g2a_rgb_white_achrogiftcard
PC Games, Software, Gift Cards and more - Shop Online at G2A.COM

Sign in / Register

Categories

Tytani - edycja specjalna z dodatkiem Sztandar Chwały (przedsprzedaż)

Selected offer from seller:
100%|999
This seller does not issue invoices
Recognized sellerThis seller has yet to receive more ratings on G2A.COM, but has a proven track record of satisfied customers in other places, as shown by the external rating.
 • Language: Polish
 • Players: 1 - 4
 • Age Level: 13+
 • Play time: 2h to 3h

TYTANI to gra typu area control osadzona w realiach krwawych wojen rozdzierających XVII wieczną Europę. Nieustanne wojny wyniszczają Europę, sprowadzając na ludzi lęk i trwogę. Nadzieja na pokojowe rozwiązanie już dawno ...

Shipping to United States

26.78 USD 2-7 days FedEx
Price
103.48 USD
14-Day return policy
Specifications

Specifications

 • Min. Number of Players:1
 • Max. Number of Players:4
 • Mechanics:Area control, Dice rolling, Hand management
 • Theme:Fantasy, Historical
 • Type of player:For expert players, For geeks
 • Age Level:13+
 • Language:Polish
 • Game Type:Strategy
 • Play time:2h to 3h
 • Brand:Go on Board
Product description

Product description

TYTANI to gra typu area control osadzona w realiach krwawych wojen rozdzierających XVII wieczną Europę. Nieustanne wojny wyniszczają Europę, sprowadzając na ludzi lęk i trwogę. Nadzieja na pokojowe rozwiązanie już dawno wygasła. Wiara ludzi w nadejście lepszego jutra wypaliła się.

Uśpione Duchy Narodów budzą się z trwających wieki snów, by wlać siłę w ludzkie serca. Do armii dołączają potężni, mityczni wojownicy, zwani Tytanami. Żołnierze, przepełnieni nową nadzieją, stają ramię w ramię z mitycznymi Tytanami, walcząc o odzyskanie utraconych ziem. Zaczyna się ostateczna wojna, która wyłoni króla wszystkich królów.

W Tytanach gracze wcielają się we władców dowodzących armiami z mitycznymi Tytanami. Do wyboru są 4 Narody, odpowiadające europejskim imperiom tamtego okresu - Rzeczpospolita Obojga Narodów, Cesarstwo Rosyjskie, Królestwo Szwecji i Imperium Osmańskie. Każdy z Narodów posiada swoje unikalne zdolności i cechy.

W pudełku znajdują się 4 figurki Tytanów, 48 figurek Oddziałów, 4 figurki Stolic, 3 figurki Twierdz, a także 16 kości, 145 kart, dwustronna plansza, cztery dwustronne planszetki graczy, 12 drewnianych kostek, znaczniki i dwie instrukcje. Do gry dołączony jest również dodatek Sztandar Chwały, przygotowany dzięki współpracy z G2A!


MECHANIKA KART ROZKAZÓW
Gra opiera się o unikalną i jednocześnie prostą mechanikę kart Rozkazów. Korzystając ze wspólnej puli kart Rozkazów, gracze decydują o rekrutacji nowych Oddziałów, przemieszczaniu armii po planszy i wypowiadaniu bitew. Wspólna pula kart oraz świadomość, jakie dostępne Akcje pojawią się w przyszłości pozwalają nie tylko zaplanować swoje ruchy, ale także próbować przewidzieć posunięcia przeciwników i wyprzedzić ich. To sprawia, że gra zyskuje dynamiki, stając się zarówno rozgrywką taktyczną jak i strategiczną.

CEL GRY
Gra jest podzielona na Rundy, a Runda kończy się, gdy wyczerpią się karty Rozkazów. Na koniec każdej Rundy gracze otrzymują Punkty Zwycięstwa za kontrolowane Regiony, co sprawia, że walka o dominację na planszy jest bardzo ważna. Wygrywanie Bitew także jest nagradzane Punktami Zwycięstwa, dlatego przeprowadzenie zaskakującego ataku, wykorzystując słabe punkty przeciwników, jest również bardzo istotne na drodze do wygranej. Gracz z największą liczbą Punktów Zwycięstwa na koniec gry zostaje zwycięzcą.


4 NARODY
Każdy z 4 Narodów posiada inną Zdolność Startową i unikalną talię kart Narodu, z których gracz może korzystać podczas gry. Dodatkowo Tytani przypisani do poszczególnych Narodów także posiadają swoje Zdolności Specjalne, które mogą zadecydować o przebiegu Bitew.
Odpowiedni balans sprawia, że gracze rozpoczynają rozgrywkę z drobnymi różnicami, jednak w czasie gry każdy z graczy decyduje, w którym kierunku rozwinąć swój Naród i jakie unikalne cechy mu nadać.

Tytani to gra, w której gracze podejmują wiele ważnych decyzji, toczą bitwy i starają się kontrolować największą część XVII-wiecznej Europy. Dominacja na planszy jest kluczem do zwycięstwa, jednak zdobycie jej trzeba wywalczyć w wielu epickich bitwach.

Epicka historyczna kampania dla jednego gracza pozwala zostać władcą Rzeczpospolitej Obojga Narodów i wziąć udział w największych wojnach tamtego okresu.

Zostań królem potężnego Narodu i przekonaj się, czy zdołasz podbić kontynent!

WYSYŁKA W DNIU PREMIERY 
Najświeższe informacje o premierzy gry znajdziesz tutaj
Ta wersja gry zawiera podstawową wersję gry Tytani oraz dodatek Sztandary Chwały. 
EAN: 5906874198339
More information

More information

Invoices

This seller does not provide invoices.

 • G2A Goldmine

  Earn 4.14 USD every time someone buys this product using your reflink.

 • Start earning now

  Start earning now

  Join G2A Business to buy and sell this product in large quantities

  Join now