g2a_rgb_white_achrogiftcard
PC Games, Software, Gift Cards and more - Shop Online at G2A.COM

Sign in / Register

Categories

SŁUCHAWKI XBOX TURTLE BEACH STEALTH 700X

Selected offer from seller:
99%|9999
This seller issues invoices
Recognized sellerThis seller has yet to receive more ratings on G2A.COM, but has a proven track record of satisfied customers in other places, as shown by the external rating.

Turtle Beach ® Stealth 700 to najnowszy zestaw słuchawkowy przeznaczony do gier na konsolę Xbox One, debiutujący z nową technologią Xbox Wireless od Microsoftu i technologią dźwięku przestrzennego Windows Sonic, aktywną ...

Cannot be shipped to: United States
Price
143.97 USD
14-Day return policy

You might also like

Specifications

Specifications

 • Brand:Turtle Beach
 • Appropriate For:Gaming
Product description

Product description

Turtle Beach ® Stealth 700 to najnowszy zestaw słuchawkowy przeznaczony do gier na konsolę Xbox One, debiutujący z nową technologią Xbox Wireless od Microsoftu i technologią dźwięku przestrzennego Windows Sonic, aktywną redukcją szumów, łącznością Bluetooth oraz szeregiem dodatkowych funkcji.

Xbox Wireless
Xbox Wireless zapewnia najlepsze w swojej klasie bezprzewodowe wrażenia dźwiękowe podczas grania na konsoli Xbox One (i komputerach kompatybilnych z Windowsem 10**), umożliwiając podłączenie zestawu słuchawkowego bezpośrednio do konsoli Xbox One bez adaptera, w taki sam sposób, jak podłączony jest bezprzewodowy kontroler Xbox One. Xbox Wireless automatycznie konfiguruje połączenie zestawu słuchawkowego. Po prostu włącz zestaw słuchawkowy i ciesz się grą.
**Może wymagać bezprzewodowego adaptera Xbox dla systemu Windows (brak w zestawie)

Dźwięk przestrzenny Windows Sonic*
Windows Sonic na słuchawki Xbox One zapewnia wciągający wirtualny dźwięk przestrzenny, który ożywi Twoje gry, filmy i muzykę.
*Technologia Windows Sonic na słuchawki dostarczone przez Microsoft na Xbox One (i komputery kompatybilne z Windowsem 10**). Kompatybilna również z Dolby Atmos ® dla słuchawek, w zależności od dostępności poprzez aktualizacje Microsoft. Może być wymagany dodatkowy zakup.

Aktywna redukcja szumów
Zestawy słuchawkowe Turtle Beach z aktywną redukcją szumów zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci pełne zanurzenie w grach. Za naciśnięciem jednego przycisku nasza zaawansowana technologia redukcji szumów aktywnie nasłuchuje dźwięków zewnętrznych,
a następnie je anuluje, dzięki czemu możesz skupić się na swoim zadaniu. Ciesz się czystą grą i dźwiękiem na czacie i nie martw się niczym innym.

Łączność Bluetooth
Podłącz Stealth 700 do urządzenia mobilnego poprzez Bluetooth i użyj nowej aplikacji Turtle Beach Audio Hub, aby szybko i w dowolnym momencie zmieniać ustawienia audio. Ponadto podczas gry możesz przesyłać strumieniowo muzykę i odbierać połączenia z urządzenia mobilnego.

Przyjazny dla okularów
Najnowsza wersja opatentowanego systemu odciążania okularów ProSpecs™ firmy Turtle Beach zawiera podwójne poduszki nauszne z miękką pianką, która zmniejsza nacisk Twoich okularów i umożliwia graczom w okularach wygodną grę.

Wysokiej jakości przetworniki 50 mm
Usłysz każdy dźwięk zarówno wysoki jak i niski, dzięki tym potężnym przetwornikom.

Mikrofon Flip-Up
Słynny mikrofon o wysokiej czułości Turtle Beach odbiera Twój głos głośno i wyraźnie, aby zapewnić pełną słyszalność Twoim poleceniom. Ponadto, po odchyleniu wycisza się, gdy nie jest używany, aby wtopić się w zestaw słuchawkowy.

Superhuman Hearing™
Dzięki wyjątkowemu ustawieniu dźwięku Superhuman Hearing™ w Turtle Beach będziesz mieć przewagę. Usłyszysz wszystkie subtelne, ale istotne dla gry dźwięki takie jak kroki wroga skradającego się, dźwięk przeładowywania broni w zasadce, czy pojazdy w oddali, które zbliżają się ze wsparciem. Jest to niezwykle ważne podczas podejmowania błyskawicznych decyzji życia lub śmierci, które stawiają najlepszych graczy ponad całą resztę. Usłysz wszystko, pokonaj wszystkich!

Niezależna regulacja głośności gier i czatu.
Znajdź idealną równowagę między dźwiękiem w grze, a dźwiękiem czatu.

Dynamic Chat boost ™
Automatycznie zwiększa głośność rozmów przychodzących nad dźwiękiem gry, dzięki czemu wyraźnie słyszysz swoich towarzyszy.

Odsłuch mikrofonu
Powiedz… nie krzycz, dzięki możliwości odsłuchu i regulacji głośności własnego głosu w zestawie słuchawkowym, aby uniknąć krzyku na członków drużyny i innych graczy.

Wstępne ustawienia audio, w tym wzmocnienia basów
Popraw swoje wrażenia z gry dzięki czterem ustawieniom korektora dźwięku, w tym Bass Boost, Signature Sound, Bass i Treble Boost oraz Vocal Boost.

10 godzin żywotności baterii
Wbudowany akumulator zapewnia ponad 10 godzin grania na jednym ładowaniu, abyś zawsze był gotowy do gry.


Szczegóły produktu


Specyfikacja produktu:
• Przetworniki – 50mm Nanoclear z magnesami neodymowymi.
• Pasmo przenoszenia – 20Hz – 20kHz
• Konstrukcja słuchawek – Nauszne zamknięte
• Materiał poduszki słuchawki – syntetyczna skóra (czarna) z piankową amortyzacją
• Typ mikrofonu: Flip-up; dookólny
• Bateria: Akumulator litowo-polimerowy 1000mAh

Łączność:
• Xbox One i urządzenia z Windowsem 10 z wbudowanym Xbox Wireless – bezpośrednie połączenie bezprzewodowe.
• Urządzenia z systemem Windows 10 bez wbudowanego Xbox Wireless – wymaga bezprzewodowej karty Xbox Wireless dla systemu Windows (brak w zestawie)
• Zestawy słuchawkowe Virtual Reality – kabel 3,5 mm (brak w zestawie)
• Urządzenia mobilne – Bluetooth lub kabel 3,5 mm (brak w zestawie)

Zawartość opakowania:
• Zestaw słuchawkowy Turtle Beach® Stealth 700
• Kabel ładujacy USB
• Skrócona instrukcja obsługi
• Naklejka Turtle Beach
More information

More information

Invoices

This seller provides invoices. To receive one, you can contact them once you place an order.

 • G2A Goldmine

  Earn 5.76 USD every time someone buys this product using your reflink.

 • Start earning now

  Start earning now

  Join G2A Business to buy and sell this product in large quantities

  Join now