Advertisement
SPONSOROWANA
Bulletstorm: Full Clip Edition
Step into the boots of Grayson Hunt after a crash landing on an abandoned resort planet forces him to make a hard choice: survival or revenge. An exiled member of the elite assassin group Dead Echo, Grayson’s blind desir...
Przeczytaj więcej- Loading...
- Loading...
- Loading...
- Loading...
- Loading...
Najlepsza cena
6.91 PLN
Cena z G2A Plus
6.22 PLN
Porównanie cen Bulletstorm: Full Clip Edition
Sortowanie
Bulletstorm: Full Clip Edition PC
- PlatformaSteam
- TypKlucz
- RegionGLOBALNY
Można aktywować w: PolskaOFERTY OD 29 SPRZEDAWCÓW6.91 PLN160.60 PLNBulletstorm: Full Clip Edition Xbox One
- PlatformaXbox Live
- TypKlucz
- RegionEUROPA
Można aktywować w: PolskaSPONSOROWANA28.59 PLN160.60 PLNBulletstorm: Full Clip Edition PC
- PlatformaSteam
- TypGift
- RegionGLOBALNY
Można aktywować w: PolskaOFERTA OD 1 SPRZEDAWCY195.19 PLNBulletstorm: Full Clip Edition PC
- PlatformaSteam
- TypGift
- RegionEUROPA
Można aktywować w: PolskaOFERTA OD 1 SPRZEDAWCY195.19 PLNBulletstorm: Full Clip Edition Xbox One
- PlatformaXbox Live
- TypKlucz
- RegionUSA
Nie można aktywować w: PolskaOFERTY OD 7 SPRZEDAWCÓW21.00 PLN160.60 PLNBulletstorm: Full Clip Edition PC
- PlatformaSteam
- TypKlucz
- RegionEUROPA
Można aktywować w: PolskaOFERTY OD 9 SPRZEDAWCÓW6.94 PLN173.62 PLNBulletstorm: Full Clip Edition PC
- PlatformaSteam
- TypKonto
- RegionGLOBALNY
Można aktywować w: PolskaOFERTA OD 1 SPRZEDAWCY53.13 PLN173.62 PLNBulletstorm: Full Clip Edition Xbox One
- PlatformaXbox Live
- TypKlucz
- RegionWIELKA BRYTANIA
Nie można aktywować w: PolskaOFERTY OD 2 SPRZEDAWCÓW91.94 PLN169.71 PLN- 40.57 PLN173.62 PLN
9 z 9 pozycji
Advertisement
SPONSOROWANA
O Bulletstorm: Full Clip Edition
Step into the boots of Grayson Hunt after a crash landing on an abandoned resort planet forces him to make a hard choice: survival or revenge. An exiled member of the elite assassin group Dead Echo, Grayson’s blind desire for vengeance finds his crew stranded on Stygia where he can finally confront the commander behind his betrayal—or get his team off the planet alive.
About The Game
Battle your way through throngs of Stygia’s mutated inhabitants, performing masterful kills throughout the single-player campaign—or one of 30 competitive score-challenge or 12 co-operative multiplayer maps—using Bulletstorm: Full Clip Edition’s unique “Skillshot” system that rewards you for executing the most creative and deadly kills imaginable.
Opinie
Sprawdź, co inni kupujący sądzą o tej pozycjiTa pozycja nie ma jeszcze opinii
Dodaj opinię i odbierz 5% rabatu na kolejne zakupyZalogowani z min. 1 zakupem mogą dodawać opinie
Dołącz do Plus Free i od razu skorzystaj z 11% rabatu
Wybierając opcję Zaloguj się i dołącz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie od G2A.COM Limited marketingowych wiadomości email dotyczących ofert, promocji i rabatów. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.