g2a_rgb_white_achrogiftcard
PC Games, Software, Gift Cards and more - Shop Online at G2A.COM

Sign in / Register

Categories

Żarówka Philips Hue, białe światło, E14, świeczka, 6,5W

Selected offer from seller:
No feedback yet|0
This seller issues invoices
0
0
See other products

Philips Hue White Ambiance Żarówka E14 (1szt.) ...

Cannot be shipped to: United States
Price
25.56 USD
14-Day return policy

You might also like

Product description

Product description

Philips Hue White Ambiance Żarówka E14 (1szt.)

Inteligentna żarówka LED świecąca szeroką paletą białego światła - od ciepłej do chłodnej bieli. Odpowiednio dobrane oświetlenie pomoże Ci w wieczornym relaksie, łatwi czytanie i koncentrację czy doda energii o poranku. Skorzystaj z połączenia Bluetooth lub podłącz do mostka Philips Hue.

Philips White Ambiance to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą wykorzystać światło jako wsparcie przy wykonywanych w ciągu dnia czynnościach. Zmieniając barwę oraz intensywność światła będziesz mógł stworzyć lepsze warunki do koncentracji, pracy, relaksu lub czytania.

Szeroka paleta białego światła.

Ponad 50 000 odcieni światła białego, od ciepłego po chłodne, pozwala uzyskać właściwy nastrój do pracy, zabawy lub relaksu, niezależnie od pory dnia. Możesz rozpocząć dzień przy chłodnym, energetyzującym, jasnym świetle białym lub usiąść wieczorem przy złotych odcieniach.

Dopasuj światło do wykonywanej czynności.

Cztery, automatycznie wgrane ustawienia oświetlenia (Relaks, Czytanie, Koncentracja, Energia) pozwalają dopasować światło do wykonywanych zadań. Chłodne światło ułatwia poranne wstanie i skupienie się. Cieple odcienie ułatwiają do czytania i relaks.

Światło pomoże Ci się obudzić i zasnąć.

Ustaw światło tak, aby rano imitowało wschód słońca, rozjaśniając pokój stopniowo. Nastomiast wieczorem możesz zrelaksować się w otulającym, ciepłym świetle przygotowując ciało do snu.

Steruj światłem będąc poza domem.

Dzięki aplikacji mobilnej Philips Hue możesz sterować domowym oświetleniem również spoza domu. Korzystaj z możliwości włączenia i wyłączenia dowolnych świateł, sterowania ich jasnością i dostosowania do Twoich wymagań.

Steruj oświetleniem za pomocą głosu.

Po podłączeniu świateł do mostka Hue możesz zsynchronizować je z rozwiązaniami Alexa, Apple HomeKit i Asystentem Google, umożliwiającymi sterowanie za pomocą głosu. Proste polecenia głosowe pozwalają na włączanie i wyłączanie świateł, ściemnianie lub rozjaśnianie ich, a nawet tworzenie scen świetlnych.

Rozbuduj system oświetlenia o możliwość inteligentnej konfiguracji dzięki mostkowi Hue.

Inteligentne oświetlenie podłączone do mostka Hue (* sprzedawany oddzielnie) staje się jeszcze bardziej wszechstronne. Umożliwia sterowanie oświetleniem z dowolnego miejsca wewnątrz domu lub poza nim. Dzięki niej można ustawiać regulatory czasowe, procedury oraz dodawać do systemu światła lub usuwać je z niego.

System inteligentnego Philips Hue daje Tobie pełną kontrolę nad oświetleniem w domu jak i ogrodzie. Teraz możesz sterować oświetleniem za pomocą aplikacji zainstalowanej na Twoim telefonie i łączyć się z oświetleniem za pomocą mostka lub bezpośrednio przez Bluetooth.

Żarówka Philips Hue, świeczka E14

Nr katalogowy: 871869669520300

Żarówka Philips Hue to kolejny element, o który warto uzupełnić swój system inteligentego oświetlenia Philips Hue.

