g2a_rgb_white_achrogiftcard
PC Games, Software, Gift Cards and more - Shop Online at G2A.COM

Sign in / Register

Categories

Monitor Samsung 27" Odyssey G5 Gaming (LC27G55TQWRXEN) WQHD 144 Hz | NOWY

Monitor dla wymagającego gracza Monitor Samsung 27" Odyssey G5 został stworzony z myślą o cyfrowej rozrywce. Doskonała jakość obrazu sprawia, że gra czy film wyglądają jeszcze lepiej. Wygodny rozmiar ...

Product temporarily not available.
Product description

Product description

Monitor dla wymagającego gracza

Monitor Samsung 27" Odyssey G5 został stworzony z myślą o cyfrowej rozrywce. Doskonała jakość obrazu sprawia, że gra czy film wyglądają jeszcze lepiej. Wygodny rozmiar monitora sprawia, iż może on się znaleźć na dowolnym biurku. Połączenie prostoty i nowoczesnego wykończenia to dodatkowy atut oferowany przez model marki Samsung. Zachwyć się dynamiką i płynnością obrazu. Odkryj najwyższą jakość w przystępnej cenie.Monitor Samsung Odyssey G5

Nowoczesna technologia

Dynamika obrazu

Monitor Samsung 27" oferuje realistyczny obraz, dzięki rozdzielczości WQHD. Częstotliwość odświeżania na poziomie 144 Hz gwarantuje redukcję opóźnień. Odpowiada również za wyrazistość i szczegółowość prezentowanego obrazu. Dodatkowo monitor gwarantuje szybki czas reakcji dzięki opóźnieniu równemu tylko 1 ms.

Dodatkowe udogodnienia

Matowa matryca redukuje zmęczenie wzroku podczas korzystania z ekranu w mocno nasłonecznionych pomieszczeniach. Liczba wyświetlanych kolorów to aż 16,7 miliona. Parametr ten odpowiada za bogactwo kolorystyczne oraz wysoką precyzję ukazywania detali wyświetlanego obrazu.

Płynność i wydajność

Technologia AMD FreeSync Premium umożliwia płynną synchronizację z systemem operacyjnym. Ruchomy obraz nie zacina się i nie przeskakuje. Zachwyć się perfekcyjnym odwzorowaniem dynamiki i kolorystyki. Zanurz się w świat ulubionej gry jeszcze mocniej.

Perfekcyjne zakrzywienie

Wyświetlacz 1000R gwarantuje pełne zapełnienie pola widzenia użytkownika. Dzięki niemu znajdziesz się w centrum wydarzeń i odczujesz jeszcze większą przyjemność z rozgrywki.

Wygodna konstrukcja

Matowa matryca zapewnia możliwość wygodnego użytkowania nie tylko wieczorami, ale również w ciągu dnia. Filtr światła niebieskiego i redukcja migotania umożliwiają wygodne korzystanie z monitora przez wiele godzin.

Samsung 27 G5 Odyssey G5

Unikalne wartości

Realizm na każdym kroku

Imponująca jakość grafiki jest także zasługą technologii HDR10 zastosowanej w tym modelu. Dzięki niej obraz jest jeszcze żywszy i bardziej realistyczny.

Prosty montaż

Inteligentny system mocowania VESA 75 x 75 mm umożliwia montaż monitora na ścianie. Z monitora Odyssey G5 możesz korzystać dokładnie tak jak chcesz!

Zachwycająca estetyka

Monitor panoramiczny zamknięty w cienkiej, eleganckiej obudowie prezentuje się doskonale w dowolnym otoczeniu. Optymalne rozmiary 617 x 478 x 273 mm pozwalają umieścić monitor zarówno na biurku, jak również w innym preferowanym miejscu.

  • G2A Goldmine

    Earn every time someone buys this product using your reflink.

  • Start earning now

    Start earning now

    Join G2A Business to buy and sell this product in large quantities

    Join now