g2a_rgb_white_achrogiftcard

Samsung Galaxy Buds Czarne

Selected offer from:
99%|22867
This seller does not issue invoices
Recognized sellerThis seller has yet to receive more ratings on G2A.COM, but has a proven track record of satisfied customers in other places, as shown by the external rating.

Samsung Galaxy Buds Konstrukcja słuchawek: dokanałowe Mikrofon: tak Łączność: bezprzewodowa Czas pracy do 6h Typ mikrofonu: wielokierunkowy Słuchawki bezprzewodowe Samsung Galaxy Buds Samsung Galax ...

Cannot be shipped to: United States
Price
143.85 USD
14-Day return policy
You must be logged in to add products to your wishlist.
Specifications

Specifications

  • Connectivity:Bluetooth
Product description

Product description

Samsung Galaxy Buds

  • Konstrukcja słuchawek: dokanałowe
  • Mikrofon: tak
  • Łączność: bezprzewodowa
  • Czas pracy do 6h
  • Typ mikrofonu: wielokierunkowy

Słuchawki bezprzewodowe Samsung Galaxy BudsSamsung Galaxy Buds to prawdziwie bezprzewodowe słuchawki, w których świetnie słyszysz i sam jesteś doskonale słyszany.
Galaxy Buds oferują innowacyjny design obejmujący ergonomię i niezwykle zaawansowane, lekkie materiały, by słuchawki doskonałe leżały w uszach przez całą dobę. Ich rewolucyjny, smukły kształt gwarantuje, że zawsze pozostaną na swoim miejscu, niezależnie od tego, jaką uprawiasz aktywność.Szybkie parowanie od pierwszego użyciaPo prostu otwórz etui i sparuj urządzenia. Galaxy Buds działają od chwili wyjęcia z opakowania, natychmiast łącząc się z Twoim urządzeniem Galaxy za pośrednictwem Bluetooth, dzięki temu jesteś na bieżąco i nie tracisz czasu.
Daj sobie wolność oglądania i słuchania na dowolnym ekranie. Możesz sparować Galaxy Buds ze swoimi urządzeniami Galaxy i płynnie przechodzić z jednego na drugie. Teraz niczego już nie przegapisz.Dźwięk, który wprawi Cię w ruchSpecjaliści od akustyki z AKG dostroili Galaxy Buds tak, by słuchawki dostarczały niezwykle bogaty, żywy dźwięk o wysokiej rozdzielczości – jakbyś zawsze był na koncercie pod samą sceną.
Kontroluj swoje otoczenie. Galaxy Buds pozwalają Ci szybko skupić się na tym, co dzieje się wokół Ciebie, bez potrzeby wyjmowania słuchawek. Teraz nigdy już nie przegapisz czegoś, co jest dla Ciebie istotne.Technologia podwójnego mikrofonuAdaptacyjna technologia podwójnego mikrofonu od firmy Samsung sprawia, że hałas w tle odchodzi w przeszłość. Galaxy Buds rozpoznają Twoje otoczenie i przełączają się pomiędzy wewnętrznym a zewnętrznym mikrofonem, by nic nie zakłócało Twojej rozmowy.Doładuj, nie przerywając słuchaniaPrzez cały czas użytkowania wysokowydajna mikrobateria Galaxy Buds zapewni, że po jednym ładowaniu będziesz mógł słuchać ulubionych utworów nawet przez 6 godzin.
A gdy skończysz, słuchawki mogą łączyć się z urządzeniami Galaxy obsługującymi bezprzewodowe dzielenie się mocą. Efekt? Galaxy Buds możesz doładować praktycznie zawsze i wszędzie.Smukłe i poręcznePo prostu wsuń je do kieszeni i ruszaj w drogę. Galaxy Buds zachwycają wyrafinowanym designem, dzięki któremu mają tak kompaktowy rozmiar, że bez trudu znajdziesz dla nich miejsce.Konstrukcja słuchawek
Dokanałowe
Wbudowany mikrofon
Tak
Typ mikrofonu Wielokierunkowy
Łączność Bezprzewodowe
Kolor
Czarny
Dodatkowe informacje
czas pracy do 6h, moduł Bluetooth
Wysokość
19,2 mm
Szerokość 17,5 mm
Głębokość 22,5 mm
Waga 6g
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)


More information

More information

Invoices

This seller does not provide invoices.

Start earning now

Start earning now

Join G2A Business to buy and sell this product in large quantities

Join now