g2a_rgb_white_achrogiftcard
PC Games, Software, Gift Cards and more - Shop Online at G2A.COM

Sign in / Register

Categories

PINGWINY Z MADAGASKARU : GRA PLANSZOWA

Selected offer from seller:
100%|2
This seller issues invoices
2
0
See other products

Baczność, agenci! Oficer X jest już bliski zdemaskowania naszej kryjówki! By przygotować się na to starcie, rozegramy tu zaraz planszową symulację. Każdy z Was otrzyma zadanie, które ma wykonać, zanim Oficer X otoczy Kwa ...

Cannot be shipped to: United States
Price
10.20 USD
14-Day return policy

You might also like

Product description

Product description

Baczność, agenci!
 
Oficer X jest już bliski zdemaskowania naszej kryjówki! By przygotować się na to starcie, rozegramy tu zaraz planszową symulację. Każdy z Was otrzyma zadanie, które ma wykonać, zanim Oficer X otoczy Kwaterę Główną! Na terenie zoo znajdziecie niezbędny ekwipunek oraz figurantów, których zwerbujecie, by z powodzeniem zrealizować misję!
 
Dzięki tej grze nauczycie się myśleć logicznie i rozwiązywać konflikty nie fizycznie! Biorę za to na siebie całą odpowiedzialność. No… powiedzmy, dziewięćdziesiąt procent.
 
Pingwiny z Madagaskaru to gra planszowa oparta na fabule kultowego serialu telewizyjnego produkcji DreamWorks. W trwającej 60 minut rozgrywce, w grupie od 2 do 4 osób, wcielicie się w role agentów-pingwinów: Skippera, Kowalskiego, Rico i Szeregowego, by zrealizować tajne misje na terenie zoo w Central Parku. A nie jest to łatwe zadanie, gdyż do jego wykonania będziecie musieli zdobyć niezbędny ekwipunek oraz pozyskać przychylność mieszkańców ogrodu i odwiedzających go gości!
 
Jak zdobyć względy Króla Juliana i pozbyć się Morta? Co zrobić z plagą Szczurów? W jaki sposób pokonać Doktora Bulgota? Gumową kaczuszkę znajdziesz w Sklepie z Pamiątkami, a tekst wiadomości przeczytają ci Szympansy, ale skąd weźmiesz spawarkę i dynamit? Może schwytanie dozorczyni i włamanie do Magazynu zoo to nie jest jednak głupi pomysł? Tylko nie zwlekajcie za długo, bo na trop pingwinów wpadł Oficer X, który jest już bliski zdemaskowania ich prawdziwej tożsamości!
 
Komponenty gry wykonane są w oparciu o oryginalne materiały z serialu, a samą rozgrywkę toczy się za pomocą plastikowych figurek pingwinów! Gra zawiera dwa warianty zasad: rodzinny, by bawić się przy niej mogli gracze w każdej grupie wiekowej oraz zaawansowany, by zaoferować planszowym wyjadaczom festiwal interaktywnej rozrywki.
 
To jak, jesteście gotowi wykonać tę misję bez naruszania Konwencji Genewskiej?
 
 Zawartość pudełka:
- 4 plastikowe figurki pingwinów z podstawkami i akcesoriami,
- 4 karty pingwinów,
- 104 żetony przedmiotów,
- 8 znaczników Oficera X,
- 1 znacznik pierwszego gracza,
- 42 karty figurantów,
- 10 kart misji,
- 4 karty pomocy,
- 9 kafelków zoo,
- woreczek na żetony,
- kostka do gry,
- notes do zapisu punktów,
- instrukcja.
More information

More information

Invoices

This seller provides invoices. To receive one, you can contact them once you place an order.

  • G2A Goldmine

    Earn 0.41 USD every time someone buys this product using your reflink.

  • Start earning now

    Start earning now

    Join G2A Business to buy and sell this product in large quantities

    Join now