g2a_rgb_white_achrogiftcard
PC Games, Software, Gift Cards and more - Shop Online at G2A.COM

Sign in / Register

Categories

Rękawice Manus Prime II

Selected offer from seller:
97%|32
0
0
See other products

Rękawice do śledzenia ruchów dłoni i rąk w VR - Prime II  Rękawice Prime II  zostały stworzone specjalnie pod wychwytywanie ruchów. Proste ustawienia, wygodne i proste do przenoszenia, śledzą każdy ruch palca dzięki 11 c ...

Cannot be shipped to: United States
Price
4426.43 USD
14-Day return policy

You might also like

Product description

Product description

Rękawice do śledzenia ruchów dłoni i rąk w VR - Prime II 

 Rękawice Prime II  zostały stworzone specjalnie pod wychwytywanie ruchów. Proste ustawienia, wygodne i proste do przenoszenia, śledzą każdy ruch palca dzięki 11 czujnikom umieszczonym na każdym z palców. Pozwalaja na szybkie i precyzyjne przekazywanie danych do każdego z programów, używając potrzebnych do tego plug-inów. Rękawice są odporne na działania magnetyczne.
Rękawice Prime II mogą być używane w wirtualnej rzeczywistości.

Plugin'y dla wszystkich głównych oprogramowań

Aby skorzystać z rękawic Prime II, potrzebna jest aktywna licencja Manus Core. Manus Core pozwala na przekazywanie danych w czasie rzeczywistym do wszytskich głównych narzędzi : MotionBuilder, Unreal Engine & Unity.
Wszytskie Plugin'y i C++ SDK są dołączone do licencji Manus Core.

Dane Capture finger w FBX

Za jednym przyśnięciem przycisku, możesz prosto zacząć nagrywać ruchy palców w Centrum zarządzania Manus i eksportować je do pliku FBX. 

Kompatybilność z oprogramowaniami

Wszystkie rękawice Manus są kompatybilne z programami :
 • Unreal Engine : Przesyłanie danych na żywo z plugin'em
 • Motionbuilder : Przesyłanie danych na żywo z plugin'em
 • Unity : LPrzesyłanie danych na żywo z plugin'em
Importuj pliki FBX bezpośrednio do : 
Unreal Engine, Motionbuilder, Unity, Maya, 3ds Max, Blender, Cinema 4D, Houdini, lub jakiejkolwiek innej aplikacji zdolnej do importowania plików FBX 
Kompatybilność z zewnętrznymi Hardware'ami
Jedną z kluczowych zalet serii Prime II jest prosta integracja z zewnętrznymi narzędzami do śledzenia ruchu. Rękawice przychodzą z uniwersalnym systemem do montażu, pozwalającym na montaż każdego typu narzędzia do śledzenia z dedykowanym adapterem. Adaptery te bardzo łatwo można podłączyć do rękawic. 
Kompatybilne Adaptery :
> Manus Passive Marker Mount
> OptiTrack Active Puck adapter
> Vicon Pulsar active LED clusters adapter
> Oculus Rift S/Quest adapter
> HTC Vive Tracker adapter
Manus Core
Rdzeń Manus, oprogramowanie do zajmowania się danymi, jest centrum zarządzania dla wszystkich produktów marki. Darmowe plugin'y dla oprogramowań third-party pozwalają ci na przekazywanie twoich danych w czasie rzeczywistym dokładnie do twojej postaci w Unity, Unreal i Motionbulider. Zacznij w mniej niż minute. Twoje rękawice Manus skalibrowane zostaną tylko dzięki trzem prostym gestom. 
Utrzymaj swoje rękawice w czystości
Po wielu godzinach korzystania z rękawic koniecznym jest, aby istniała możliwość prostego utrzymania ich w czystości i gotowości do następnych sesji. Rękawice można prać, ale należy pamiętać o odłączeniu od nich elektronicznych komponentów. 
Wymienne Baterie
Wszystkie rękawice Manus zostały wyposażone w wymienne baterie, które wytrzymują aż do 5 godzin nieprzerwanej pracy. Można ładować je podczas korzystania lub po zakończeniu sesji, a gdy wymienisz baterie podczas pracy rękawice automatycznie połączą się z powrotem z komputerem, dzięki czemu nie będziesz tracił czasu na ponowną konfigurację. 
Specyfikacja techniczna :
 • Opóźnienie sygnału - 
More information

More information

Invoices

This seller does not provide invoices.

 • G2A Goldmine

  Earn 177.06 USD every time someone buys this product using your reflink.

 • Start earning now

  Start earning now

  Join G2A Business to buy and sell this product in large quantities

  Join now