PC Games, Software, Gift Cards and more - Shop Online at G2A.COM
Advertisement
SPONZOROVÁNO
Amazon Gift Card

Amazon Gift Card

Amazon Gift Cards jsou předplacené digitální nebo fyzické kódy, které přidávají finanční prostředky na zůstatek Amazon účtu. Poskytují nakupujícím pohodlný způsob nákupu kvalifikovaných produktů a služeb dostupných přes ...
Čtěte více
    Nejlepší cena
    0.48 USD
    Cena s G2A Plus
    0.48 USD

    Porovnání cen Amazon Gift Card

    Řadit podle

    18 z 1178 itemů

    Advertisement
    SPONZOROVÁNO

    OAmazon Gift Card

    Amazon Gift Cards jsou předplacené digitální nebo fyzické kódy, které přidávají finanční prostředky na zůstatek Amazon účtu. Poskytují nakupujícím pohodlný způsob nákupu kvalifikovaných produktů a služeb dostupných přes Amazon.

    Amazon Gift Card

    Amazon Gift Card

    Klíčové vlastnosti Amazon Gift Card

    • Předplacený digitální nebo fyzický kód pro přidání prostředků na zůstatek Amazon účtu
    • Můžeš ho použít na nákup kvalifikovaných produktů prodávaných na Amazonu
    • Vhodný pro kvalifikovaný digitální obsah, jako jsou e-knihy, aplikace a streamované nákupy
    • Zůstatek lze kombinovat s jinou platební metodou, pokud je celková částka objednávky vyšší
    • Dostupný v různých hodnotách a měnách
    • Pohodlná alternativa k zadávání údajů platební karty
    • Jednoduché online uplatnění prostřednictvím Amazon účtu
    • Ideální jako digitální nebo fyzický dárek pro každého nakupujícího na Amazonu

    Jak Amazon Gift Cards fungují

    Amazon Gift Card obsahuje aktivační kód, obvykle 14 až 15 znaků dlouhý, který lze uplatnit prostřednictvím kvalifikovaného Amazon účtu. Poté, co je kód přijat, je jeho hodnota přidána na zůstatek Amazon Gift Card účtu. Tento zůstatek se automaticky použije při pokladně na kvalifikované nákupy. Pokud celková částka objednávky překročí zůstatek, zbývající částku můžeš doplatit jinou platební metodou. Pro uplatnění je potřeba Amazon účet a připojení k internetu.

    Redeeming an Amazon Gift Card

    Co si můžeš koupit za prostředky z Amazon Gift Card?

    Products and content available through Amazon

    Prostředky z Amazon Gift Card můžeš použít na nákup kvalifikovaných položek napříč téměř všemi produktovými kategoriemi, které prodává společnost Amazon.com Services LLC a její pobočky. Patří mezi ně elektronika, domácí potřeby, knihy a každodenní nezbytnosti. Nakupující mohou také použít svůj zůstatek na kvalifikovaný digitální obsah, jako jsou e-knihy Kindle, aplikace a vybrané streamované nákupy, všude tam, kde je to podporováno.

    Regionální a měnová kompatibilita

    Amazon Gift Cards mohou být vydány pro konkrétní Amazon tržiště, měnu nebo region. Před zakoupením zkontroluj hodnotu, regionální omezení a měnové informace uvedené v popisu. Vybraná karta by měla být kompatibilní se zemí, měnou a nastavením Amazon účtu, na kterém bude uplatněna.

    Amazon Gift Card regional compatibility

    Jak uplatnit Amazon Gift Card

    1. Přihlas se do Amazon účtu, na kterém chceš použít prostředky.
    2. Přejdi na stránku "Redeem a Gift Card" na webu nebo do sekce "Manage gift card balance" v aplikaci.
    3. Zadej aktivační kód přesně tak, jak je uveden, nebo ho naskenuj pomocí fotoaparátu v aplikaci.
    4. Vyber "Apply to Your Balance" a potvrď uplatnění.
    5. Dostupný zůstatek se automaticky použije při pokladně na kvalifikované nákupy.

