Podczas przeglądania marketplace’u mogliście natrafić na oferty oznaczone jako konta, a nie klucze. Co to oznacza? Jakie są korzyści z wybrania takiej opcji? Sprawdźmy.

Różnica pomiędzy tymi dwoma rodzajami ofert polega na tym, że po kupieniu klucza dodajecie go do waszego istniejącego konta w ramach aktywacji. Jak kupicie konto, to otrzymujecie dostęp do oddzielnego konta zawierającego docelową grę.

Kupno konta jest łatwe. Po zakończeniu transakcji wystarczy skontaktować się ze sprzedawcą, by otrzymać specjalnego linka, zarejestrować się za jego pomocą i otrzymać dane dostępowe do zakupionego konta. Po zalogowaniu się do niego możecie bez problemu zmienić login i hasło według waszego uznania.

Na G2A.COM znajdziesz: Konta gier, Klucze, Oprogramowanie.

Jakie są zalety kupna konta zamiast zwykłego klucza?

Po pierwsze, cena. Konta są przeważnie tańsze, ponieważ ich koszt jest oparty na cenach obowiązujących w danym regionie. Dzięki temu nawet najnowsze premiery mogą być zakupione za nawet jedną trzecią ceny rynkowej, co z pewnością jest świetną okazją.

Po drugie, choć może się wydawać, że przełączanie się między kontami, by uzyskać dostęp do jakiejś konkretnej gry, jest uciążliwe, to jest na to sposób. Jeśli dana platforma pozwala na współdzielenie bibliotek, to wtedy możecie podpiąć dodatkowe konta do waszego głównego i cieszyć się wszystkimi grami w jednym miejscu.

Po trzecie, jest to jakiś sposób na zwalczanie monopolu. Niektóre gry nie są wydawane i sprzedawane w formie kluczy, więc można je zdobyć tylko poprzez kupno konta. To jednak daje więcej możliwości wyboru i nie jesteśmy ograniczeni tylko do jednej platformy. Konta to również legalny sposób na nabycie gier, które zostały wycofane ze sprzedaży na innych platformach.

Podsumowując, kupowanie kont ma swoje zalety. Dajcie im szansę następnym razem jak wyruszycie w poszukiwaniu świetnych zniżek na gry!