PC Games, Software, Gift Cards and more - Shop Online at G2A.COM

Sign in / Register

Welcome!
Continue with FacebookpaypalContinue with PayPalSign in
By clicking Continue with Google, Facebook, or PayPal, you agree to G2A’s Terms & Conditions and Privacy Policy.
Don't have an account?Register
  Categories
  ULEFONE ARMOR X3 DUAL SIM 2/32GB BLACK - 1
  ULEFONE ARMOR X3 DUAL SIM 2/32GB BLACK - 2
  ULEFONE ARMOR X3 DUAL SIM 2/32GB BLACK - 3
  1/3
  ULEFONE ARMOR X3 DUAL SIM 2/32GB BLACK - 1
  ULEFONE ARMOR X3 DUAL SIM 2/32GB BLACK - 2
  ULEFONE ARMOR X3 DUAL SIM 2/32GB BLACK - 3

  ULEFONE ARMOR X3 DUAL SIM 2/32GB BLACK

  Brand:

  Ulefone

  uleFone Armor X3Nawet w ekstremalnie nieprzyjaznych środowiskach uleFone Armor X3 czuje się jak u siebie. Szczelna, metalowa konstrukcja została pokryta TPU amortyzującym wstrząsy i skutki upadków. Co więcej, obudowa sma ...

  Read More
  Money Back Guaranteefor digital products provided by sellers
  • NameParameters
   BrandUlefone
  • uleFone Armor X3Nawet w ekstremalnie nieprzyjaznych środowiskach uleFone Armor X3 czuje się jak u siebie. Szczelna, metalowa konstrukcja została pokryta TPU amortyzującym wstrząsy i skutki upadków. Co więcej, obudowa smartfonu jest zgodna z certyfikatem IP69K oraz wojskową normą MIL-STD-810G, a odporny na zarysowanie szklany ekran 5,5" możesz obsługiwać w rękawiczkach. Specyfikację uzupełnia wytrzymała bateria 5000 mAh, świetna wydajność oraz podwójny aparat.
   Odporny na najgorsze traktowanieObudowę Armor X3 zaprojektowano tak aby wytrzymała upadki, zanurzenie w wodzie, błocie a nawet poddanie wysokiemu ciśnieniu. Wewnętrzną konstrukcję smartfonu podzielono na sekcje, które przypominają grodzie statku. Zapewnia to niebywałą szczelność i minimalizuje ryzyko dostania się do wnętrza wody, natryskiwanej pod ciśnieniem bezpośrednio na smartfon. To wszystko sprawia, że Armor X3 spełnia wymagania certyfikatu IP69K.
   Wojskowa jakośćArmor X3 nie poprzestaje na certyfikacie IP69K i swoją odporność dodatkowo popiera przejściem wojskowych testów według standardu MIL-STD-810G. Oznacza to, smartfon poddano działaniu wysokiej temperatury, otoczenia o kwaśnym PH, oraz niskiego ciśnienia - i z wszystkich tych prób uleFone Armor X3 wyszedł obronną ręką.
   Aparat do zdjęć podwodnychUchwyć niezwykły podmorski świat na zdjęciach, dzięki podwójnej kamerze Armor X3. Odporna na wodę konstrukcja smartfonu, sprzyja eksploracjom, co pozwoli Ci uchwycić najpiękniejsze podwodne krajobrazy. Pierwsza z kamer robi otrzymała matrycę 8 Mpix pozwalającą uchwycić naturalne kolory i precyzyjne detale. Drugi obiektyw ma 2 Mpix ale potrafi wzbogacić fotki dodatkowym światłem i wspaniałym efektem rozmytego tła.
   Gotów na wyzwaniaSpójrz w panoramiczny ekran 5,5", a skaner w przedniej kamerze natychmiast rozpozna Twoją twarz i odblokuje menu. Od tej chwili przez wiele godzin możesz cieszyć się płynnie działającymi funkcjami Armor X3. To zasługa jego energooszczędnego 4-rdzeniowego procesora oraz wytrzymałej baterii 5000 mAh. Dzięki takiemu połączeniu, smartfon bez trudu radzi sobie z wielowątkowym działaniem nawet przez 25 godzin na jednym naładowaniu.
  G2A Plus - premium benefits and special offers

  Get bonus discounts and a free game each month!

  Unlock membership
  G2A Plus
  G2A LOOT - PC game loot cases

  Pop some cases open and see what you'll end up with. Get cool games for cheap!

  Go to G2A Loot
  G2A loot
  G2A Goldmine - affiliate program

  Share links to marketplace products to make extra money in a fast and easy way!

  Start earning now
  G2A goldmine
  Payment methods:visamastercarddiscoverpaypaland 200+ more

  31/F, Tower Two, Times Square, 1 Matheson Street
  Causeway Bay, Hong Kong
  Incorporation number: 2088957
  Business registration number: 63264201

  Customer (support) services are granted by G2A PL Sp. z o.o.
  Address:
  G2A PL Sp. z o.o.
  53 Emilii Plater Street
  00-113 Warsaw

  G2A.COM FacebookG2A.COM TwitterG2A.COM YoutubeG2A.COM InstagramG2A.COM LinkedInG2A.COM TwitchG2A.COM Reddit image

  Use of this Web site constitutes acceptance of the Terms and Conditions and Privacy policy. All copyrights, trade marks, service marks belong to the corresponding owners.