g2a_rgb_white_achrogiftcard
PC Games, Software, Gift Cards and more - Shop Online at G2A.COM

Sign in / Register

Categories

Vallejo Model Color 70.875 Beige Brown (135)

Selected offer from seller:
99%|5892
This seller issues invoices
Recognized sellerThis seller has yet to receive more ratings on G2A.COM, but has a proven track record of satisfied customers in other places, as shown by the external rating.

Matowe i kryjące farby akrylowe o najwyższym stężeniu pigmentu w formule na bazie wody, opracowane specjalnie do aplikacji pędzlem. Gama kolorów Model Color jest bardzo obszerna i obejmuje podstawowe odcienie, a także wi ...

Cannot be shipped to: United States
Price
1.95 USD
14-Day return policy

You might also like

Product description

Product description

Matowe i kryjące farby akrylowe o najwyższym stężeniu pigmentu w formule na bazie wody, opracowane specjalnie do aplikacji pędzlem. Gama kolorów Model Color jest bardzo obszerna i obejmuje podstawowe odcienie, a także wiele referencji opracowanych przez naszych ekspertów do użycia na figurach historycznych, a także specyficzne kolory stosowane dla wszystkich typów pojazdów, samolotów i modeli wojskowych. W asortymencie znajdują się glazury, kolory transparentne i fluorescencyjne służące do uzyskania efektów specjalnych. Zaleca się nakładanie kolorów na uprzednio zagruntowaną powierzchnię; kolory szybko wysychają i tworzą samopoziomującą, jednorodną warstwę lakieru, równie idealną do dużych powierzchni, jak do najbardziej miniaturowych detali modelu. Model Color działa wyjątkowo dobrze na wszystkich powierzchniach, z niezwykłą przyczepnością do żywicy, tworzyw sztucznych, stali i białego metalu. Narzędzia i pędzle czyści się wodą.
Model Color nie jest palny i nie zawiera rozpuszczalników.
Pojemność: 17ml
More information

More information

Invoices

This seller provides invoices. To receive one, you can contact them once you place an order.

  • G2A Goldmine

    Earn 0.08 USD every time someone buys this product using your reflink.

  • Start earning now

    Start earning now

    Join G2A Business to buy and sell this product in large quantities

    Join now