g2a_rgb_white_achrogiftcard

Defunc Earbud BASIC MUSIC Pink

Offer from:
No feedback yet|0
This seller issues invoices
0
0

Słuchawki douszne różowe Defunc Jak na swoją niską cenę Defunc Earbud Basic zapewniają odpowiednią jakość dźwięku. Standardowe dla tego typu urządzeń pasmo przenoszenia 20 Hz – 20 kHz w pełni pokrywa zakres częstotliwośc ...

Cannot be shipped to: United States
Price
641.38 RUB
14-Day return policy
You must be logged in to add products to your wishlist.
Specifications

Specifications

  • Headphones Features:Microphone
  • Headphones Types:Earbuds
  • Earpice:Earbud (In Ear)
  • Connectivity:3.5mm Jack
  • Color:Pink
  • All Brands:Other
Описание продукта

Описание продукта

Słuchawki douszne różowe Defunc

Jak na swoją niską cenę Defunc Earbud Basic zapewniają odpowiednią jakość dźwięku. Standardowe dla tego typu urządzeń pasmo przenoszenia 20 Hz – 20 kHz w pełni pokrywa zakres częstotliwości słyszany przez większość ludzi. Słuchawki oferują wierne odtworzenie muzyki w każdych warunkach.

Przewód 1,2m

Przewód o długości 1,2m zapewnia komfortowe użytkowanie w każdych warunkach. Niezależnie czy chcesz słuchać muzyki na telefonie, tablecie, odtwarzaczu czy na komputerze Defunc Earbud Basic spełnią Twoje oczekiwania. Dodatkowo na kablu umieszczony został mikrofon, który może służyć również jako przycisk włączania i wyłączania odtwarzania na niektórych urządzeniach.

Zawsze w pogotowiu

  Ile razy zdarzyło Ci się żałować, że nie masz słuchawek przy sobie? W pociągu, w autobusie, w tramwaju, w drodze do pracy lub na zajęcia, na spacerze z psem lub na rowerze? Słuchawki douszne różowe Defunc Earbud Basic to codzienne słuchawki o lekkiej i trwałej konstrukcji, które możesz mieć zawsze przy sobie. Niewielka cena, ergonomia oraz użyteczność sprawiają że słuchawki Defunc to praktyczny wybór dla każdego, kto słucha muzyki codziennie lub potrzebuje mieć niedrogi sprzęt na wszelki wypadek.

Experience the sound

Defunc Earbud Basic MUSIC is a typical in-ear with comfortable plugs in silicon, the obvious choice for musical listening. Deep bass, clear treble and balanced midtones.


More information

More information

Invoices

This seller provides invoices. To receive one, you can contact them once you place an order.

Start earning now

Start earning now

Join G2A Business to buy and sell this product in large quantities

Join now