PC Games, Software, Gift Cards and more - Shop Online at G2A.COM
Categories
Magic The Gathering: Adventures in the Forgotten Realms - Bundle Gift Edition - 1
1/1
Magic The Gathering: Adventures in the Forgotten Realms - Bundle Gift Edition - 1

Magic The Gathering: Adventures in the Forgotten Realms - Bundle Gift Edition

Przenieś swoją przygodę z Forgotten Realms na karty wspaniałej gry karcianej Magic The Gathering. Zbierz swoich kompanów, kup ekwipunek i poznaj najpotężniejsze czary! Pokonaj potężne potwory i staw czoła legendarnym prz ...

offer from seller

Price

37.79USD
MONEY BACK GUARANTEEfor digital products, offered by seller
  • Przenieś swoją przygodę z Forgotten Realms na karty wspaniałej gry karcianej Magic The Gathering. Zbierz swoich kompanów, kup ekwipunek i poznaj najpotężniejsze czary! Pokonaj potężne potwory i staw czoła legendarnym przeciwnikom. Już dzisiaj daj wciągnąć się w wir przygód znanych z gier fabularnych Dungeons & Dragons! Połączenie świata Dungeons & Dragons i najbardziej znanej karcianej gry kolekcjonerskiej to coś, czego potrzebuje każdy prawdziwy fan lochów i smoków!   Adventures in the Forgotten Realms to pierwszy taki dodatek w historii! Gra wydawana jest w seriach co 3-4 miesiące. W skład każdej serii wchodzą zestawy tego samego typu o różnej zawartości. To prawdziwa gratka dla kolekcjonerów!   W tym dodatku nie tylko grafiki czy nazwy będą nawiązywać do Dungeons & Dragons, ale przede wszystkim nowa mechanika. Karty zawarte w zestawach mają w pełni oddawać klimat gier RPG ze świata lochów i smoków.   Zbieraj karty przedstawiające najpopularniejsze, a jednocześnie najbardziej przerażające potwory z Dungeons & Dragons ze specjalną alternatywną grafiką w stylu klasycznych podręczników potworów D&D. Zestawy mogą zawierać również karty Basic Land stylizowane na okładki modułów przygodowych D&D z późnych lat 70. i wczesnych lat 80. Dzięki alternatywnej, kolorowej grafice i wskazówkom na odpowiednim poziomie postaci rozpocznij przygodę w Forgotten Realms!   Odwiedź słynne lochy w poszukiwaniu skarbów i chwały - Grobowiec Zagłady, Loch Szalonego Maga i Zaginiona Kopalnia Phandelvera. Wejdź do legowiska goblinów lub eksploruj tunele kopalni. Nie tylko otrzymasz profity za eksplorację, ale niektóre karty mają zdolności, które nagradzają Twoje błądzenie w ciemnościach.   Wykorzystaj niesamowite zdolności swoich kart! Wzmocnij swoją postać za pomocą Inspiracji Bardów, zyskaj życie dzięki zdolności Uzdrowienia Ran Kapłana, skorzystaj z pomocy Magicznej Ręki Zaklinacza lub wykorzystaj tragiczną historię Ponurego Wędrowca, aby sprowadzić go na pole bitwy po śmierci postaci. Wiele możliwości i wiele godzin ekscytującej rozgrywki!   W zestawie znajdziesz: 10 boosterów Adventures in the Forgotten Realms booster kolekcjonerski karta promo w wariancie foil (skrzynia skarbów) 3 duże karty lochów 40 kart Basic Land (w tym 20 kart w wariancie foil) kostka do gry k20 pudełko do przechowywania kart   Wszystko to w Magic The Gathering: Adventures in the Forgotten Realms - Bundle Gift Edition!   Czy Twoja drużyna jest już gotowa wyruszyć w podróż z Magic The Gathering: Adventures in the Forgotten Realms?
    • EAN: 630509983285
  • Invoices
    This seller provides invoices. To receive one, you can contact them once you place an order.
G2A Plus - premium benefits and special offers

Get bonus discounts and a free game each month!

Unlock membership
G2A Plus
G2A LOOT - PC game loot cases

Pop some cases open and see what you'll end up with. Get cool games for cheap!

Go to G2A Loot
G2A loot
G2A Goldmine - affiliate program

Share links to marketplace products to make extra money in a fast and easy way!

Start earning now
G2A goldmine
Payment methods:visamastercarddiscoverpaypaland 200+ more

31/F, Tower Two, Times Square, 1 Matheson Street
Causeway Bay, Hong Kong
Incorporation number: 2088957
Business registration number: 63264201

Customer (support) services are granted by G2A PL Sp. z o.o.
Address:
G2A PL Sp. z o.o.
53 Emilii Plater Street
00-113 Warsaw

G2A.COM FacebookG2A.COM TwitterG2A.COM YoutubeG2A.COM InstagramG2A.COM  LinkedInG2A.COM TwitchG2A.COM Reddit image

Use of this Web site constitutes acceptance of the Terms and Conditions and Privacy policy. All copyrights, trade marks, service marks belong to the corresponding owners.