PC Games, Software, Gift Cards and more - Shop Online at G2A.COM

Sign in / Register

Welcome!
Continue with FacebookpaypalContinue with PayPalSign in
By clicking Continue with Google, Facebook, or PayPal, you agree to G2A’s Terms & Conditions and Privacy Policy.
Don't have an account?Register
  Categories
  NA STRAGANIE - 1
  1/1
  NA STRAGANIE - 1

  NA STRAGANIE

  Minęły już czasy, gdy po zebraniu plonów wystarczyło dostarczyć je do lokalnej spółdzielni i cieszyć się wiejską sielanką. Obecnie żadna farma nie może się obejść bez małego straganu na miejscowym targu! Wytwórz w swojej ...

  Read More
  offer from seller

  Price

  $ 21.75
  Money Back Guaranteefor digital products provided by sellers
  • Sort by:

   • $ 21.75
  • Minęły już czasy, gdy po zebraniu plonów wystarczyło dostarczyć je do lokalnej spółdzielni i cieszyć się wiejską sielanką. Obecnie żadna farma nie może się obejść bez małego straganu na miejscowym targu! Wytwórz w swojej farmie naturalne produkty i sprzedaj je z zyskiem na swoim straganie. Czerp korzyści z wszystkich działań w twojej wiejskiej społeczności. Komu uda się odnieść największy sukces?
   Wydawnictwo Galakta ma przyjemność zapowiedzieć kolejny familijny tytuł w naszej ofercie – Na straganie, grę o rywalizacji pomiędzy farmami dla całej rodziny!
   W grze Na straganie wcielisz się w rolnika chcącego jak najlepiej zagospodarować swoją farmę. Dzięki sprytnemu wykorzystywaniu akcji z pól możesz pozyskiwać towary na swój stragan: jajka, mleko, miód oraz wełnę. Nie zapomnij też posadzić kilku słoneczników! Ważne, aby nieustannie rozwijać swoją farmę – dzięki temu klienci z chęcią zapłacą więcej za twoje produkty!

   Na straganie w dzień targowy…

   Na początku każdy gracz otrzymuje swoją planszę farmy, na której znajduje się 10 pól. Już na początku na każdym polu nadrukowana została jedna z akcji: pozyskanie któregoś z towarów i/lub worka, posadzenie słonecznika lub sprzedaż towarów. Są to najbardziej podstawowe akcje, które w ciągu gry będzie można zmieniać na znacznie silniejsze. Przy każdym polu znajduje się jego numer oraz 0, 1 lub 2 pola, na których można „posadzić” żeton słonecznika.
   Farm 15
   Na środku stołu należy umieścić planszę targu – tak, nawet rolnik musi czasem coś kupić na którymś z kramów! W swojej turze aktywny gracz rzuca trzema kośćmi, po czym wybiera jedną z nich i umieszcza przy kramie z cyfrą odpowiadającą wynikowi na kości. W zamian może wziąć leżącą tam kartę i umieścić ją na swojej farmie, zakrywając jedną z wcześniej dostępnych akcji.
   Wybór nie jest jednak taki oczywisty – choć każdy chce zdobyć jak najlepszą kartę, trzeba uważać, aby nie pomóc za bardzo innym graczom! Suma wyników z pozostałych dwóch kostek wskaże, które pole uprawne na swojej farmie może aktywować każdy z graczy. Dlatego czasem lepiej jest kupić nieco słabszą kartę, ale nie pozwolić przeciwnikom aktywować ich najmocniejszego pola.
   Ponieważ los nie zawsze bywa dla rolników łaskawy i rzut kośćmi może nie pójść po ich myśli, zawsze warto mieć w zapasie żetony worków – za każdy wydany worek gracz może zmienić wynik wybranej kości o 1 w dół lub w górę. Jeśli gracz ma wystarczająco dużo worków, może nawet zmienić wynik z 1 na 6!
   Farm 17
   Karty nowych pól uprawnych dają dużo więcej możliwości, niż pole podstawowe – pozawalają na nowe rodzaje wymian towarów, odrzucanie kart oraz dużo większe zyski ze sprzedaży! Są wśród nich również dwa wyjątkowe typy kart: karty jednorazowe oraz ze strzałkami. Czerwone karty jednorazowe to karty, które umieszcza się na polu w normalny sposób, jednak po aktywacji danego pola należy je odrzucić. Są jednak warte swojej ceny, ponieważ zawarte na nich akcje są naprawdę silne! Z kolei karty ze strzałkami, chociaż same nie posiadają żadnej akcji, niejako „przekierowują” aktywację na pole obok – dzięki temu możemy zwiększyć częstotliwość aktywacji innego pola, gdzie umieściliśmy szczególnie silną kartę!
   Farm 16
   Pozyskiwane z akcji towary gracze umieszczają na swoim straganie, aby później móc je wymieniać na złoto, worki lub inne towary. Każdy stragan ma jednak swoją ograniczoną wielkość – można tam umieścić maksymalnie 16 towarów. Dlatego ważne jest, aby nie zapominać o akcji sprzedaży i korzystać z licznych możliwości, które dają nam nowe karty akcji – szczególnie, jeśli na naszej farmie rośnie wiele słoneczników, które zwiększają liczbę pozyskiwanych przez nas towarów!
   Farm 12
   „Na straganie” to gra dla całej rodziny o pozornie prostych zasadach, jednak dająca olbrzymie pole do strategicznego planowania. Decyzji do podjęcia jest naprawdę wiele, a każdy wybór wpływa nie tylko na naszą farmę, ale też na plansze innych graczy. Dużą regrywalność zapewnia nie tylko zróżnicowana talia upraw, ale też dołączone do gry trzy moduły dodatkowe dla doświadczonych graczy: moduł przyspieszenia, moduł celów oraz moduł rolnika! Dodają one do gry nowe zasady, zwiększają poziom trudności i jeszcze bardziej zaostrzają rywalizację!
  • Invoices
   This seller provides invoices. To receive one, you can contact them once you place an order.
  G2A Plus - premium benefits and special offers

  Get bonus discounts and a free game each month!

  Unlock membership
  G2A Plus
  G2A LOOT - PC game loot cases

  Pop some cases open and see what you'll end up with. Get cool games for cheap!

  Go to G2A Loot
  G2A loot
  G2A Goldmine - affiliate program

  Share links to marketplace products to make extra money in a fast and easy way!

  Start earning now
  G2A goldmine
  Payment methods:visamastercarddiscoverpaypaland 200+ more

  31/F, Tower Two, Times Square, 1 Matheson Street
  Causeway Bay, Hong Kong
  Incorporation number: 2088957
  Business registration number: 63264201

  Customer (support) services are granted by G2A PL Sp. z o.o.
  Address:
  G2A PL Sp. z o.o.
  53 Emilii Plater Street
  00-113 Warsaw

  G2A.COM FacebookG2A.COM TwitterG2A.COM YoutubeG2A.COM InstagramG2A.COM LinkedInG2A.COM TwitchG2A.COM Reddit image

  Use of this Web site constitutes acceptance of the Terms and Conditions and Privacy policy. All copyrights, trade marks, service marks belong to the corresponding owners.