Właściwie to pewnie wiecie, co macie kupić swoim znajomym i krewnym, co to znają się na grach, ale… trochę inspiracji nie zaszkodzi! Jeśli szukacie jakichś dobrych gierek, którymi moglibyście obdarować znajomków, to powinniście znaleźć tutaj kilka dobrych opcji do rozważenia.

Jaki klucz tutaj obraliśmy? Cóż, w kupie siła, jak to mówią, więc stwierdziliśmy, że gry multiplayer są tutaj najlepszym wyborem!

W końcu nie ma wielu lepszych rzeczy nad radosną sieciową rozwałkę w trybie kooperacji lub jakimś starym, dobrym deathmatchu. Niektóre z tych gierek to świeże premiery, więc będziecie mieli pełno zabawy z odkrywaniem ich sekretów ze znajomymi!

ProduktData wydaniaGatunekWydawcaPrzecena
UBER Ride and Eats Voucher 25 EUR - - - Read more
Grand Theft Auto V: Premium Online Edition 2015-04-14 Adventure Rockstar Games 66% Read more
Warhammer 40,000: Darktide (Xbox Series X/S, Windows 10) 2022-11-30 Action, FPS Fatshark Read more
World Of Warcraft: Dragonflight | Epic Edition 2022-11-28 MMORPG Blizzard Entertainment Read more
Forza Horizon 5 (Xbox Series X/S, Windows 10) 2021-11-09 Racing Playground Games 57% Read more
Warhammer 40,000: Darktide 2022-11-30 Action, FPS Fatshark 33% Read more
Forza Horizon 5 2021-11-09 Racing Playground Games 71% Read more
World Of Warcraft: Dragonflight 2022-11-28 MMORPG Blizzard Entertainment Read more
UBER Ride and Eats Voucher 50 EUR - - - Read more

Karta upominkowa Uber Ride and Meal

Jeść trzeba, to niepodważalny fakt. Na szczęście karty upominkowe Uber Ride and Meal zapewnią Waszym żołądkom wszystkiego, czego im w danym momencie potrzeba. Lepiej, razem z żarciem idzie podwózka, więc jeśli potrzebujecie transportu na LAN party organizowane przez Waszą ekipę, nie musicie się już o to martwić!

Dorwijcie więc tę kartę upominkową i cieszcie się zarówno pycha żarłem, jak i dostawą Waszej szanownej osoby pod wskazane miejsce.

Grand Theft Auto V: Premium Online Edition

Release date:2015-04-14
Genre:Adventure
Developer:Rockstar Games

No i to się nazywa zestaw! Ta edycja GTA V zawiera zarówno podstawkę, jak i jej wieloosobową wersję, GTA Online. To świetna okazja, by zbudować swoje wymarzone przestępcze imperium bez obaw, że pójdziemy za kratki.

W GTA Online można grać w 30 graczy, więc możecie zaprosić do zabawy mnóstwo znajomych. Wersja Premium daje obdarowanemu mnóstwo dobrych rzeczy: kupę szmalu, włości, pojazdy i broń.

Warhammer 40,000: Darktide

Release date:2022-11-30
Genre:Action, FPS
Developer:Fatshark

Darktide to ogólnie rzecz biorąc Vermintide, tylko osadzony w świecie Warhammera 40K. Nie, cofamy to: to zdecydowanie nie to samo, mimo że to gra kooperacyjna w stylu Left 4 Dead. Miasto Tertium jest zniewolone przez mroczne siły. Musicie je wyzwolić i nie dopuścić Chaosu do przejęcia kontroli!

Darktide łączy znakomity system walki bronią białą z Vermintide ze strzelaniem na miarę najlepszych FPS-ów na rynku. Oczywiście wiadomo, że walka w pojedynkę to słaby pomysł. Są wrogowie, którym da radę tylko zgrana ekipa! Co ciekawe, w Darktide możecie stworzyć własną postać. Jak już to zrobicie, możecie wyruszyć na misje, które można podsumować prosto: eksterminacja wszelkich zagrożeń dla Tertium. Oczywiście jedynie w towarzystwie przyjaciół! Czas unicestwić Chaos.

World Of Warcraft: Dragonflight

Release date:2022-11-28
Genre:MMORPG
Developer:Blizzard Entertainment

Jeśli uwielbiacie przemierzanie krain Azeroth (i kilku innych światów) wraz ze znajomymi w poszukiwaniu kolejnych przygód, pokochacie nowy dodatek! Dragonflight zabierze Was na Smocze Wyspy (Dragon Isles). Podzielone są na pięć stref. Jest też i nowa rasa, którą możecie zagrać: humanoidalne smoki zwane Dracthyr. Co ciekawe, dostępna jest im (i tylko im) jedna klasa postaci: Evoker, skupiający się albo na leczeniu, albo na zadawaniu obrażeń z daleka. Tak jak Pandareni, Dracthyrowie mogą dołączyć do obu frakcji.

Można tutaj również wychować sobie smoka na latającego wierzchowca (system lotu został całkowicie przebudowany). Nie musicie nawet osiągnąć maksymalnego poziomu, by z tego skorzystać. To co, gotowi na kolejną ekscytującą przygodę w świecie Warcrafta?

Forza Horizon 5

Release date:2021-11-09
Genre:Racing
Developer:Playground Games

W zręcznościowe ścigałki rewelacyjnie gra się ze znajomymi i Forza Horizon 5 nie jest tu wyjątkiem! Ta fantastyczna produkcja ma wszystko, czego Wam potrzeba: setki pięknych, licencjonowanych samochodów, pełno tras i innych aktywności, fikcyjną wersję Meksyku do zwiedzania oraz fantastyczną oprawę audiowizualną.

Gra wygląda po prostu niesamowicie i jest super grywalna. Jest tutaj nawet tryb w stylu Battle Royale, Eliminator, z areną przygotowaną specjalnie pod niego. Forza Horizon 5 wciąż otrzymuje nową zawartość i łatki, więc zawsze znajdzie się tutaj coś nowego do roboty. Jest nawet i zainspirowany Hot Wheels dodatek, który pozwala na tworzenie własnych tras! Forza Horizon 5 to fantastyczna sprawa. Zdecydowanie podarujcie ją znajomym, jeśli jesteście fanami ścigałek!

To tylko ułamek fantastycznych okazji na G2A.COM. Jeśli szukacie więcej rewelacyjnych pomysłów na prezenty gamingowe dla rodziny i przyjaciół, sprawdźcie też nasze inne prezentowniki. Nie zapomnijcie też przeszukać G2A.COM i odkryć dziesiątki tysięcy niesamowitych ofert na cyfrowe produkty!