System inteligentnego oświetlenia Philips Hue łączy w sobie oświetlenie LED z intuicyjną technologią sterowania za pomocą smartphona lub tabletu. Do prawidłowego działania systemu wymagany jest mostek (do kupienia oddzielnie lub w zestawie startowym), który łączy źródło światła Hue z aplikacją sterującą. Systemem Philips Hue można również sterować z pomocą dedykowanych przełączników włączających oświetlenie - pozwalają one na ustawienie czasowego wyłączania, powiadomień, alarmów i wiele innych funkcji, aby w pełni wykorzystać możliwości systemu System umożliwia wybór spośród siedmiu ustawień oświetlenia: białe światło o ciepłej barwie, zimne światło dzienne oraz 5 naturalnych, dynamicznych efektów lub możliwość wyboru swojego ulubionego koloru za pomocą funkcji pętli koloru.

Opis produktu:

Dodaj do systemu oświetleniowego emitującą białe nastrojowe światło świeczkę Philips Hue i wzbogać wystrój Twojego domu o białe światło w wielu odcieniach. Dzięki pełnej palecie białego światła — od ciepłej bieli, aż po zimne światło dzienne — produkt ten pomaga budzić się, odpoczywać, czytać, koncentrować się i nabierać energii.

Specyfikacja techniczna:

Źródło światła:

 • Trzonek: E14
 • Wygląd: B39 E14
 • Czas eksploatacj: 25 000 godzin
 • Temperatura barwowa: 2000K - 6500K
 • Moc: 6W
 • Napięcie wejściowe: 220-240V
 • Wszystkie odcienie bieli
 • Maks. pobór mocy podczas pracy: 6W
 • Natychmiastowa moc strumienia 100%
 • Możliwość aktualizacji oprogramowania w przypadku podłączenia do mostka Hue

Zawartość opakowania:

 • Żarówka Hue E14

Najważniejsze cechy systemu Hue:

 • aplikacja sterowana za pomocą sieci WIFI, a nie poprzez bluetooth, dzięki czemu oświetleniem w domu, firmie można sterować z dowolnego miejsca na świecie
 • darmowa aplikacja Hue na urządzenie z systemem iOS lub Android do pobrania z App Store i Google Play
 • ponad 270 aplikacji dodatkowych dedykowanych do systemu Hue
 • możliwość rozbudowy systemu i sterowania nawet 50 żarówkami i 10 akcesoriami (pojedynczo lub zbiorczo) za pomocą jednego mostku i jednej aplikacji
 • kompatybilność żarówek Hue ze standardowymi oprawami (wystarczy wymienić żarówkę na Hue)
 • możliwość sterowania systemem poprzez 10 różnych urządzeń z aplikacją Hue
 • pełna kontrola nad światłem w domu - zmiana intensywności koloru, przyciemnianie, pulsowanie
 • możliwość zmiany barwy światła z zimnej białej aż po ciepłe, żółte odcienie lub w całej gamie barw (16 milionów kolorów)
 • możliwość synchronizacji światła z muzyką (aplikacja Hue Party)
 • możliwość zastosowania jako innowacyjny system powiadomień, alarmów, przypomnień
 • możliwość podłączenia do telewizora Ambilight (wersje po 2011 roku), aby zsynchronizować barwę światła z wyświetlanymi obrazami
 • bezpłatna aplikacja działająca na zasadzie warunku „Jeśli …to” zwana IFTTT, która zmienia zachowanie światła, np. jeśli zacznie padać deszcz, to światło zmieni barwę

Żarówka Philips Hue 8718696695203

More information

More information

Invoices

This seller provides invoices. To receive one, you can contact them once you place an order.

 • G2A Goldmine

  Earn 1.02 USD every time someone buys this product using your reflink.

 • Start earning now

  Start earning now

  Join G2A Business to buy and sell this product in large quantities

  Join now