Doładuj kartą podarunkową G2A Gift Card
SupportHub
1 Znalazłeś niższą cenę? Kupiłeś przedmiot na G2A Marketplace a teraz znalazłeś go taniej online?
2 Sprawdź naszą politykę zwrotu kosztów Pamiętaj, że produkt musi pasować do wersji, zawartości i regionu żeby się kwalifikować. Zobacz Warunki Użytkowania.
3 Zażądaj zwrotu pieniędzy Wypełnij formularz G2A Support. Odpowiedź powinna nadejść w przeciągu 48 godzin.

Titanfall Origin Key GLOBAL

Dostępne od sprzedawców

%d osób szuka tego produktu.
 • Dostępne języki:
  5988ae7bae653a3f223053f4
  5988ae9b5bafe3e4791e6743
  5988aea55bafe3195d45ced2
  5988aebf5bafe3083175a1f2
  5988aec95bafe3195d45ced3
  5988aecdae653a4471427cf3
  5988af3bae653a2e09338f02
  5988af51ae653a3f223053f5
  5988af885bafe30af63a9b92
 • Region:
  GLOBAL
 • Platforma:

Zarób 7,45 zł jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka. Dowiedz się jak dokładnie działa Goldmine

Jak aktywować?

Aktualne oferty sprzedających:

12,85 zł
UŻYTKOWNIK
EXTERIOR
CENA

Jak działa Goldmine?

 • 1

  Powiadom innych

  Dziel się informacją wszędzie gdzie to tylko możliwe. Podziel się informacją o Goldmine z przyjaciółmi – razem zwiększajcie swoje zarobki!

 • 2

  Popatrz, jak rosną Twoje zyski

  Usiądź wygodnie i podziwiaj owoce swojej pracy! Użyj narzędzi i wskazówek jakie dla Ciebie przygotowaliśmy, żeby zmaksymalizować efekty.

 • 3

  Odbierz swoje pieniądze

  Za każdą dobrze wykonaną pracę należy się wypłata. Z nami chyba się nie przemęczyłeś? Wybierz preferowany rodzaj wypłaty i odbierz zgromadzony zysk!

Zacznij teraz
 • Opis produktu

  Przygotuj się na Titanfall. Gra Titanfall, opracowana przez głównych twórców serii Call of Duty, to pierwsza strzelanka nowej generacji, która łączy czystą adrenalinę, biegi po ścianach i podwójne skoki z pełnymi rozmachu, dynamicznymi walkami Tytanów. Ten tytuł wyznaczy nowy trend w gatunku.
  Gra Titanfall, którą krytycy z całego świata uhonorowali już ponad 75 nagrodami, zdobywa serca fanów za sprawą niesamowitej, dynamicznej rozgrywki pierwszoosobowej opartej na walkach elitarnych pilotów oraz zwrotnych, opancerzonych Tytanów wysokich na ponad 7 metrów.
  Dynamiczna, płynna walka – Przygotuj się na szybkie, zapierające dech w piersiach starcia, w których zyskasz swobodę w roli biegających po ścianach i skaczących pilotów albo zwrotnych, opancerzonych Tytanów. Titanfall wprowadza oryginalną mechanikę walki i ruchu pozwalającą graczom spontanicznie zmieniać taktykę w zależności od sytuacji. Dodatkowo gra posiada szybkie łącze z globalnymi serwerami Microsoft Cloud obsługującymi wszystkie platformy.
  Przyszłość trybu wieloosobowego – Gra łączy emocjonującą akcję w trybie wieloosobowym z dramatycznymi elementami filmowymi. Dzięki temu możesz wgłębić się w fabułę i historie postaci, pozostając w ulubionym trybie rozgrywki. Przeżyj niesamowite chwile w sieciowych rozgrywkach wieloosobowych z sojusznikami i wrogami kontrolowanymi przez ludzi lub SI.
  Zdobywczyni ponad 75 nagród – Gra Titanfall, którą krytycy z całego świata uhonorowali już ponad 75 nagrodami, w tym aż sześcioma E3 GameCritics Awards, zdobywa serca fanów za sprawą niesamowitej, dynamicznej rozgrywki pierwszoosobowej opartej na walkach elitarnych pilotów oraz zwrotnych, opancerzonych Tytanów wysokich na ponad 7 metrów.

 • Kluczowe cechy


  •  Dynamiczne starcia na polach bitew przyszłości – w Titanfall będziesz toczyć wojny, nieskrępowanie przemierzając świat jutra jako elitarny pilot szturmowy lub kontroler ciężko opancerzonego, wysokiego na 7 metrów Tytana. Titanfall wprowadza oryginalną mechanikę walki i ruchu, która zapewnia graczom niesamowitą swobodę – dzięki temu mogą oni na bieżąco zmieniać taktykę w zależności od sytuacji, atakując lub wycofując się.

  • Przyszłe oblicze sieciowej rozgrywki wieloosobowej – gra jest w pełni oparta na trybie dla wielu graczy łączącym dynamiczną akcję z sekwencjami filmowymi zrealizowanymi z wielkim rozmachem. To oryginalne połączenie elementów trybu wieloosobowego i tradycyjnej kampanii stanowi jedną z cech świadczących o rewolucyjności Titanfall.

  • Wizjonerzy odpowiedzialni za przełom w dziedzinie rozgrywki wieloosobowej powracają z nowym tytułem! — firma Respawn Entertainment została założona w 2010 r. przez Vince'a Zampellę i Jasona Westa, byłych współzałożycieli Infinity Ward i współtwórców serii Call of Duty™, która przyniosła wielomiliardowe zyski. Dzięki bezcennemu doświadczeniu i świeżemu spojrzeniu na specyfikę swojego ulubionego gatunku gier stworzyli oni całkowicie nowe, rewolucyjne uniwersum Titanfall. Świat ten już wkrótce przyciągnie całe rzesze graczy. 

 • Wymagania

  • System operacyjny:
   Windows Vista SP2 64-bit / Windows 7 SP1 64-bit / Windows 8 64-bit
  • Procesor:
   AMD Athlon X2 2.8GHz / Intel Core 2 Duo 2.4GHz
  • Pamięć:
   4 GB RAM
  • Karta Graficzna:
   AMD Radeon HD 4770 512MB RAM / Nvidia GeForce 8800GT 512MB RAM
  • Dysk Twardy:
   50 GB HD
 • Zawartość z ograniczeniem wiekowym

Brak ofert od tego sprzedającego

Ten sprzedawca sprzedał produkt lub usunął swoją ofertę.

Nie ma żadnych ofert dla tego produktu

Niestety, ten produkt nie jest aktualnie dostępny.

Wciąż możesz sprawdzić pełną ofertę na G2A.com.

Profitable buying & selling
in large quantities starts here

Join Now
Are you sure you want to deactivate G2A Shield?
Compare all your options
Without
G2A Shield
G2A Shield
One-Time
G2A Shield Subscription
Problem solving via Ticket System
& Resolution Center
Instant help in 24/7 Live Chat
Up to 10% Cashback
40% fee reduction when selling
in-game items
Free 30-day trial, then €1 monthly
Deactivate
Keep Active €3 per purchase