g2a_rgb_white_achrogiftcard
PC Games, Software, Gift Cards and more - Shop Online at G2A.COM

Sign in / Register

Categories

Wideorejestrator Jazdy Xblitz Z9 Fullhd 12 Mpx

Selected offer from seller:
97%|13973
This seller issues invoices
2
0
See other products

Kamera samochodowa Full HD DVR Xblitz Z9Towar jest w 100% NOWY i NIEUŻYWANY. Zapakowane fabrycznie przez producenta.W skład zestawu wchodzi:kamera Xblitz Z9ładowarkakabel USBuchwytinstrukcja obsługi XBLITZ Z9Świe ...

Cannot be shipped to: United States
Price
56.69 USD
14-Day return policy

You might also like

Product description

Product description

Kamera samochodowa Full HD DVR Xblitz Z9

Towar jest w 100% NOWY i NIEUŻYWANY. Zapakowane fabrycznie przez producenta.
W skład zestawu wchodzi:
 • kamera Xblitz Z9
 • ładowarka
 • kabel USB
 • uchwyt
 • instrukcja obsługi
XBLITZ Z9
Świetny design kamery samochodowej Xblitz Z9 uzyskany dzięki zastosowaniu opływowej obudowy z polerowanego metalu stanie się ozdobą każdego samochodu. Miniaturowe rozmiary gwarantują doskonałą widoczność a nowoczesne wnętrze pozwala na uzyskanie super ostrego i wyraźnego obrazu w rozdzielczości Full HD, który dzięki technologii WDRzachowa najwyższa jakość nawet w przypadku słabego doświetlenia sceny.
MAŁY ROZMIAR WIELKIE MOŻLIWOŚCI
Nasza kamera samochodowa doskonale wpisuje się w myśl powiedzenia „w małym ciele DUŻY DUCH”. Xblitz Z9 zaprojektowany został w oparciu o najwyższej jakości komponenty zamknięte w bardzo kompaktowej obudowie. Mimo tak małych gabarytów udało się umieścić z tyłu urządzenia czytelny wyświetlacz o przekątnej 2″ cali.
Dzięki funkcji automatycznego startu i zatrzymania nagrywania kamera samochodowa Xblitz Z9 zaczyna nagrywać w momencie uruchomienia samochodu i kończy w momencie wyciągnięcia kluczyka ze stacyjki, co czyni ją niezwykle prostą w obsłudze.
TRYB PARKINGOWY
Tryb parkingowy to funkcja, dzięki której Twój samochód jest bezpieczny. Urządzenie w przypadku wstrząsu spowodowanego np. stłuczką parkingową zaczynie nagrywać rejestrując zdarzenie. Nie musisz przebywać w aucie żeby wideorejestrator chronił Twój pojazd.
Wide Dynamic Range – to funkcja pozwalająca zarejestrować kamerze więcej szczegółów, zwłaszcza w niedoświetlonych sceneriach.
G-SENSOR
Funkcja G-sensor odpowiada za zabezpieczenie kluczowych danych w momencie kolizji lub nagłego hamowania. Kamera samochodowa Xblitz Z9 automatycznie zabezpieczy przed skasowaniem pliki wideo (z najbliższego przedziału czasowego), które nie zostaną nadpisane w przypadku kontynuacji funkcji nagrywania.
NAGRYWANIE W PĘTLI
Nośnikiem danych kamery samochodowej Xblitz Z9 są karty pamięci microSD . Dzięki funkcji „Loop-Recording” nie musisz martwić się o brak miejsca i ciągłe usuwanie archiwalnych plików. Rejestrator nagrywa obraz w trybie ciągłym (zapis w pętli) oznacza to nic innego jak nadpisywanie starszych plików – plikami nowszymi.
More information

More information

Invoices

This seller provides invoices. To receive one, you can contact them once you place an order.

 • G2A Goldmine

  Earn 2.27 USD every time someone buys this product using your reflink.

 • Start earning now

  Start earning now

  Join G2A Business to buy and sell this product in large quantities

  Join now