g2a_rgb_white_achrogiftcard

Xiaomi 70 Mai Smart Dash Cam

Selected offer from:
95%|721
This seller issues invoices
ExcellentThis seller has received exceptionally high ratings from buyers for outstanding customer service.
669
19
See other products

Wysoka jakość nagrań w Twojej kamerze samochodowej  Rejestrator wideo 70Mai Mini Dash Cam Midriver D05 wyróżnia się na tle innych wysoką jakością nagrań! Świetna jakość to gwarancja w tym przypadku, co zapewnia rozdzielc ...

Cannot be shipped to: United States
Price
27.40 USD
64.89 USD57% OFF
14-Day return policy
You must be logged in to add products to your wishlist.
Specifications

Specifications

  • Brand:Xiaomi
Product description

Product description

Wysoka jakość nagrań w Twojej kamerze samochodowej  

Rejestrator wideo 70Mai Mini Dash Cam Midriver D05 wyróżnia się na tle innych wysoką jakością nagrań! Świetna jakość to gwarancja w tym przypadku, co zapewnia rozdzielczość HD 1600P. To właśnie ona daje znacznie lepsze efekty niż 1080P, która dotychczas była standardem. Dzięki tej kamerze możesz być spokojny o rozstrzyganie wszelkich sporów, które mogą wyniknąć podczas jazdy samochodem. Będziesz czuł się znacznie bezpieczniej, również wtedy, kiedy Twój samochód będzie na Ciebie czekał na parkingu! To urządzenie sprawdzi się w każdym samochodzie, niezależnie od jego modelu, a także wielkości. Dzięki wideo tak świetnej jakości możesz być spokojny o widoczność numerów tablic rejestracyjnych, niezależnie od odległości na drodze.

Bateria z dużą pojemnością

W urządzenie została wbudowana bateria, która wyróżnia się bardzo dużą pojemnością. To właśnie dzięki niej będziesz mógł nagrywać otoczenie nie tylko w trakcie poruszania się pojazdem, ale również na parkingu, kiedy silnik będzie wyłączony. Zapewni Ci to maksimum komfortu i bezpieczeństwa. Sprzęt wyróżnia się niewielkim rozmiarem, zatem możesz go zamontować bez trudu na szybie! Wymiary kamery to jedynie 86,9 x 47 x 31,9 [mm]. Szeroki kąt nagrywania 140 stopni sprawi, że żaden istotny element Ci nie umknie! Kamera obejmie wszystkie cztery pasy na drodze! Przysłona f/1.8 sprawi, że filmy wykonywane nawet po zmroku będą cechowały się wysoką jakością.

Kamera odporna na gorąc i zimno

Urządzenie zostało wyposażone w bardzo odporną obudowę, która zapewnia jej maksimum bezpieczeństwa! Sprzęt jest odporny na wszelkiego rodzaju zmiany temperatur, zatem sprawdzi się zarówno latem, jak i zimą. Urządzenie posiada dodatkowo wbudowany bardzo wydajny procesor Hi3556 V200, dzięki któremu całość działa niezwykle płynnie. Unikalna technologia kompresji sprawi, że rozmiar nagrywanych plików zmniejszy się aż o 30%, więc na karcie pamięci będziesz mógł przechowywać jeszcze więcej filmów oraz zdjęć.

Urządzenie łatwe w obsłudze

Kamera posiada wbudowany mikrofon, który pozwoli Ci na wygodniejsze sterowanie urządzeniem za pośrednictwem komend głosowych. W każdej chwili będziesz mógł rozpocząć nagrywanie albo zrobić zdjęcie – bez konieczności dotknięcia przycisków! Oprócz tego możesz swoim urządzeniem również sterować za pośrednictwem wygodnej aplikacji przeznaczonej na Twój smartfon. Przy jej pomocy możesz również przeglądać nagrane filmy, a także zdjęcia.

  • Stan: Nowy
  • Gwarancja: 24 miesiace
  • Ważne: W przypadku zwrotu koszt dostawy jest po stronie kupującego.
  • 3DP: (00091)
  • EAN: 6971669780463
More information

More information

Invoices

This seller provides invoices. To receive one, you can contact them once you place an order.

Start earning now

Start earning now

Join G2A Business to buy and sell this product in large quantities

Join now