g2a_rgb_white_achrogiftcard
PC Games, Software, Gift Cards and more - Shop Online at G2A.COM

Sign in / Register

Categories

Szkło hartowane Spigen GLAS.tR AntiBlue Apple iPhone 12 Pro Max

Selected offer from seller:
No feedback yet|35955
This seller issues invoices
0
0
See other products

Szkło hartowane marki Spigen jest idealnie dopasowane do ekranu naszego urządzenia i jest w pełni kompatybilne z etui tej firmy. Szkło nie wpływa na czułość dotyku. Wykonane jest z przetworzonego i wzmocnionego szkła har ...

Cannot be shipped to: United States
Price
16.11 USD
14-Day return policy

You might also like

Product description

Product description

Szkło hartowane marki Spigen jest idealnie dopasowane do ekranu naszego urządzenia i jest w pełni kompatybilne z etui tej firmy. Szkło nie wpływa na czułość dotyku.
Wykonane jest z przetworzonego i wzmocnionego szkła hartowanego o grubości 0.2mm, posiada twardość powierzchni (stopień odporności) 9H, dlatego jest niezwykle odporne na zarysowania nawet podczas kontaktu z ostrymi przedmiotami (nóż, klucze). Dodatkowo, szkło pokryte jest specjalnym filtrem blokującym emisję światła niebieskiego, jak również warstwą oleofobową, która zabezpiecza ekran przed zostawianiem odcisków palców lub innych zanieczyszczeń.
Nadmierna ekspozycja, szczególnie w późnych godzinach wieczornych, kiedy niebieskie światło jest skondensowane, negatywnie oddziałuje na higienę oczu oraz na ogólne samopoczucie.
Glas.TR Antiblue doskonale chroni cenny ekran podczas ekstremalnych upadków, a dodatkowo chroni nasz wzrok przed szkodliwym działaniem światła niebieskiego. Instalacja jest niezwykle łatwa i przystępna każdemu użytkownikowi.
* Szkło/Folia docięta jest tylko i wyłącznie na płaską część wyświetlacza o uwypuklonej strukturze, zgodnie i na podstawie wykrojnika przygotowanego przez samego producenta danego modelu telefonu. Tylko tak docięta folii/szkło zapewnia całkowitą kompatybilność z naszymi akcesoriami ochronnymi.
** Ze względu na różnorodne frezowanie krawędzi wyświetlaczy, po instalacji folii/szkła ochronnego na ekran, może powstać wokół ekranu delikatna aureola powietrzna. Jest to sytuacja naturalna i uzależniona od samego ekranu.

Główne cechy szkła hartowanego Spigen GLAS.tR AntiBlue:

 • cecha case friendly umożliwia użytkowanie szkła z większością etui na rynku
 • nie ma wpływu na odwzorowanie kolorów i czułość dotyku
 • chroni wzrok redukując emitowanie niebieskiego światła

More information

More information

Invoices

This seller provides invoices. To receive one, you can contact them once you place an order.

 • G2A Goldmine

  Earn 0.64 USD every time someone buys this product using your reflink.

 • Start earning now

  Start earning now

  Join G2A Business to buy and sell this product in large quantities

  Join now