PC Games, Software, Gift Cards and more - Shop Online at G2A.COM
Categories
Wampir: Maskarada RPG PL - 1
Wampir: Maskarada RPG PL - 2
1/2
Wampir: Maskarada RPG PL - 1
Wampir: Maskarada RPG PL - 2

Wampir: Maskarada RPG PL

Theme:

Horror, Mystery

Type of player:

For gamers, For expert players, For adults, For geeks

Language:

Polish

Wampir: Maskarada to oryginalna gra fabularna osobistego i politycznego horroru. Wcielasz się w wampira walczącego o przeżycie, zwierzchnictwo i o swoje zanikające człowieczeństwo – pełen obaw o to, do czego jesteś zdoln ...

Read More
MONEY BACK GUARANTEEfor digital products, offered by seller
 • NameParameters
  ThemeHorror, Mystery
  Type of playerFor gamers, For expert players, For adults, For geeks
  LanguagePolish
 • Wampir: Maskarada to oryginalna gra fabularna osobistego i politycznego horroru. Wcielasz się w wampira walczącego o przeżycie, zwierzchnictwo i o swoje zanikające człowieczeństwo – pełen obaw o to, do czego jesteś zdolny, oraz przerażony otaczającymi cię nieludzkimi spiskami.
  400 stron, twarda oprawa, pełen kolor. Ksiązka w języku polskim.

  Czym jest 'Wampir'?
  Wampir: Maskarada to oryginalna, wyjątkowa gra fabularna osobistego i politycznego horroru. Wcielasz się w wampira walczącego o przeżycie, zwierzchnictwo i o swoje zanikające człowieczeństwo – pełen obaw o to, do czego jesteś zdolny, oraz przerażony otaczającymi cię nieludzkimi spiskami.
  Jako wampir odczuwasz mękę wynikającą z Głodu, bezwzględnego i potwornego pragnienia ludzkiej krwi. Jeśli nie zechcesz mu sprostać, zawładnie twoim umysłem i doprowadzi cię do potwornych czynów, by go ugasić. Każdej nocy poruszasz się po krawędzi brzytwy.
  Mroczne cele, zawzięci wrogowie oraz osobliwi sprzymierzeńcy oczekują na ciebie w Świecie Mroku.

  Klasyka, która na zawsze odmieniła gry fabularne, powraca!
  5 edycja zawiera uproszczone, unowocześnione zasady i nowe piękne ilustracje w pełnym kolorze oraz oferuje graczom intensywne przeżywanie historii. Oparta o nowatorski cykl Głodu, gra zawiera także zasady tworzenia wspieranych przez system koterii, Loresheets bezpośrednio angażujące graczy w ich ulubione elementy Świata Mroku, jak również The Memoriam, nowy sposób tworzenia szczegółowego tła postaci i rozwijania go w trakcie sesji.
  5 edycja to powrót do pierwotnej wizji Wampira, odważnie przeniesiony w XXI wiek. Choć zasady zostały przeprojektowane, w nowej edycji uszanowano rozległą historię znaną z oryginału, rozwijając fabułę od momentu, w którym wcześniej przerwano i pokazując szczegółowo, co zaszło w świecie Kindred aż do chwili obecnej. Terror Drugiej Inkwizycji, siły stojące za Gehenna War oraz rozbudzona na nowo War of Ages – to fundamenty współczesnej chronicle piątej edycji.

  Autorzy
  Zaprojektowana, napisana i rozwinięta przez następujących autorów: Kenneth Hite, Mark Rein-Hagen, Matthew Dawkins, Juhanna Peterson, Martin Ericsson, Karim Muammar, Karl Bergström, Jennifer Smith, Jason Andrew i Jason Carl.

  Polska wersja językowa
  Za powstanie polskiej edycji Wampira jest odpowiedzialne wydawnictwo Alis Games - obecny na polskim rynku już od wielu lat dystrybutor gry karcianej Vampire: The Eternal Struggle. Gra 'Wampir' została ufundowana dzięki zbiórce na platformie wspieram.to w marcu 2020.

  Ostrzeżenie: Zawiera pisemne oraz graficzne materiały dla dojrzałego odbiorcy, w tym: przemoc, motywy seksualne i mocny język. Zaleca się dyskrecję czytelnika.
G2A Plus - premium benefits and special offers

Get bonus discounts and a free game each month!

Unlock membership
G2A Plus
G2A LOOT - PC game loot cases

Pop some cases open and see what you'll end up with. Get cool games for cheap!

Go to G2A Loot
G2A loot
G2A Goldmine - affiliate program

Share links to marketplace products to make extra money in a fast and easy way!

Start earning now
G2A goldmine
Payment methods:visamastercardpaypaland 200+ more

31/F, Tower Two, Times Square, 1 Matheson Street
Causeway Bay, Hong Kong
Incorporation number: 2088957
Business registration number: 63264201

Customer (support) services are granted by G2A PL Sp. z o.o.
Address:
G2A PL Sp. z o.o.
53 Emilii Plater Street
00-113 Warsaw

G2A.COM FacebookG2A.COM TwitterG2A.COM YoutubeG2A.COM InstagramG2A.COM LinkedInG2A.COM TwitchG2A.COM Reddit image

Use of this Web site constitutes acceptance of the Terms and Conditions and Privacy policy. All copyrights, trade marks, service marks belong to the corresponding owners.