    Komu se budou Amazon Gift Cards líbit

    • Nakupujícím na Amazonu, kteří pravidelně nakupují každodenní produkty online
    • Čtenářům, kteří chtějí koupit e-knihy Kindle nebo jiný digitální obsah
    • Těm, kdo chtějí kombinovat zůstatek z dárkové karty s jinou platební metodou
    • Lidem, kteří dávají přednost použití předplacených prostředků před platební kartou
    • Nakupujícím dárků hledajícím flexibilní, široce použitelný dárek pro jakoukoli příležitost
    • Nakupujícím, kteří chtějí mít větší kontrolu nad domácím nebo osobním rozpočtem

    Recenze

    Podívejte se, co si o tomto titulu myslí naši zákazníci
    Celkové hodnocení produktu
    5.0
    26 recenze
    26 z26 (100%) Recenzenti doporučují tento produkt.
    Hodnocení
    Vyberte řádek pro filtrování recenzí
    1
    0
    2
    0
    3
    0
    4
    1
    5
    25
    Ohodnoťte tento produkt
    Získejte 5% slevu na další nákup jako poděkování
    Přihlášení zákazníci s alespoň 1 nákupem mohou psát recenze
    1 - 6 z 26 recenzí
    Seřadit podle:
    AymedRecenze ze dne: 13. 9. 2026
    5.0Amazon
    Velmi dobrý produkt, fungoval. Určitě ho doporučuji; děkuji.
    Doporučuje tento produkt
    Ano
    Ověřená koupě

    Bylo toto hodnocení užitečné?
    0
    0
    Jay cRecenze ze dne: 2. 9. 2026
    5.0Amazon
    Velmi užitečné a rychlá reakce / nákup proběhl bez problémů. Skvěle funguje, pokud chcete provést rychlý nákup, velmi doporučuji.
    Doporučuje tento produkt
    Ano
    Ověřená koupě

    Bylo toto hodnocení užitečné?
    0
    1
    NeoGeoMaxRecenze ze dne: 23. 7. 2026
    5.0Amazon
    Velmi dobrý produkt, fungoval, byl rychlý a doporučil bych ho, pokud potřebujete amazon mxn.
    Doporučuje tento produkt
    Ano
    Ověřená koupě

    Bylo toto hodnocení užitečné?
    1
    0
    KarenRecenze ze dne: 16. 5. 2026
    5.0Amazon
    Okamžité dodání, výhodná cena. Nejlepší volba k nákupu na Amazonu.
    Doporučuje tento produkt
    Ano

    Bylo toto hodnocení užitečné?
    3
    1
    Marco uomoRecenze ze dne: 12. 3. 2026
    4.0Amazon
    Platba proběhla hladce a dárkové karty dorazily pro první objednávku, druhá objednávka čeká na potvrzení platby.
    Doporučuje tento produkt
    Ano

    Bylo toto hodnocení užitečné?
    1
    2
    JacRecenze ze dne: 3. 3. 2026
    5.0Amazon
    Platba probíhala hladce a dárkové karty přišly u první objednávky, druhá objednávka čeká na potvrzení platby.
    Doporučuje tento produkt
    Ano
    Ověřená koupě

    Bylo toto hodnocení užitečné?
    2
    2
    G2A Plus Free

    Připojte se k Plus Free a získejte 11% slevu, kterou můžete hned využít

    Dialog info image

    Připojili jste se k Plus Free!

    Nyní můžete sbírat Plus body a používat je k placení méně.

    Zkontrolujte si prosím svůj e-mail kvůli slevovému kódu ve výši 11 %.

    Výběrem možnosti Přihlásit se a připojit se souhlasíte se zasíláním marketingových e-mailů od společnosti G2A.COM Limited o nabídkách, akcích a slevách. Odběr můžete kdykoli zrušit.