g2a_rgb_white_achrogiftcard
PC Games, Software, Gift Cards and more - Shop Online at G2A.COM

Sign in / Register

Categories

Vallejo Game Color 72.061 Khaki

Selected offer from seller:
99%|5892
This seller issues invoices
Recognized sellerThis seller has yet to receive more ratings on G2A.COM, but has a proven track record of satisfied customers in other places, as shown by the external rating.

Akrylowe kolory w matowym wykończeniu na bazie wody. Zaprojektowane do nakładania pędzlem. Każdy kolor został skrupulatnie opracowany we współpracy z modelarzami, którzy specjalizują się w postaciach fantasy i dioramach. ...

Cannot be shipped to: United States
Price
1.93 USD
14-Day return policy

You might also like

Product description

Product description

Akrylowe kolory w matowym wykończeniu na bazie wody. Zaprojektowane do nakładania pędzlem. Każdy kolor został skrupulatnie opracowany we współpracy z modelarzami, którzy specjalizują się w postaciach fantasy i dioramach. Formułowanie tych kolorów zostało opracowane z uwzględnieniem faktu, że niektóre z tych figurek są używane w grach bitewnych, dzięki czemu Game Color jest produkowany za pomocą nowej rewolucyjnej żywicy, która zapewnia wyjątkową odporność na uszkodzenia spowodowane częstym używaniem figurek. Zaleca się stosowanie farb Game Color na wcześniej zagruntowanej powierzchni. Kolory szybko wysychają i tworzą jednolity, samopoziomującą się powierzchnię, przy jednoczesnym zachowaniu nawet najdrobniejszych szczegółów miniaturki. Game Color bez problemu kryje modele wykonane z żywicy, metalu, plastiku. 
Farby Game Color nie są łatwopalne i nie zawierają rozpuszczalników.
Farby Game Color sprzedawane są butelkach o pojemności 17 ml / 0,57 fl.oz. z kroplomierzem. Opakowanie to zapobiega parowaniu i wysuszeniu farby w pojemniku, dzięki czemu można je stosować w minimalnych ilościach i przechowywać przez dłuższy czas.
More information

More information

Invoices

This seller provides invoices. To receive one, you can contact them once you place an order.

  • G2A Goldmine

    Earn 0.08 USD every time someone buys this product using your reflink.

  • Start earning now

    Start earning now

    Join G2A Business to buy and sell this product in large quantities

    Join now