g2a_rgb_white_achrogiftcard
PC Games, Software, Gift Cards and more - Shop Online at G2A.COM

Sign in / Register

Categories

Słuchawki gamingowe z mikrofonem Razer Blackshark V2 USB | Refurbished

Selected offer from seller:
100%|6699
This seller issues invoices
0
0
See other products

Dźwięk nigdy nie był tak dobry Razer Blackshark V2 to słuchawki na USB, które zrewolucjonizują Twoje wrażenia audialne. Wysoka jakość dźwięku, wysuwany mikrofon z redukcją szumów i nowoczesny design - ...

Cannot be shipped to: United States
Price
75.64 USD
82.80 USD8%
14-Day return policy

You might also like

Product description

Product description

Dźwięk nigdy nie był tak dobry

Razer Blackshark V2 to słuchawki na USB, które zrewolucjonizują Twoje wrażenia audialne. Wysoka jakość dźwięku, wysuwany mikrofon z redukcją szumów i nowoczesny design - to jedynie niektóre atuty oferowane przez model światowego lidera gamingowych akcesoriów. Zachwyć się produktem, którego sposób pracy możesz z łatwością dostosować do swoich potrzeb.

Razer Blackshark V2 USB

Nowoczesna technologia

Dźwięk przestrzenny

Wyposażony w specjalnie dostrojone sterowniki 50 mm słuchawki obsługują dźwięk w jakości przestrzennej. Dzięki temu możesz liczyć na czysty dźwięk, zarówno podczas oglądania filmów, jak i w trakcie rozgrywki.

Indywidualne strojenie

Dopasuj sposób działania słuchawek w zależności od wykonywanej czynności. Jest to możliwe, dzięki przetwornikom 50 mm, umożliwiającym dostrojenie wysokich, średnich i niskich tonów. Wynieść jakość dźwięku na zupełnie nowy poziom.

System chłodzący

Owalne poduszki chłodzące wypełnione wysokiej jakości żelem zapewniają ochronę przed przegrzaniem. Dzięki nim możesz w komfortowych warunkach korzystać ze słuchawek, nawet przez wiele godzin.

Dodatkowy mikrofon

Ulepszony mikrofon typu kardioidalnego posiada wbudowany system redukcji szumów. Urządzenie zapewnia użytkownikowi wysokiej jakości komunikację bez zakłóceń z otoczenia.

Blackshark V2 USB Blackshark V2

Unikalne wartości

Solidny kabel

Słuchawki posiadają dodatkowo wzmocniony przewód o elastycznej strukturze. Element jest nie tylko wygodny w codziennym użytkowaniu, ale także zapewnia dłuższą żywotność urządzenia.

Perfekcyjna izolacja

Odpowiednia konstrukcja modelu Blackshark V2 gwarantuje wysoki stopień izolacji od dźwięków otoczenia. Taki komplet gwarantuje jeszcze wyższy komfort oglądania filmów czy radości z muzyki, nawet, jeśli w pomieszczeniu znajdują się inne osoby.

Nowoczesny wygląd

Stylowe słuchawki w czarnym odcieniu posiadają zielone motywy. Solidna konstrukcja, wygodne nausznice i nowoczesny design - to wszystko sprawia, iż słuchawki Razer Blackshark V2 stanowią idealny produkt na prezent dla bliskiej osoby.


More information

More information

Invoices

This seller provides invoices. To receive one, you can contact them once you place an order.

  • G2A Goldmine

    Earn 3.03 USD every time someone buys this product using your reflink.

  • Start earning now

    Start earning now

    Join G2A Business to buy and sell this product in large quantities

    Join now