PC Games, Software, Gift Cards and more - Shop Online at G2A.COM

Sign in / Register

Welcome!
Continue with FacebookpaypalContinue with PayPalSign in
By clicking Continue with Google, Facebook, or PayPal, you agree to G2A’s Terms & Conditions and Privacy Policy.
Don't have an account?Register
  Categories
  VOLT - 1
  1/1
  VOLT - 1

  VOLT

  Dzisiejszego wieczoru będziemy świadkami starcia najwspanialszych stalowych gladiatorów obecnego sezonu Ligi Walk Robotów (RFL). Roboty bojowe już wyjeżdżają na arenę. Publiczność głośno domaga się akcji rozświetlonej wi ...

  Read More

  This product is temporarily unavailable

  Please try again later

  Money Back Guaranteefor digital products provided by sellers
  • Sort by:

   • $ 26.29
  • Dzisiejszego wieczoru będziemy świadkami starcia najwspanialszych stalowych gladiatorów obecnego sezonu Ligi Walk Robotów (RFL).
    
   Roboty bojowe już wyjeżdżają na arenę. Publiczność głośno domaga się akcji rozświetlonej wiązkami laserów. Na pewno to finałowe starcie będzie od nich wręcz błyszczeć! Operatorzy już przyszykowali swoje aparatury. Przygotujcie się na zupełnie nowy poziom cybernetycznego zniszczenia. W końcu tylko jeden operator może sięgnąć po tytuł mistrza.
   Niech rozpocznie się starcie!
   W grze „Volt” każdy gracz wciela się w rolę operatora kontrolującego robota bojowego, walczącego z rywalami na arenie. Poprzez programowanie swych działań na trzy ruchy naprzód gracze starają się przewidzieć poczynania innych robotów i próbują zniszczyć przeciwników, bądź utrzymać kontrolę nad zapewniającymi punkty zwycięstwa polami na arenie.
   Gra „Volt” zawiera niezwykle proste zasady szkoleniowe, a do tego zapewnia doświadczonym graczom wiele różnych modułów, sprawiających, że ich potyczki są jeszcze bardziej ekscytujące i bezlitosne.
   Zaplanuj swoje poczynania na trzy ruchy naprzód i szybko złap numer startowy, aby dzięki temu Twój robot mógł poruszać się i strzelać w idealnym momencie. Spychaj inne roboty do głębokich dołów, albo strzelaj do nich ze swoich laserów, aby zdobywać za to wszystko punkty zwycięstwa. Brzmi banalnie? To proste, no, przynajmniej na poziomie zasad. Jednak zniszczenie innych bez uszkadzania własnego robota to niemałe wyzwanie. Na szczęście zniszczone roboty nie muszą długo czekać, aby powrócić na arenę walk. Po prostu restartują się na początku kolejnej rundy!
   „Volt” to poprawiona i rozbudowana wersja gry „Volt. Robot Battle Arena”, której autorem jest Emerson Matsuuchi (twórca takich gier jak bestsellerowa trylogia Century, czy oszałamiający swym wyglądem Reef).
   Dzięki niezwykle przystępnym zasadom szkoleniowym, dreszczyku niepewności, jak i taktycznym opcjom zapewnianym przez zasady zaawansowane, Volt oferuje masę emocji i wyzwań zarówno dla mniej, jak i bardziej doświadczonych graczy.
   Ponadto gra zawiera także doskonale działające zasady ze Sztuczną Inteligencją, z których można korzystać podczas rozgrywki na 2 lub 3 graczy, oraz niezwykle emocjonujący tryb mistrzostw.
   Gra „Volt” ma także specjalnie zaprojektowane pudełko, w którym plansze są rozkładane na plastikowej wkładce, co w połączeniu z trójwymiarowymi kolumnami tworzy naprawdę oszałamiającą arenę walk.
   W trakcie swych potyczek gracze kierować będą szczegółowymi figurkami robotów, poruszanym dzięki mocy półprzezroczystych kości, różnym taliom kart oraz wielu innym pieczołowicie zaprojektowanym elementom.
   Jednak najważniejsze jest to, że Volt zapewnia graczom naprawdę masę dobrej zabawy!
    
   Zdobywaj punkty i wygraj!
   • Planowanie – Rozmieść 3 kości, robiąc to równocześnie z innymi.
   • Aktywacja – Strzelaj laserami, odpychaj tych, którzy staną ci na drodze i korzystaj ze specjalnych broni.
   • Rozpatrywanie – Zdobywaj punkty, bądź ponownie wystaw do boju swojego zniszczonego robota – tym razem dopinając do niego nowe ekstra bronie!
   Zawartość opakowania:
   • 4 figurki robotów,
   • 2 dwustronne plansze,
   • 4 kolumny areny,
   • 4 zasłonki,
   • 4 kartonowe monitory oraz panele kontroli,
   • 54 karty,
   • 16 kości,
   • 60 żetonów,
   • 2 instrukcje.
  G2A Plus - premium benefits and special offers

  Get bonus discounts and a free game each month!

  Unlock membership
  G2A Plus
  G2A LOOT - PC game loot cases

  Pop some cases open and see what you'll end up with. Get cool games for cheap!

  Go to G2A Loot
  G2A loot
  G2A Goldmine - affiliate program

  Share links to marketplace products to make extra money in a fast and easy way!

  Start earning now
  G2A goldmine
  Payment methods:visamastercarddiscoverpaypaland 200+ more

  31/F, Tower Two, Times Square, 1 Matheson Street
  Causeway Bay, Hong Kong
  Incorporation number: 2088957
  Business registration number: 63264201

  Customer (support) services are granted by G2A PL Sp. z o.o.
  Address:
  G2A PL Sp. z o.o.
  53 Emilii Plater Street
  00-113 Warsaw

  G2A.COM FacebookG2A.COM TwitterG2A.COM YoutubeG2A.COM InstagramG2A.COM LinkedInG2A.COM TwitchG2A.COM Reddit image

  Use of this Web site constitutes acceptance of the Terms and Conditions and Privacy policy. All copyrights, trade marks, service marks belong to the corresponding owners.