g2a_rgb_white_achrogiftcard

Waga łazienkowa Vivax SMART, 9 w 1, bluetooth, API, LED

Jeżeli jesteś gadżeciażem, lubisz technologie rozwiązania i do tego już cześć swojego domowego AGD kontrolujesz za pomocą smartphona to zacznij zabawę ze specjalnie przygotowaną wagą z tej okazji. Pekinie wyglądająca wag ...

Product temporarily not available.
You must be logged in to add products to your wishlist.
Specifications

Specifications

  • Material:Glass
Product description

Product description

Jeżeli jesteś gadżeciażem, lubisz technologie rozwiązania i do tego już cześć swojego domowego AGD kontrolujesz za pomocą smartphona to zacznij zabawę ze specjalnie przygotowaną wagą z tej okazji. Pekinie wyglądająca waga z wyświetlaczem LCD w kolorze niebieskim. Oprócz fajnego designu, waga ma bardzo wiele funkcji. 
Bezprzewodowe połączenie danych ze swoim smartphonem za pomocą bezpłatnej  aplikacji Jibao Scale  Smart Health manager. Dzięki aplikacji będziesz miał informację na temat nawodnienia swojego organizmu, kalkulatora wody, tłuszczu oraz mięśni. Specjalne algorytmy zawarte w aplikacji pokażą Ci wiele ciekawych informacji na temat swojego organizmu.
Duża rozpiętość ważenia od 1kg aż do 180 kg. Funkcja automatycznego włączania i wyłączania. Bardzo wytrzymała waga ze względu na hartowane szkło o grubości 6 mm. Gadżet, który każdy w swoim domu powinien mieć niezależnie czy jest sportowce czy po prostu chce dbać o swoją wagę i mieć możliwość wglądu również w swój organizm.
Start earning now

Start earning now

Join G2A Business to buy and sell this product in large quantities

Join now