyzją i niewiarygodną prędkością, co pozwala ...

Cannot be shipped to: United States
Price
196.87 USD
14-Day return policy
Product description

Product description

Kontroler Leap Motion to ...
... Moduł wyposażony w kilka kamer oraz czujnik światła IR potrafiący wykrywać ruch w przestrzeni 3D. Śledzi ruchy obu rąk oraz 10 palców w dużą precyzją i niewiarygodną prędkością, co pozwala na interakcję z komputerem w zupełnie nowy sposób
Leap Motion dla VR
Wejdź do nowych wirtualnych światów i połóż na nich swoje ręce. Z kontrolerem Leap Motion podpiętym na twoich goglach VR, możesz dotknąć i odziaływac z obietkami w wirtualnej rzeczywistości, zupełnie tak jak w prawdziwym świecie - korzystając tylko z dłoni, bez żadnych kontrolerów.

Sterowanie bezdotykowe

Większość maszyn, urządzeń i pojazdów, aby mogła funkcjonować, wymaga ingerencji człowieka. Przykładowo, aby samochód skręcił w lewo, kierowca musi przekręcić kierownicę w lewo, natomiast aby uruchomić wentylator biurkowy, użytkownik musi włączyć zasilanie sieciowe za pomocą przełącznika na obudowie. Obok często spotykanych przełączników i przycisków mechanicznych, coraz częściej panele sterowania wykorzystują technologię bezdotykową. 

Precyzyjne sterowanie czujnikiem Adafruit 2106 w praktyce

Celem użytkowania czujników bezdotykowych jest wykrywanie ruchu obiektów lub obecności przeszkód powodujące uruchomienie odpowiedniego procesu. Czujnik Leap Motion Controller dzięki rozbudowanemu oprogramowaniu i osprzętowi wewnętrznemu, może z powodzeniem być wykorzystany w szerokim zakresie aplikacji opartych na zaawansowanych metodach sterowania. Wykorzystując czujnik oparty na technologii LEAP Motion, możesz np. zbudować bezdotykowy sterownik inteligentnej instalacji w Twoim domu, który umożliwia bezdotykową kontrolę systemu Smart TV oraz klimatyzacji i ogrzewania.
 
W OPAKOWANIU:
 • 1 x Leap Motion KONTROLER
 • 1 x Oryginalny uchwyt Leap Motion VR
 • 2 x Kabel USB 2.0 (microUSB 3.0 adapter)
Dane techniczne :
 • Gwarancja - 12 Miesięcy
 • Waga - 240 g
 • Wymiary - 12.8 x 12.6 x 5.4 cm
More information

More information

Invoices

This seller does not provide invoices.

 • G2A Goldmine

  Earn 7.87 USD every time someone buys this product using your reflink.

 • Start earning now

  Start earning now

  Join G2A Business to buy and sell this product in large quantities

  Join now