PC Games, Software, Gift Cards and more - Shop Online at G2A.COM
Categories
OSADNICY : NARODZINY IMPERIUM - 1
1/1
OSADNICY : NARODZINY IMPERIUM - 1

OSADNICY : NARODZINY IMPERIUM

Cztery światowe potęgi odkrywają nowe obszary obfitujące w surowce i możliwości. Rzymianie, Barbarzyńcy, Egipcjanie oraz Japończycy – wszyscy chcą poszerzyć granice swoich imperiów, obejmując w posiadanie nowe terytoria. ...

Read More
offer from seller

Price

23.78USD
MONEY BACK GUARANTEEfor digital products, offered by seller
 • Cztery światowe potęgi odkrywają nowe obszary obfitujące w surowce i możliwości. Rzymianie, Barbarzyńcy, Egipcjanie oraz Japończycy – wszyscy chcą poszerzyć granice swoich imperiów, obejmując w posiadanie nowe terytoria. Wznoszą budynki, aby zwiększyć swoją potęgę ekonomiczną, eksploatują kopalnie oraz rozwijają farmy, aby pozyskiwać surowce, budują baraki, żeby szkolić swoich żołnierzy. Wkrótce nowy obszar okazuje się być za mały dla nich wszystkich i rozpoczyna się wojna.

  Osadnicy: Narodziny Imperium to karciana gra, która graczom wcielić się w role przywódców czterech wspaniałych cywilizacji. W ciągu 5 rund, gracze będą odkrywać nowe tereny, wznosić budowle, wytwarzać i handlować surowcami, najeżdżać wrogów, a wszystko po to, aby zdobywać punkty zwycięstwa.
   

  Recenzje

  ...Osadnicy Narodziny Imperium to świetna gra, od której nie sposób się oderwać. Jest lekka, szybka i dynamiczna. Zasady są bardzo proste, ale rozgrywka stawia nas przed wieloma wyborami i trudnymi decyzjami. Cały czas czujemy, że budujemy i nasze imperium się rozrasta, co daje nam mnóstwo radości, nawet jeśli nie wygramy. Gra świetnie się skaluje i wspaniale działa w każdej z opcji, a nam wyjątkowo przypadła do gustu na dwie osoby. Jeśli szukacie tytułu na romantyczny wieczór, to Osadnicy sprawdzą się świetnie! 
  gra.wstępna.pl


  ...Osadnicy: Narodziny Imperium spełnili wszystkie nadzieje, jakie w nich pokładałem. Mogę zabrać je do nieco mniej ogranych znajomych i nikt nie ucieknie przed mutkami Molocha, mogę wyjąć reguły i nikt nie zaśnie w połowie tłumaczenia. Uwielbiam dumać nad wykorzystaniem kolejnych kart, wyciskać z nich jak najwięcej zasobów i punkcików, wszystko po to, by obserwować, jak nasze wioski zmieniają się w pełnoprawne „Imperium”. Dodatkowym atutem jest czas potrzebny na wybudowanie wspomnianego Imperium, który – w najlepszym naszym zdaniem wariancie dwuosobowym – rzadko przekracza 50 minut, co jest świetnym wynikiem przy tak bogatej rozgrywce.
  znadplanszy.pl


  ...Moja pierwsza myśl, kiedy zobaczyłam Osadników wyglądała mniej więcej tak: „Łee, kolejny nudny eurosuchar.” Jednak po pierwszej rozgrywce zostałam zauroczona. Osadnicy to naprawdę wciągająca i ciekawa mechanicznie gra, która w dodatku świetnie wygląda. Jeśli szukacie czegoś, w co moglibyście pograć we dwójkę, ewentualnie we trójkę, a przy tym lubicie pogłówkować i pobawić się w budowanie własnego imperium, to musicie ją koniecznie wypróbować.
  planszowki.blogspot.pl

   
  Zawartość pudełka
  • łącznie 220 kart (63mm x 88mm)
  • 4 plansze gracza
  • 1 plansza punktów
  • 136 drewnanych żetonów surowców
  • 63 żetony
  • 1 instrukcja
  • dodatkowe woreczki strunowe
   
 • Invoices
  This seller provides invoices. To receive one, you can contact them once you place an order.
G2A Plus - premium benefits and special offers

Get bonus discounts and a free game each month!

Unlock membership
G2A Plus
G2A LOOT - PC game loot cases

Pop some cases open and see what you'll end up with. Get cool games for cheap!

Go to G2A Loot
G2A loot
G2A Goldmine - affiliate program

Share links to marketplace products to make extra money in a fast and easy way!

Start earning now
G2A goldmine
Payment methods:visamastercardpaypaland 200+ more

31/F, Tower Two, Times Square, 1 Matheson Street
Causeway Bay, Hong Kong
Incorporation number: 2088957
Business registration number: 63264201

Customer (support) services are granted by G2A PL Sp. z o.o.
Address:
G2A PL Sp. z o.o.
53 Emilii Plater Street
00-113 Warsaw

G2A.COM FacebookG2A.COM TwitterG2A.COM YoutubeG2A.COM InstagramG2A.COM LinkedInG2A.COM TwitchG2A.COM Reddit image

Use of this Web site constitutes acceptance of the Terms and Conditions and Privacy policy. All copyrights, trade marks, service marks belong to the corresponding owners.